zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gajowianka Gaj
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Klub Sportowy Tyniec
Zwierzyniecki KS Kraków
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Płomień Jerzmanowice
2:8
Nadwiślan Kraków
Orlęta Rudawa
0:3
Tramwaj Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
Pauza
Klub Sportowy Tyniec
2:7
Płomień Jerzmanowice
Nadwiślan Kraków
6:3
Zwierzyniecki KS Kraków
Tramwaj Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Bębło
4:0
Orlęta Rudawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
Pauza
Płomień Jerzmanowice
4:1
Tramwaj Kraków
Wiślanie Jaśkowice
6:2
Orzeł Bębło
Gajowianka Gaj
0:5
Orzeł Piaski Wielkie
Zwierzyniecki KS Kraków
11:0
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
Pauza
Orlęta Rudawa
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Nadwiślan Kraków
7:0
Gajowianka Gaj
Tramwaj Kraków
1:3
Zwierzyniecki KS Kraków
Orzeł Bębło
3:8
Płomień Jerzmanowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
Pauza
Płomień Jerzmanowice
7:3
Orlęta Rudawa
Gajowianka Gaj
4:2
Klub Sportowy Tyniec
Zwierzyniecki KS Kraków
3:1
Orzeł Bębło
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Nadwiślan Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rudawa
2:0
Zwierzyniecki KS Kraków
Klub Sportowy Tyniec
0:9
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Płomień Jerzmanowice
Tramwaj Kraków
2:1
Gajowianka Gaj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwierzyniecki KS Kraków
5:5
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Tramwaj Kraków
Nadwiślan Kraków
4:1
Klub Sportowy Tyniec
Gajowianka Gaj
8:2
Orzeł Bębło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rudawa
1:2
Gajowianka Gaj
Orzeł Bębło
6:4
Orzeł Piaski Wielkie
Płomień Jerzmanowice
3:2
Zwierzyniecki KS Kraków
Tramwaj Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło
1:5
Nadwiślan Kraków
Gajowianka Gaj
1:7
Wiślanie Jaśkowice
Klub Sportowy Tyniec
0:1
Tramwaj Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Jerzmanowice
4:4
Gajowianka Gaj
Orlęta Rudawa
2:6
Nadwiślan Kraków
Wiślanie Jaśkowice
- : -
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Bębło
- : -
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
- : -
Zwierzyniecki KS Kraków
Płomień Jerzmanowice
- : -
Orzeł Piaski Wielkie
Klub Sportowy Tyniec
- : -
Orlęta Rudawa
Nadwiślan Kraków
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Tramwaj Kraków
- : -
Orzeł Bębło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości