zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:1
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
1:5
Beniaminek Krosno
DAP Dębica
0:0
Ekoball Sanok
Stal Rzeszów
2:1
Stal Mielec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek Krosno
1:0
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
1:2
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
0:0
Resovia Rzeszów
Stal Mielec
3:2
DAP Dębica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
4:1
Beniaminek Krosno
Resovia Rzeszów
2:3
Stal Mielec
DAP Dębica
3:2
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
1:0
Ekoball Sanok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
DAP Dębica
Stal Mielec
2:2
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
1:3
Resovia Rzeszów
Beniaminek Krosno
4:0
Ekoball Sanok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
0:1
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
0:3
Beniaminek Krosno
Resovia Rzeszów
2:3
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
2:3
Stal Mielec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
Igloopol Dębica
Beniaminek Krosno
2:1
Stal Mielec
Stal Stalowa Wola
2:0
Ekoball Sanok
DAP Dębica
4:4
Resovia Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
0:3
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
0:2
DAP Dębica
Stal Mielec
3:2
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
1:1
Beniaminek Krosno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek Krosno
7:0
Stal Stalowa Wola
Stal Mielec
2:6
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
1:4
Resovia Rzeszów
Ekoball Sanok
0:6
DAP Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:1
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
2:0
Beniaminek Krosno
DAP Dębica
0:3
Stal Mielec
Resovia Rzeszów
2:3
Ekoball Sanok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
4:1
DAP Dębica
Beniaminek Krosno
1:2
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
2:2
Igloopol Dębica
Stal Mielec
7:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
0:1
Stal Mielec
DAP Dębica
1:0
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
0:7
Beniaminek Krosno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
0:1
Igloopol Dębica
Stal Rzeszów
1:0
Resovia Rzeszów
Beniaminek Krosno
9:0
DAP Dębica
Stal Mielec
4:1
Ekoball Sanok
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
0:3
Stal Rzeszów
Stal Mielec
4:3
Beniaminek Krosno
Resovia Rzeszów
2:3
DAP Dębica
Ekoball Sanok
3:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
5:0
Stal Mielec
Stal Rzeszów
4:0
Ekoball Sanok
Beniaminek Krosno
20:0
Resovia Rzeszów
DAP Dębica
1:1
Igloopol Dębica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości