Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
TS Wisła I Kraków
TS Wisła I Kraków 9 24 21 - 4 8 0 1
2
Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków 9 22 22 - 3 7 1 1
3
LKS Wiatr Ludzmierz
LKS Wiatr Ludzmierz 9 20 20 - 3 6 2 1
4
Krakus Nowa Huta
Krakus Nowa Huta 9 16 12 - 9 5 1 3
5
Progres Kraków
Progres Kraków 9 13 16 - 10 4 1 4
6
AP 21 Skotniki
AP 21 Skotniki 9 10 10 - 22 3 1 5 1 3 2 - 1
7
Szkółka Pcimianka Pcim
Szkółka Pcimianka Pcim 9 10 10 - 20 3 1 5 1 0 1 - 2
8
AP Orbita Bukowno
AP Orbita Bukowno 9 8 7 - 10 2 2 5
9
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków 9 4 11 - 21 1 1 7
10
KS Bronowianka Kraków
KS Bronowianka Kraków 9 3 4 - 31 1 0 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
0:6
LKS Wiatr Ludzmierz
Garbarnia Kraków
2:0
Krakus Nowa Huta
AP Orbita Bukowno
4:0
AP 21 Skotniki
Progres Kraków
1:0
TS Wisła I Kraków
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
1:3
Szkółka Pcimianka Pcim
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wiatr Ludzmierz
1:0
AP Orbita Bukowno
TS Wisła I Kraków
4:0
KS Bronowianka Kraków
Garbarnia Kraków
3:0
Szkółka Pcimianka Pcim
Krakus Nowa Huta
1:0
Progres Kraków
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
4:4
AP 21 Skotniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
0:2
TS Wisła I Kraków
Szkółka Pcimianka Pcim
1:2
AP 21 Skotniki
KS Bronowianka Kraków
0:1
Krakus Nowa Huta
Progres Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
0:2
LKS Wiatr Ludzmierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wiatr Ludzmierz
3:0
Szkółka Pcimianka Pcim
KS Bronowianka Kraków
1:7
Progres Kraków
Garbarnia Kraków
3:0
AP 21 Skotniki
AP Orbita Bukowno
0:3
Krakus Nowa Huta
TS Wisła I Kraków
2:1
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
2:2
Progres Kraków
Szkółka Pcimianka Pcim
1:6
TS Wisła I Kraków
KS Bronowianka Kraków
0:4
Garbarnia Kraków
AP 21 Skotniki
0:4
LKS Wiatr Ludzmierz
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
0:1
Krakus Nowa Huta
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta
3:1
Szkółka Pcimianka Pcim
Garbarnia Kraków
1:1
LKS Wiatr Ludzmierz
Progres Kraków
1:0
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
KS Bronowianka Kraków
1:0
AP Orbita Bukowno
TS Wisła I Kraków
1:0
AP 21 Skotniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Pcimianka Pcim
2:1
Progres Kraków
LKS Wiatr Ludzmierz
0:1
TS Wisła I Kraków
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
5:1
KS Bronowianka Kraków
Garbarnia Kraków
1:0
AP Orbita Bukowno
AP 21 Skotniki
2:1
Krakus Nowa Huta
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
0:2
TS Wisła I Kraków
AP Orbita Bukowno
1:0
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
KS Bronowianka Kraków
1:2
Szkółka Pcimianka Pcim
Progres Kraków
4:0
AP 21 Skotniki
Krakus Nowa Huta
1:1
LKS Wiatr Ludzmierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
0:2
AP 21 Skotniki
Szkółka Piłkarska Borek I Kraków
0:6
Garbarnia Kraków
LKS Wiatr Ludzmierz
2:0
Progres Kraków
Szkółka Pcimianka Pcim
0:0
AP Orbita Bukowno
TS Wisła I Kraków
3:1
Krakus Nowa Huta
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AM Cracovia Kraków
AM Cracovia Kraków 9 22 21 - 8 7 1 1
2
Tramwaj Kraków
Tramwaj Kraków 9 19 23 - 12 6 1 2
3
Liszczanka Liszki
Liszczanka Liszki 9 18 16 - 12 6 0 3
4
UKS UL 40 Kraków
UKS UL 40 Kraków 9 17 29 - 17 5 2 2
5
TS Skalanka Skała
TS Skalanka Skała 9 16 18 - 12 5 1 3
6
AP Gołcza
AP Gołcza 9 14 14 - 9 4 2 3
7
Armatura Kraków
Armatura Kraków 9 11 23 - 17 2 5 2
8
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow 9 5 8 - 18 1 2 6
9
Sankowia Sanka
Sankowia Sanka 9 3 8 - 36 1 0 8 1 3 3 - 2
10
Jadwiga Kraków
Jadwiga Kraków 9 3 10 - 29 1 0 8 1 0 2 - 3
11
WKS Wawel Kraków
WKS Wawel Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Skalanka Skała
0:2
Tramwaj Kraków
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
2:4
UKS UL 40 Kraków
Liszczanka Liszki
2:1
Jadwiga Kraków
AP Gołcza
1:1
Armatura Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS UL 40 Kraków
1:2
TS Skalanka Skała
Sankowia Sanka
1:3
Liszczanka Liszki
Armatura Kraków
1:1
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
Jadwiga Kraków
0:1
AP Gołcza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sankowia Sanka
0:4
AP Gołcza
TS Skalanka Skała
2:2
Armatura Kraków
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
1:2
Jadwiga Kraków
AM Cracovia Kraków
2:1
Tramwaj Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
1:2
AP Gołcza
Jadwiga Kraków
2:4
TS Skalanka Skała
Sankowia Sanka
0:1
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
UKS UL 40 Kraków
1:2
AM Cracovia Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AM Cracovia Kraków
3:3
Armatura Kraków
Sankowia Sanka
0:3
TS Skalanka Skała
Tramwaj Kraków
2:2
UKS UL 40 Kraków
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
1:3
Liszczanka Liszki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
2:1
TS Skalanka Skała
Armatura Kraków
2:5
Tramwaj Kraków
Jadwiga Kraków
1:2
AM Cracovia Kraków
AP Gołcza
1:1
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS UL 40 Kraków
3:3
Armatura Kraków
TS Skalanka Skała
2:1
AP Gołcza
Tramwaj Kraków
5:1
Jadwiga Kraków
AM Cracovia Kraków
7:0
Sankowia Sanka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
1:7
UKS UL 40 Kraków
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
0:4
TS Skalanka Skała
Liszczanka Liszki
2:1
AM Cracovia Kraków
Sankowia Sanka
0:3*
Tramwaj Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Armatura Kraków
4:0
Jadwiga Kraków
UKS UL 40 Kraków
6:3
Sankowia Sanka
AM Cracovia Kraków
1:0
AP Gołcza
Tramwaj Kraków
3:2
Liszczanka Liszki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sankowia Sanka
1:7
Armatura Kraków
Liszczanka Liszki
0:2
UKS UL 40 Kraków
AP Gołcza
2:0
Tramwaj Kraków
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
0:1
AM Cracovia Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Skalanka Skała
0:2
AM Cracovia Kraków
Armatura Kraków
0:1
Liszczanka Liszki
Jadwiga Kraków
2:3
Sankowia Sanka
Tramwaj Kraków
2:1
KS Bieżanowianka I SP Gorzkow
UKS UL 40 Kraków
3:2
AP Gołcza
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Skrzaty Bolechowice
Skrzaty Bolechowice 9 24 29 - 6 8 0 1
2
Milenium Skawina
Milenium Skawina 9 21 40 - 5 7 0 2
3
KS Clepardia Kraków
KS Clepardia Kraków 9 19 23 - 15 6 1 2
4
Grębałowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 9 16 25 - 10 5 1 3
5
SSA Polonia II Kraków
SSA II Polonia II Kraków 9 15 17 - 19 5 0 4 1 3 1 - 0
6
Płaszowianka Kraków
Płaszowianka Kraków 9 15 16 - 15 5 0 4 1 0 0 - 1
7
UKS UL40 Kraków
UKS UL40 Kraków 9 13 17 - 29 4 1 4
8
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka Kraków 9 7 18 - 24 2 1 6
9
AS Dobry Start Kraków
AS Dobry Start Kraków 9 3 5 - 26 1 0 8
10
Świt Krzeszowice
Świt Krzeszowice 9 0 3 - 44 0 0 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
5:0
AS Dobry Start Kraków
Skrzaty Bolechowice
2:3
UKS UL40 Kraków
Świt Krzeszowice
1:7
KS Clepardia Kraków
SSA II Polonia II Kraków
1:0
Płaszowianka Kraków
Milenium Skawina
9:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzaty Bolechowice
3:0
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
1:1
KS Clepardia Kraków
UKS UL40 Kraków
1:4
Płaszowianka Kraków
AS Dobry Start Kraków
0:3
SSA II Polonia II Kraków
Milenium Skawina
3:0*
Świt Krzeszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
0:7
Skrzaty Bolechowice
Płaszowianka Kraków
2:1
AS Dobry Start Kraków
Grębałowianka Kraków
0:3
Milenium Skawina
SSA II Polonia II Kraków
1:2
KS Clepardia Kraków
Prądniczanka Kraków
3:3
UKS UL40 Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
11:0
Świt Krzeszowice
SSA II Polonia II Kraków
2:1
Milenium Skawina
Płaszowianka Kraków
2:3
KS Clepardia Kraków
UKS UL40 Kraków
1:0
AS Dobry Start Kraków
Skrzaty Bolechowice
2:1
Grębałowianka Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
2:4
Skrzaty Bolechowice
AS Dobry Start Kraków
0:2
KS Clepardia Kraków
Płaszowianka Kraków
1:4
Milenium Skawina
Świt Krzeszowice
0:3*
UKS UL40 Kraków
Grębałowianka Kraków
1:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium Skawina
7:0
AS Dobry Start Kraków
UKS UL40 Kraków
1:4
KS Clepardia Kraków
Prądniczanka Kraków
1:3
SSA II Polonia II Kraków
Skrzaty Bolechowice
4:0
Płaszowianka Kraków
Świt Krzeszowice
0:3*
Grębałowianka Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Clepardia Kraków
1:6
Milenium Skawina
SSA II Polonia II Kraków
3:2
Świt Krzeszowice
Grębałowianka Kraków
8:1
UKS UL40 Kraków
Płaszowianka Kraków
2:0
Prądniczanka Kraków
Skrzaty Bolechowice
3:0*
AS Dobry Start Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
3:0
AS Dobry Start Kraków
Grębałowianka Kraków
5:1
SSA II Polonia II Kraków
UKS UL40 Kraków
0:7
Milenium Skawina
Świt Krzeszowice
0:3*
Płaszowianka Kraków
Skrzaty Bolechowice
3:0*
KS Clepardia Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
1:4
UKS UL40 Kraków
Skrzaty Bolechowice
1:0
Milenium Skawina
AS Dobry Start Kraków
4:0
Świt Krzeszowice
Prądniczanka Kraków
0:3
KS Clepardia Kraków
Płaszowianka Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Piast Skawina
Piast Skawina 10 30 63 - 1 10 0 0
2
Szkoła Futbolu Staniątki
Szkoła Futbolu Staniątki 10 21 21 - 10 6 3 1 1 3 1 - 0
3
KS Kolejarz Prokocim Kraków
KS Kolejarz Prokocim Kraków 10 21 23 - 14 7 0 3 1 0 0 - 1
4
KS Baszta Kraków
KS Baszta Kraków 10 16 17 - 16 4 4 2
5
Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków 10 15 23 - 12 4 3 3 1 3 5 - 1
6
PAPN Kraków
PAPN Kraków 10 15 16 - 16 4 3 3 1 0 1 - 5
7
AM Cracovia Kraków
AM Cracovia Kraków 10 13 22 - 21 4 1 5
8
TS Węgrzce Kraków
TS Węgrzce Kraków 10 9 16 - 29 2 3 5
9
Albertus Kraków
Albertus Kraków 10 8 17 - 25 2 2 6
10
Rybitwy Kraków
Rybitwy Kraków 10 6 9 - 37 1 3 6
11
Futbolica Kraków
Futbolica Kraków 10 0 1 - 47 0 0 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Albertus Kraków
1:2
TS Węgrzce Kraków
KS Baszta Kraków
0:0
PAPN Kraków
Wieczysta Kraków
2:2
Rybitwy Kraków
KS Kolejarz Prokocim Kraków
3:0*
Futbolica Kraków
Piast Skawina
9:0
AM Cracovia Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Futbolica Kraków
0:3
Albertus Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
0:2
Piast Skawina
PAPN Kraków
2:3
KS Kolejarz Prokocim Kraków
AM Cracovia Kraków
0:2
Wieczysta Kraków
KS Baszta Kraków
2:0
Rybitwy Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PAPN Kraków
1:1
Albertus Kraków
TS Węgrzce Kraków
7:0
Futbolica Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
1:0
Wieczysta Kraków
KS Kolejarz Prokocim Kraków
3:0
Rybitwy Kraków
KS Baszta Kraków
3:2
AM Cracovia Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
PAPN Kraków
4:0
TS Węgrzce Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
1:1
KS Baszta Kraków
Piast Skawina
2:1
Wieczysta Kraków
Rybitwy Kraków
0:4
Albertus Kraków
AM Cracovia Kraków
2:0
KS Kolejarz Prokocim Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Futbolica Kraków
0:3
PAPN Kraków
KS Baszta Kraków
0:3
Piast Skawina
TS Węgrzce Kraków
1:1
Rybitwy Kraków
Albertus Kraków
2:2
AM Cracovia Kraków
KS Kolejarz Prokocim Kraków
0:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta Kraków
1:1
KS Baszta Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
4:2
Albertus Kraków
AM Cracovia Kraków
3:0
TS Węgrzce Kraków
Rybitwy Kraków
3:0*
Futbolica Kraków
Piast Skawina
5:0
KS Kolejarz Prokocim Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce Kraków
2:4
Szkoła Futbolu Staniątki
Albertus Kraków
0:8
Piast Skawina
PAPN Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
Futbolica Kraków
0:3*
AM Cracovia Kraków
KS Kolejarz Prokocim Kraków
4:1
Wieczysta Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
6:1
Futbolica Kraków
Wieczysta Kraków
1:0
Albertus Kraków
Piast Skawina
9:0
TS Węgrzce Kraków
AM Cracovia Kraków
0:2
PAPN Kraków
KS Baszta Kraków
1:4
KS Kolejarz Prokocim Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
0:0
PAPN Kraków
Futbolica Kraków
0:8
Piast Skawina
Wieczysta Kraków
1:1
TS Węgrzce Kraków
Albertus Kraków
3:5
KS Baszta Kraków
Rybitwy Kraków
0:9
AM Cracovia Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kolejarz Prokocim Kraków
2:1
Albertus Kraków
Wieczysta Kraków
9:0
Futbolica Kraków
Piast Skawina
5:0
PAPN Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
1:1
Rybitwy Kraków
KS Baszta Kraków
2:2
TS Węgrzce Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Baszta Kraków
2:0
Futbolica Kraków
TS Węgrzce Kraków
1:4
KS Kolejarz Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
5:1
PAPN Kraków
Piast Skawina
12:0
Rybitwy Kraków
AM Cracovia Kraków
1:3
Szkoła Futbolu Staniątki
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS Nowa Proszowianka
MKS Nowa Proszowianka 9 25 37 - 5 8 1 0
2
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
MUKS AP 2012 Nowy Sącz 9 18 24 - 9 5 3 1 1 1 0 - 0
3
Pogoń Miechów
Pogoń Miechów 9 18 20 - 8 5 3 1 1 1 0 - 0
4
Orzeł Sidzina
Orzeł Sidzina 9 15 14 - 17 5 0 4
5
PKS Milenium II Skawna
PKS II Milenium II Skawna 9 14 25 - 19 4 2 3
6
SKF Grzegórzki GO!
SKF Grzegórzki GO! 9 13 17 - 20 4 1 4
7
Lotnik Kryspinów
Lotnik Kryspinów 9 9 10 - 23 3 0 6
8
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanie Jaśkowice 9 8 10 - 22 2 2 5
9
Nadwiślan Kraków
Nadwiślan Kraków 9 7 11 - 19 2 1 6
10
Szkóła Piłkarska Borek III Kraków
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków 9 1 8 - 34 0 1 8
11
Przebój Wolbrom
Przebój Wolbrom 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Grzegórzki GO!
3:0
Lotnik Kryspinów
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
1:5
MKS Nowa Proszowianka
Pogoń Miechów
0:0
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
Nadwiślan Kraków
0:1
PKS II Milenium II Skawna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Pogoń Miechów
SKF Grzegórzki GO!
2:4
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
Lotnik Kryspinów
2:3
Nadwiślan Kraków
Orzeł Sidzina
2:0
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
5:0
Orzeł Sidzina
Nadwiślan Kraków
1:1
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
SKF Grzegórzki GO!
4:1
Wiślanie Jaśkowice
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
1:7
PKS II Milenium II Skawna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
1:1
SKF Grzegórzki GO!
PKS II Milenium II Skawna
1:5
MKS Nowa Proszowianka
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Nadwiślan Kraków
Lotnik Kryspinów
2:1
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
0:7
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
Nadwiślan Kraków
0:1
Pogoń Miechów
Orzeł Sidzina
5:1
PKS II Milenium II Skawna
MKS Nowa Proszowianka
5:0
Lotnik Kryspinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Grzegórzki GO!
3:2
Nadwiślan Kraków
MKS Nowa Proszowianka
1:1
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
Lotnik Kryspinów
1:3
Orzeł Sidzina
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
1:4
Pogoń Miechów
PKS II Milenium II Skawna
4:0
Lotnik Kryspinów
Orzeł Sidzina
0:1
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
0:2
Wiślanie Jaśkowice
SKF Grzegórzki GO!
2:1
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
Pogoń Miechów
1:4
MKS Nowa Proszowianka
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
3:2
PKS II Milenium II Skawna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
5:0
Orzeł Sidzina
Szkóła III Piłkarska Borek III Kraków
1:3
Nadwiślan Kraków
SKF Grzegórzki GO!
0:4
MKS Nowa Proszowianka
Wiślanie Jaśkowice
2:2
PKS II Milenium II Skawna
Lotnik Kryspinów
3:0*
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Lotnik Kryspinów
Pogoń Miechów
2:2
PKS II Milenium II Skawna
SKF Grzegórzki GO!
1:2
Orzeł Sidzina
Nadwiślan Kraków
0:6
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
2:1
Nadwiślan Kraków
PKS II Milenium II Skawna
5:1
SKF Grzegórzki GO!
MUKS AP 2012 Nowy Sącz
7:0
Wiślanie Jaśkowice
Lotnik Kryspinów
0:4
Pogoń Miechów
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
TS Wisła II Kraków
TS II Wisła II Kraków 10 26 54 - 6 8 2 0
2
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie 10 22 30 - 8 7 1 2 1 3 3 - 0
3
AS Progres II Kraków
AS II Progres II Kraków 10 22 34 - 12 7 1 2 1 0 0 - 3
4
SSA Polonia Kraków
SSA Polonia Kraków 10 19 25 - 14 6 1 3
5
PKS Jadwiga Kraków
PKS Jadwiga Kraków 10 18 29 - 18 6 0 4
6
Szkółka Piłkarska Borek II Kraków
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków 10 12 17 - 32 3 3 4
7
WLKS Krakus Swoszowice
WLKS Krakus Swoszowice 10 11 13 - 15 3 2 5
8
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki 10 10 16 - 45 3 1 6
9
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków 10 9 12 - 28 2 3 5
10
AM Cracowia II Kraków
AM II Cracowia II Kraków 10 6 9 - 31 1 3 6
11
OSKF Pogoń Skotniki
OSKF Pogoń Skotniki 10 1 8 - 38 0 1 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
OSKF Pogoń Skotniki
1:4
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
Zieleńczanka Zielonki
1:8
SSA Polonia Kraków
WLKS Krakus Swoszowice
1:2
AS II Progres II Kraków
TS II Wisła II Kraków
6:0
PKS Jadwiga Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:1
AM II Cracowia II Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia Kraków
5:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
OSKF Pogoń Skotniki
1:4
PKS Jadwiga Kraków
AS II Progres II Kraków
1:1
TS II Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
7:0
Zieleńczanka Zielonki
AM II Cracowia II Kraków
1:1
WLKS Krakus Swoszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WLKS Krakus Swoszowice
0:1
SSA Polonia Kraków
PKS Jadwiga Kraków
4:1
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
OSKF Pogoń Skotniki
1:5
AS II Progres II Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
TS II Wisła II Kraków
6:1
AM II Cracowia II Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia Kraków
1:7
TS II Wisła II Kraków
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
1:6
AS II Progres II Kraków
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AM II Cracowia II Kraków
2:1
OSKF Pogoń Skotniki
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
WLKS Krakus Swoszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Jadwiga Kraków
3:2
AS II Progres II Kraków
SSA Polonia Kraków
3:2
OSKF Pogoń Skotniki
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
3:3
AM II Cracowia II Kraków
TS II Wisła II Kraków
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
WLKS Krakus Swoszowice
1:2
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:3*
WLKS Krakus Swoszowice
SSA Polonia Kraków
0:1
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
AM II Cracowia II Kraków
0:4
PKS Jadwiga Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
OSKF Pogoń Skotniki
Zieleńczanka Zielonki
1:7
TS II Wisła II Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
TS II Wisła II Kraków
4:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AS II Progres II Kraków
5:0
AM II Cracowia II Kraków
PKS Jadwiga Kraków
1:2
SSA Polonia Kraków
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
0:7
Orzeł Piaski Wielkie
OSKF Pogoń Skotniki
1:2
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WLKS Krakus Swoszowice
1:1
TS II Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
PKS Jadwiga Kraków
SSA Polonia Kraków
0:2
AS II Progres II Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:1
OSKF Pogoń Skotniki
Zieleńczanka Zielonki
3:3
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
2:2
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
AS II Progres II Kraków
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
OSKF Pogoń Skotniki
0:2
WLKS Krakus Swoszowice
SSA Polonia Kraków
5:0
AM II Cracowia II Kraków
PKS Jadwiga Kraków
9:1
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
AM II Cracowia II Kraków
WLKS Krakus Swoszowice
1:2
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
TS II Wisła II Kraków
12:0
OSKF Pogoń Skotniki
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:3
PKS Jadwiga Kraków
Zieleńczanka Zielonki
1:5
AS II Progres II Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka II Piłkarska Borek II Kraków
0:5
TS II Wisła II Kraków
PKS Jadwiga Kraków
1:3
WLKS Krakus Swoszowice
AM II Cracowia II Kraków
1:4
Zieleńczanka Zielonki
SSA Polonia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
AS II Progres II Kraków
6:1
Akademia Piłkarska Wanda Kraków

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Wisła I Kraków
1:3
Orzeł Piaski Wielkie
Garbarnia Kraków
3:3   k. 2 : 3
Milenium Skawina
Krakus Nowa Huta
3:1
TS II Wisła II Kraków
LKS Wiatr Ludzmierz
1:0
Tramwaj Kraków
Progres Kraków
5:1
MKS Nowa Proszowianka
AP 21 Skotniki
0:2
Piast Skawina
AP Orbita Bukowno
1:2
AM II Cracowia II Kraków
Szkółka Pcimianka Pcim
1:0
Skrzaty Bolechowice
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
0:0   k. 1 : 0
Progres Kraków
Milenium Skawina
0:0   k. 3 : 4
Piast Skawina
Krakus Nowa Huta
1:0
AM Cracovia Kraków
LKS Wiatr Ludzmierz
2:0
Szkółka Pcimianka Pcim
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
LKS Wiatr Ludzmierz
Piast Skawina
2:1
Krakus Nowa Huta
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta
1:2
LKS Wiatr Ludzmierz
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Skawina
0:0   k. 2 : 0
Orzeł Piaski Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości