Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Krzczonovia Krzczonów
Pauza
MUKS Kraśnik
1:5
Heksa Niedrzwica Duża
GKS Perła Borzechów
1:6
Granit Bychawa
Victoria Rybczewice
4:1
Avenir Jabłonna
Piotrcovia Piotrków
3:2
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin
3:0
Sygnał II Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piotrcovia Piotrków
Heksa Niedrzwica Duża
4:1
Motor Lublin
Granit Bychawa
8:2
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
0:5
GKS Perła Borzechów
Avenir Jabłonna
4:2
Sygnał II Lublin
Victoria Rybczewice
9:2
Krzczonovia Krzczonów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
1:1
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin
0:4
Granit Bychawa
Sygnał II Lublin
0:3
Heksa Niedrzwica Duża
Piotrcovia Piotrków
0:5
Victoria Rybczewice
Krzczonovia Krzczonów
8:2
Avenir Jabłonna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
1:0
Motor Lublin
Avenir Jabłonna
0:2
Heksa Niedrzwica Duża
Victoria Rybczewice
10:1
GKS Perła Borzechów
Granit Bychawa
4:0
Sygnał II Lublin
Krzczonovia Krzczonów
3:2
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
0:1
Granit Bychawa
MUKS Kraśnik
0:5
Victoria Rybczewice
Sygnał II Lublin
1:4
Dubler Opole Lubelskie
Piotrcovia Piotrków
4:4
Avenir Jabłonna
GKS Perła Borzechów
4:5
Krzczonovia Krzczonów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sygnał II Lublin
Avenir Jabłonna
0:10
Granit Bychawa
Dubler Opole Lubelskie
3:1
Heksa Niedrzwica Duża
Victoria Rybczewice
6:0
Motor Lublin
Piotrcovia Piotrków
5:5
GKS Perła Borzechów
Krzczonovia Krzczonów
4:0
MUKS Kraśnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
Pauza
Granit Bychawa
0:0
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
1:3
Piotrcovia Piotrków
Motor Lublin
1:4
Krzczonovia Krzczonów
Sygnał II Lublin
0:7
Victoria Rybczewice
GKS Perła Borzechów
6:6
Avenir Jabłonna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Granit Bychawa
Avenir Jabłonna
0:1
Dubler Opole Lubelskie
Victoria Rybczewice
7:2
Heksa Niedrzwica Duża
Piotrcovia Piotrków
3:2
Motor Lublin
GKS Perła Borzechów
1:2
MUKS Kraśnik
Krzczonovia Krzczonów
5:1
Sygnał II Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
Pauza
MUKS Kraśnik
1:3
Avenir Jabłonna
Motor Lublin
6:0
GKS Perła Borzechów
Heksa Niedrzwica Duża
5:0
Krzczonovia Krzczonów
Granit Bychawa
3:5
Victoria Rybczewice
Sygnał II Lublin
1:4
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Avenir Jabłonna
Pauza
Piotrcovia Piotrków
3:3
Heksa Niedrzwica Duża
Victoria Rybczewice
2:0
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
1:0
Motor Lublin
Krzczonovia Krzczonów
1:0
Granit Bychawa
GKS Perła Borzechów
8:3
Sygnał II Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
3:1
GKS Perła Borzechów
Granit Bychawa
8:0
Piotrcovia Piotrków
Dubler Opole Lubelskie
4:2
Krzczonovia Krzczonów
Motor Lublin
0:2
Avenir Jabłonna
Sygnał II Lublin
0:0
MUKS Kraśnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Krzczonovia Krzczonów
Heksa Niedrzwica Duża
- : -
MUKS Kraśnik
Avenir Jabłonna
0:7
Victoria Rybczewice
Granit Bychawa
5:1
GKS Perła Borzechów
Dubler Opole Lubelskie
1:0
Piotrcovia Piotrków
Sygnał II Lublin
- : -
Motor Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piotrcovia Piotrków
Pauza
Krzczonovia Krzczonów
2:2
Victoria Rybczewice
MUKS Kraśnik
1:5
Granit Bychawa
GKS Perła Borzechów
1:1
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin
4:5
Heksa Niedrzwica Duża
Sygnał II Lublin
4:0
Avenir Jabłonna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Perła Borzechów
Avenir Jabłonna
1:1
Krzczonovia Krzczonów
Dubler Opole Lubelskie
8:0
MUKS Kraśnik
Granit Bychawa
7:1
Motor Lublin
Victoria Rybczewice
4:1
Piotrcovia Piotrków
Heksa Niedrzwica Duża
- : -
Sygnał II Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
GKS Perła Borzechów
1:11
Victoria Rybczewice
Motor Lublin
1:2
Dubler Opole Lubelskie
Piotrcovia Piotrków
4:7
Krzczonovia Krzczonów
Heksa Niedrzwica Duża
0:1
Avenir Jabłonna
Sygnał II Lublin
0:5
Granit Bychawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Motor Lublin
Dubler Opole Lubelskie
7:1
Sygnał II Lublin
Victoria Rybczewice
3:0
MUKS Kraśnik
Granit Bychawa
5:0
Heksa Niedrzwica Duża
Krzczonovia Krzczonów
9:3
GKS Perła Borzechów
Avenir Jabłonna
- : -
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
Pauza
GKS Perła Borzechów
3:2
Piotrcovia Piotrków
Heksa Niedrzwica Duża
2:1
Dubler Opole Lubelskie
Granit Bychawa
- : -
Avenir Jabłonna
Motor Lublin
1:5
Victoria Rybczewice
MUKS Kraśnik
- : -
Krzczonovia Krzczonów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
Victoria Rybczewice
8:0
Sygnał II Lublin
Avenir Jabłonna
4:3
GKS Perła Borzechów
Piotrcovia Piotrków
4:1
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
0:0
Granit Bychawa
Krzczonovia Krzczonów
2:4
Motor Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
Pauza
Dubler Opole Lubelskie
2:1
Avenir Jabłonna
Heksa Niedrzwica Duża
1:1
Victoria Rybczewice
Sygnał II Lublin
- : -
Krzczonovia Krzczonów
Motor Lublin
1:4
Piotrcovia Piotrków
MUKS Kraśnik
10:2
GKS Perła Borzechów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
Pauza
Krzczonovia Krzczonów
2:0
Heksa Niedrzwica Duża
Victoria Rybczewice
2:1
Granit Bychawa
GKS Perła Borzechów
- : -
Motor Lublin
Avenir Jabłonna
- : -
MUKS Kraśnik
Piotrcovia Piotrków
2:0
Sygnał II Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Avenir Jabłonna
Heksa Niedrzwica Duża
- : -
Piotrcovia Piotrków
Granit Bychawa
- : -
Krzczonovia Krzczonów
Dubler Opole Lubelskie
- : -
Victoria Rybczewice
Sygnał II Lublin
- : -
GKS Perła Borzechów
Motor Lublin
- : -
MUKS Kraśnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
Pauza
MUKS Kraśnik
- : -
Sygnał II Lublin
GKS Perła Borzechów
- : -
Heksa Niedrzwica Duża
Avenir Jabłonna
- : -
Motor Lublin
Piotrcovia Piotrków
- : -
Granit Bychawa
Krzczonovia Krzczonów
- : -
Dubler Opole Lubelskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości