zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SMS Niemce
SMS Niemce 7 15 22 - 9 5 0 2
2
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PSW Biała Podlaska 6 13 16 - 9 4 1 1
3
Kinga Krasnystaw
Kinga Krasnystaw 7 12 8 - 11 4 0 3
4
LKS Wierzchowiska
LKS Wierzchowiska 6 10 15 - 11 3 1 2
5
Motor Lublin
Motor Lublin 7 9 6 - 14 3 0 4
6
Perły Lublin
Perły Lublin 7 0 5 - 18 0 0 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
2:4
AZS PSW Biała Podlaska
Motor Lublin
0:2
LKS Wierzchowiska
Perły Lublin
0:1
Kinga Krasnystaw
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
2:2
LKS Wierzchowiska
SMS Niemce
5:0
Perły Lublin
Motor Lublin
1:2
Kinga Krasnystaw
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
1:2
Kinga Krasnystaw
Perły Lublin
2:4
AZS PSW Biała Podlaska
Motor Lublin
2:1
SMS Niemce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Perły Lublin
1:2
Motor Lublin
SMS Niemce
6:1
LKS Wierzchowiska
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
Kinga Krasnystaw
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
1:3
SMS Niemce
LKS Wierzchowiska
2:1
Perły Lublin
Motor Lublin
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
2:1
Perły Lublin
LKS Wierzchowiska
7:0
Motor Lublin
AZS PSW Biała Podlaska
1:3
SMS Niemce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
0:1
Motor Lublin
Perły Lublin
0:2
SMS Niemce
LKS Wierzchowiska
- : -
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
- : -
Perły Lublin
SMS Niemce
- : -
Motor Lublin
Kinga Krasnystaw
- : -
LKS Wierzchowiska
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Iskra Krzemień
Iskra Krzemień 7 18 26 - 9 6 0 1
2
Sybilla Puławy
Sybilla Puławy 7 16 42 - 8 5 1 1
3
Zawisza Garbów
Zawisza Garbów 7 13 18 - 19 4 1 2
4
Widok Lublin
Widok II Lublin 7 8 18 - 10 2 2 3
5
Poraj Kraczewice
Poraj Kraczewice 7 3 15 - 41 1 0 6 1 3 5 - 0
6
KS Olender Sól
KS Olender Sól 7 3 4 - 36 1 0 6 1 0 0 - 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:0
Iskra Krzemień
Widok II Lublin
5:0
KS Olender Sól
Sybilla Puławy
7:3
Poraj Kraczewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
2:1
Widok II Lublin
Iskra Krzemień
4:1
Poraj Kraczewice
KS Olender Sól
0:11
Sybilla Puławy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sybilla Puławy
6:1
Zawisza Garbów
Widok II Lublin
2:3
Iskra Krzemień
Poraj Kraczewice
5:0
KS Olender Sól
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
8:3
Poraj Kraczewice
Widok II Lublin
1:1
Sybilla Puławy
Iskra Krzemień
2:1
KS Olender Sól
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
1:7
Widok II Lublin
KS Olender Sól
0:4
Zawisza Garbów
Sybilla Puławy
1:2
Iskra Krzemień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
8:1
Zawisza Garbów
Poraj Kraczewice
0:8
Sybilla Puławy
KS Olender Sól
2:1
Widok II Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok II Lublin
1:1
Zawisza Garbów
Sybilla Puławy
8:1
KS Olender Sól
Poraj Kraczewice
2:7
Iskra Krzemień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
- : -
Sybilla Puławy
Iskra Krzemień
- : -
Widok II Lublin
KS Olender Sól
- : -
Poraj Kraczewice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości