Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:4
Avia Świdnik
Piaskovia Piaski
4:11
Lublinianka Lublin
Sygnał II Lublin
2:4
Górnik Łęczna
Orlik Lubartów
1:4
Motor Lublin
Vrotcovia Lublin
2:4
BKS Lublin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
9:0
Błękitni Dys
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
1:27
Sygnał II Lublin
Górnik Łęczna
3:0
Piaskovia Piaski
BKS Lublin
4:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Widok Lublin
1:2
Vrotcovia Lublin
Lublinianka Lublin
2:1
Orlik Lubartów
Avia Świdnik
2:4
Motor Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
Lublinianka Lublin
Piaskovia Piaski
7:4
Błękitni Dys
Sygnał II Lublin
6:0
BKS Lublin
Orlik Lubartów
0:9
Górnik Łęczna
Vrotcovia Lublin
3:5
Avia Świdnik
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:3
Widok Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
2:3
Orlik Lubartów
Widok Lublin
1:4
Sygnał II Lublin
Górnik Łęczna
2:2
Motor Lublin
BKS Lublin
9:1
Piaskovia Piaski
Vrotcovia Lublin
4:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Avia Świdnik
4:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
16:2
Błękitni Dys
Piaskovia Piaski
1:6
Widok Lublin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:5
Avia Świdnik
Orlik Lubartów
0:4
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
3:3
Górnik Łęczna
Sygnał II Lublin
6:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:4
Orlik Lubartów
Błękitni Dys
0:5
Lublinianka Lublin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:9
Sygnał II Lublin
BKS Lublin
0:3
Motor Lublin
Vrotcovia Lublin
7:0
Piaskovia Piaski
Avia Świdnik
3:5
Górnik Łęczna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:1
Widok Lublin
Piaskovia Piaski
1:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Orlik Lubartów
4:0
Vrotcovia Lublin
Górnik Łęczna
12:0
Błękitni Dys
Lublinianka Lublin
3:3
BKS Lublin
Sygnał II Lublin
2:1
Avia Świdnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:3
Orlik Lubartów
Avia Świdnik
7:0
Błękitni Dys
BKS Lublin
1:1
Górnik Łęczna
Vrotcovia Lublin
0:2
Motor Lublin
Widok Lublin
2:1
Lublinianka Lublin
Sygnał II Lublin
3:0*
Piaskovia Piaski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
2:10
Avia Świdnik
Błękitni Dys
0:7
BKS Lublin
Motor Lublin
4:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Górnik Łęczna
2:1
Widok Lublin
Orlik Lubartów
0:3
Sygnał II Lublin
Lublinianka Lublin
2:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
7:2
Błękitni Dys
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:3
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
2:0
BKS Lublin
Piaskovia Piaski
3:4
Orlik Lubartów
Vrotcovia Lublin
0:4
Górnik Łęczna
Sygnał II Lublin
0:4
Motor Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
BKS Lublin
3:1
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
1:4
Sygnał II Lublin
Orlik Lubartów
2:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
9:1
Piaskovia Piaski
Błękitni Dys
0:9
Vrotcovia Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:0
Vrotcovia Lublin
Lublinianka Lublin
9:1
Piaskovia Piaski
Błękitni Dys
3:5
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Górnik Łęczna
1:2
Sygnał II Lublin
Motor Lublin
1:0
Orlik Lubartów
Avia Świdnik
0:1
Widok Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
9:0
Błękitni Dys
Orlik Lubartów
2:5
Lublinianka Lublin
Piaskovia Piaski
2:11
Górnik Łęczna
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
Vrotcovia Lublin
1:1
Widok Lublin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:4
BKS Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:3
Sygnał II Lublin
Górnik Łęczna
4:5
Orlik Lubartów
Lublinianka Lublin
2:6
Motor Lublin
Błękitni Dys
2:3
Piaskovia Piaski
Widok Lublin
9:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Avia Świdnik
3:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:2
Górnik Łęczna
Orlik Lubartów
6:0
Błękitni Dys
Sygnał II Lublin
3:0
Widok Lublin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
Vrotcovia Lublin
Piaskovia Piaski
1:10
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
2:1
Avia Świdnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
3:1
Orlik Lubartów
Vrotcovia Lublin
0:11
Sygnał II Lublin
Górnik Łęczna
6:1
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
0:2
Piaskovia Piaski
Avia Świdnik
1:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Błękitni Dys
0:7
Motor Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
5:0
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
6:0
Błękitni Dys
Piaskovia Piaski
4:3
Vrotcovia Lublin
Sygnał II Lublin
12:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Orlik Lubartów
0:2
Widok Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:1
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
1:6
Orlik Lubartów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:3*
Piaskovia Piaski
Błękitni Dys
2:12
Górnik Łęczna
Widok Lublin
1:1
Motor Lublin
Avia Świdnik
1:0
Sygnał II Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
9:0
Vrotcovia Lublin
Piaskovia Piaski
3:6
Sygnał II Lublin
Górnik Łęczna
8:1
BKS Lublin
Błękitni Dys
1:11
Avia Świdnik
Orlik Lubartów
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Lublinianka Lublin
2:1
Widok Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Vrotcovia Lublin
2:3
Lublinianka Lublin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:2
Motor Lublin
Widok Lublin
0:7
Górnik Łęczna
Sygnał II Lublin
7:2
Orlik Lubartów
BKS Lublin
12:0
Błękitni Dys
Avia Świdnik
5:1
Piaskovia Piaski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
6:1
Sygnał II Lublin
Lublinianka Lublin
3:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Orlik Lubartów
- : -
Piaskovia Piaski
Błękitni Dys
- : -
Widok Lublin
Górnik Łęczna
7:0
Vrotcovia Lublin
BKS Lublin
2:3
Avia Świdnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
4:1
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
3:0*
Błękitni Dys
Widok Lublin
0:2
BKS Lublin
Avia Świdnik
4:0
Orlik Lubartów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:4
Górnik Łęczna
Piaskovia Piaski
- : -
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości