zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
Pauza
Stal Poniatowa
4:3
BKS Lublin
Sygnał Lublin
5:2
Avenir Jabłonna
MUKS Kraśnik
3:2
Motor Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
5:2
Granit Bychawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Tęcza Kraśnik
1:2
Sygnał Lublin
BKS Lublin
2:1
Heksa Niedrzwica Duża
Granit Bychawa
0:9
MUKS Kraśnik
Avenir Jabłonna
0:7
Stal Poniatowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Motor Lublin
8:3
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
3:1
Tęcza Kraśnik
Heksa Niedrzwica Duża
9:1
Avenir Jabłonna
MUKS Kraśnik
2:1
BKS Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
Pauza
BKS Lublin
2:2
Motor Lublin
Tęcza Kraśnik
4:0
Heksa Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin
0:5
Stal Poniatowa
Avenir Jabłonna
1:8
MUKS Kraśnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Granit Bychawa
3:4
BKS Lublin
Motor Lublin
9:1
Avenir Jabłonna
MUKS Kraśnik
8:0
Tęcza Kraśnik
Heksa Niedrzwica Duża
9:1
Sygnał Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
9:2
Stal Poniatowa
Tęcza Kraśnik
0:0
Motor Lublin
Sygnał Lublin
2:9
MUKS Kraśnik
Avenir Jabłonna
0:7
Granit Bychawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
Pauza
Granit Bychawa
2:0
Tęcza Kraśnik
Motor Lublin
9:0
Sygnał Lublin
BKS Lublin
6:0
Avenir Jabłonna
MUKS Kraśnik
4:2
Stal Poniatowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Avenir Jabłonna
Pauza
Stal Poniatowa
0:8
Motor Lublin
Tęcza Kraśnik
1:1
BKS Lublin
Sygnał Lublin
1:13
Granit Bychawa
Heksa Niedrzwica Duża
1:1
MUKS Kraśnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
Motor Lublin
0:0
Heksa Niedrzwica Duża
Avenir Jabłonna
1:8
Tęcza Kraśnik
Granit Bychawa
5:1
Stal Poniatowa
BKS Lublin
10:0
Sygnał Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
Pauza
Granit Bychawa
2:3
Heksa Niedrzwica Duża
Motor Lublin
4:5
MUKS Kraśnik
BKS Lublin
4:2
Stal Poniatowa
Avenir Jabłonna
2:1
Sygnał Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Stal Poniatowa
10:2
Avenir Jabłonna
Sygnał Lublin
3:0
Tęcza Kraśnik
MUKS Kraśnik
7:1
Granit Bychawa
Heksa Niedrzwica Duża
0:1
BKS Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Granit Bychawa
1:4
Motor Lublin
Tęcza Kraśnik
1:2
Stal Poniatowa
BKS Lublin
2:3
MUKS Kraśnik
Avenir Jabłonna
- : -
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
Pauza
Motor Lublin
6:1
BKS Lublin
Stal Poniatowa
6:1
Sygnał Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
2:6
Tęcza Kraśnik
MUKS Kraśnik
8:2
Avenir Jabłonna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
BKS Lublin
10:4
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
1:10
Heksa Niedrzwica Duża
Tęcza Kraśnik
2:7
MUKS Kraśnik
Avenir Jabłonna
1:6
Motor Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
Pauza
Motor Lublin
2:2
Tęcza Kraśnik
Granit Bychawa
10:0
Avenir Jabłonna
MUKS Kraśnik
8:0
Sygnał Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
3:5
Stal Poniatowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
Pauza
Stal Poniatowa
0:10
MUKS Kraśnik
Tęcza Kraśnik
1:4
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
0:11
Motor Lublin
Avenir Jabłonna
2:8
BKS Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Avenir Jabłonna
Pauza
Motor Lublin
10:1
Stal Poniatowa
BKS Lublin
1:2
Tęcza Kraśnik
Granit Bychawa
5:3
Sygnał Lublin
MUKS Kraśnik
2:1
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
Stal Poniatowa
1:3
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
1:9
BKS Lublin
Tęcza Kraśnik
2:1
Avenir Jabłonna
Heksa Niedrzwica Duża
0:3
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości