zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza II Piekary
Pauza
Sankowia Sanka
2:0
Lotnik II Kryspinów
Wisła Czernichów
5:0
Grom Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Fitball Szklary
Powiśle Ochodza
7:1
Orzeł Sidzina
TKKF Kliny
3:1
Gwiazda Ściejowice
Zryw Facimiech
2:5
Bronowicki Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
6:0
Orzeł Sidzina
Sankowia Sanka
Pauza
Gwiazda Ściejowice
2:3
Tęcza II Piekary
Zryw Facimiech
0:4
Wiślanie II Jaśkowice
Fitball Szklary
0:5
Wisła Czernichów
Grom Kraków
2:9
TKKF Kliny
Lotnik II Kryspinów
1:0
Powiśle Ochodza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Ochodza
Pauza
Wisła Czernichów
5:0
Zryw Facimiech
TKKF Kliny
5:2
Fitball Szklary
Orzeł Sidzina
8:1
Lotnik II Kryspinów
Tęcza II Piekary
6:1
Grom Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
1:7
Bronowicki Kraków
Sankowia Sanka
3:1
Gwiazda Ściejowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
Orzeł Sidzina
Pauza
Tęcza II Piekary
0:3
Fitball Szklary
Wiślanie II Jaśkowice
6:2
Wisła Czernichów
Zryw Facimiech
0:3
TKKF Kliny
Grom Kraków
0:4
Sankowia Sanka
Gwiazda Ściejowice
0:1
Powiśle Ochodza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Czernichów
3:0
Bronowicki Kraków
TKKF Kliny
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
Tęcza II Piekary
8:2
Zryw Facimiech
Sankowia Sanka
3:2
Fitball Szklary
Gwiazda Ściejowice
3:0
Orzeł Sidzina
Lotnik II Kryspinów
Pauza
Powiśle Ochodza
5:3
Grom Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
Pauza
Wisła Czernichów
5:1
TKKF Kliny
Wiślanie II Jaśkowice
3:4
Tęcza II Piekary
Gwiazda Ściejowice
1:0
Lotnik II Kryspinów
Zryw Facimiech
4:2
Sankowia Sanka
Grom Kraków
1:1
Orzeł Sidzina
Fitball Szklary
1:6
Powiśle Ochodza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Ochodza
3:0
Zryw Facimiech
TKKF Kliny
1:2
Bronowicki Kraków
Orzeł Sidzina
3:3
Fitball Szklary
Tęcza II Piekary
3:3
Wisła Czernichów
Sankowia Sanka
6:2
Wiślanie II Jaśkowice
Gwiazda Ściejowice
Pauza
Lotnik II Kryspinów
4:0
Grom Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
2:0
Gwiazda Ściejowice
Wisła Czernichów
9:1
Sankowia Sanka
TKKF Kliny
5:2
Tęcza II Piekary
Zryw Facimiech
2:1
Orzeł Sidzina
Fitball Szklary
0:1
Lotnik II Kryspinów
Grom Kraków
Pauza
Wiślanie II Jaśkowice
9:4
Powiśle Ochodza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
Tęcza II Piekary
3:4
Bronowicki Kraków
Sankowia Sanka
2:3
TKKF Kliny
Gwiazda Ściejowice
5:0
Grom Kraków
Fitball Szklary
Pauza
Lotnik II Kryspinów
8:2
Zryw Facimiech
Powiśle Ochodza
4:0
Wisła Czernichów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
8:0
Grom Kraków
Wisła Czernichów
3:0
Orzeł Sidzina
Tęcza II Piekary
7:0
Sankowia Sanka
Wiślanie II Jaśkowice
5:1
Lotnik II Kryspinów
Zryw Facimiech
Pauza
Fitball Szklary
3:3
Gwiazda Ściejowice
TKKF Kliny
1:4
Powiśle Ochodza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
3:0
TKKF Kliny
Wiślanie II Jaśkowice
Pauza
Sankowia Sanka
2:3
Bronowicki Kraków
Gwiazda Ściejowice
8:0
Zryw Facimiech
Grom Kraków
4:2
Fitball Szklary
Lotnik II Kryspinów
1:4
Wisła Czernichów
Powiśle Ochodza
5:0
Tęcza II Piekary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
4:0
Fitball Szklary
Wisła Czernichów
Pauza
TKKF Kliny
3:0
Lotnik II Kryspinów
Tęcza II Piekary
2:1
Orzeł Sidzina
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Gwiazda Ściejowice
Zryw Facimiech
4:0
Grom Kraków
Sankowia Sanka
2:10
Powiśle Ochodza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
Pauza
Powiśle Ochodza
2:1
Bronowicki Kraków
Orzeł Sidzina
2:2
Sankowia Sanka
Gwiazda Ściejowice
0:2
Wisła Czernichów
Fitball Szklary
7:1
Zryw Facimiech
Grom Kraków
1:6
Wiślanie II Jaśkowice
Lotnik II Kryspinów
3:1
Tęcza II Piekary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
Orzeł Sidzina
1:3
Powiśle Ochodza
Tęcza II Piekary
3:0
Gwiazda Ściejowice
Lotnik II Kryspinów
3:1
Sankowia Sanka
Wisła Czernichów
2:2
Fitball Szklary
TKKF Kliny
6:0
Grom Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Wisła Czernichów
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
Gwiazda Ściejowice
6:3
Sankowia Sanka
Grom Kraków
0:4
Tęcza II Piekary
Fitball Szklary
2:0
TKKF Kliny
Powiśle Ochodza
2:1
Lotnik II Kryspinów
Orzeł Sidzina
5:2
Bronowicki Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Lotnik II Kryspinów
3:6
Orzeł Sidzina
Fitball Szklary
3:1
Tęcza II Piekary
Sankowia Sanka
4:1
Grom Kraków
Bronowicki Kraków
3:1
Wisła Czernichów
Powiśle Ochodza
3:3
Gwiazda Ściejowice
Wiślanie II Jaśkowice
12:0
TKKF Kliny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Tęcza II Piekary
1:7
Wiślanie II Jaśkowice
Fitball Szklary
3:1
Sankowia Sanka
Lotnik II Kryspinów
3:4
Bronowicki Kraków
Grom Kraków
0:11
Powiśle Ochodza
TKKF Kliny
0:6
Wisła Czernichów
Orzeł Sidzina
4:2
Gwiazda Ściejowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Lotnik II Kryspinów
2:2
Gwiazda Ściejowice
Powiśle Ochodza
2:1
Fitball Szklary
Bronowicki Kraków
0:1
TKKF Kliny
Wisła Czernichów
9:1
Tęcza II Piekary
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Sankowia Sanka
Orzeł Sidzina
7:0
Grom Kraków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Powiśle Ochodza
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
Gwiazda Ściejowice
2:1
Bronowicki Kraków
Grom Kraków
0:2
Lotnik II Kryspinów
Tęcza II Piekary
3:1
TKKF Kliny
Fitball Szklary
0:0
Orzeł Sidzina
Sankowia Sanka
3:6
Wisła Czernichów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Wisła Czernichów
4:2
Powiśle Ochodza
TKKF Kliny
4:1
Sankowia Sanka
Lotnik II Kryspinów
3:1
Fitball Szklary
Grom Kraków
3:0
Gwiazda Ściejowice
Wiślanie II Jaśkowice
3:2
Orzeł Sidzina
Bronowicki Kraków
3:2
Tęcza II Piekary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Orzeł Sidzina
6:2
Wisła Czernichów
Lotnik II Kryspinów
0:4
Wiślanie II Jaśkowice
Gwiazda Ściejowice
3:1
Fitball Szklary
Grom Kraków
1:6
Bronowicki Kraków
Powiśle Ochodza
5:3
TKKF Kliny
Sankowia Sanka
4:1
Tęcza II Piekary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Bronowicki Kraków
2:2
Sankowia Sanka
Wisła Czernichów
2:2
Lotnik II Kryspinów
Tęcza II Piekary
1:5
Powiśle Ochodza
Gwiazda Ściejowice
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
Fitball Szklary
6:3
Grom Kraków
TKKF Kliny
0:4
Orzeł Sidzina
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Orzeł Sidzina
5:2
Tęcza II Piekary
Fitball Szklary
2:3
Bronowicki Kraków
Lotnik II Kryspinów
2:4
TKKF Kliny
Wisła Czernichów
10:0
Gwiazda Ściejowice
Powiśle Ochodza
11:1
Sankowia Sanka
Wiślanie II Jaśkowice
17:0
Grom Kraków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Facimiech
Pauza
Tęcza II Piekary
3:7
Lotnik II Kryspinów
Bronowicki Kraków
7:7
Powiśle Ochodza
Sankowia Sanka
3:1
Orzeł Sidzina
Gwiazda Ściejowice
2:3
TKKF Kliny
Fitball Szklary
0:8
Wiślanie II Jaśkowice
Grom Kraków
0:11
Wisła Czernichów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości