zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
Pauza
Jedność Niechobrz
2:2
Diament Pstrągowa
Stal Łańcut
3:2
Galicja Chmielnik
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:2
Błękit Żołynia
KS Przybyszówka
2:2
Stal II Rzeszów
Orły Rzeszów
0:1
Crasnovia Krasne
Wisłok Strzyżów
0:2
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz
4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Diament Pstrągowa
2:3
Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne
2:6
Strug Tyczyn
Galicja Chmielnik
4:6
Orły Rzeszów
Stal II Rzeszów
0:1
Stal Łańcut
Błękit Żołynia
2:1
KS Przybyszówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
Pauza
Stal Łańcut
2:2
Błękit Żołynia
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
5:2
Diament Pstrągowa
KS Przybyszówka
5:2
Jedność Niechobrz
Orły Rzeszów
0:2
Stal II Rzeszów
Wisłok Strzyżów
2:3
Crasnovia Krasne
Strug Tyczyn
2:2
Galicja Chmielnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
Pauza
Jedność Niechobrz
3:0
Stal Łańcut
Crasnovia Krasne
1:2
Wisłok Wiśniowa
Galicja Chmielnik
3:1
Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:0
KS Przybyszówka
Błękit Żołynia
1:1
Orły Rzeszów
Stal II Rzeszów
5:1
Strug Tyczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Crasnovia Krasne
Stal Łańcut
1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Wiśniowa
1:5
Galicja Chmielnik
KS Przybyszówka
3:1
Diament Pstrągowa
Orły Rzeszów
3:3
Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn
2:2
Błękit Żołynia
Wisłok Strzyżów
1:5
Stal II Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Galicja Chmielnik
Pauza
Jedność Niechobrz
3:1
Strug Tyczyn
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:2
Orły Rzeszów
Stal II Rzeszów
12:0
Wisłok Wiśniowa
KS Przybyszówka
0:2
Stal Łańcut
Błękit Żołynia
4:1
Wisłok Strzyżów
Diament Pstrągowa
3:0
Crasnovia Krasne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal II Rzeszów
Crasnovia Krasne
2:2
Galicja Chmielnik
Stal Łańcut
0:3*
Diament Pstrągowa
Wisłok Wiśniowa
2:3
Błękit Żołynia
Orły Rzeszów
3:0
KS Przybyszówka
Wisłok Strzyżów
2:1
Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Żołynia
Pauza
Jedność Niechobrz
3:0
Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut
1:1
Orły Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:2
Wisłok Strzyżów
Stal II Rzeszów
1:1
Crasnovia Krasne
KS Przybyszówka
3:3
Strug Tyczyn
Diament Pstrągowa
2:2
Galicja Chmielnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Niechobrz
Crasnovia Krasne
5:1
Błękit Żołynia
Galicja Chmielnik
2:2
Stal II Rzeszów
Wisłok Wiśniowa
3:0*
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Strzyżów
0:0
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
0:3
Stal Łańcut
Orły Rzeszów
2:2
Diament Pstrągowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Pauza
Jedność Niechobrz
2:0
Crasnovia Krasne
Stal Łańcut
8:0
Wisłok Strzyżów
KS Przybyszówka
3:0
Wisłok Wiśniowa
Błękit Żołynia
3:1
Galicja Chmielnik
Diament Pstrągowa
2:5
Stal II Rzeszów
Orły Rzeszów
2:5
Strug Tyczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
Pauza
Crasnovia Krasne
2:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Wiśniowa
1:1
Stal Łańcut
Wisłok Strzyżów
3:1
Orły Rzeszów
Stal II Rzeszów
5:1
Błękit Żołynia
Strug Tyczyn
7:0
Diament Pstrągowa
Galicja Chmielnik
2:0
Jedność Niechobrz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
Pauza
Jedność Niechobrz
0:1
Stal II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
6:1
Galicja Chmielnik
KS Przybyszówka
4:0
Crasnovia Krasne
Diament Pstrągowa
3:0
Błękit Żołynia
Strug Tyczyn
4:1
Wisłok Strzyżów
Orły Rzeszów
0:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Rzeszów
Pauza
Wisłok Strzyżów
1:1
Diament Pstrągowa
Crasnovia Krasne
1:1
Stal Łańcut
Galicja Chmielnik
2:2
KS Przybyszówka
Wisłok Wiśniowa
4:3
Strug Tyczyn
Stal II Rzeszów
10:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia
2:0
Jedność Niechobrz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strug Tyczyn
Wisłok Wiśniowa
1:2
Wisłok Strzyżów
Galicja Chmielnik
2:3
Stal Łańcut
Stal II Rzeszów
0:1
KS Przybyszówka
Błękit Żołynia
0:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Diament Pstrągowa
0:2
Jedność Niechobrz
Crasnovia Krasne
2:2
Orły Rzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
Pauza
Wisłok Wiśniowa
1:1
Diament Pstrągowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:4
Jedność Niechobrz
KS Przybyszówka
5:1
Błękit Żołynia
Orły Rzeszów
2:2
Galicja Chmielnik
Stal Łańcut
0:4
Stal II Rzeszów
Strug Tyczyn
2:2
Crasnovia Krasne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisłok Wiśniowa
Jedność Niechobrz
0:2
KS Przybyszówka
Crasnovia Krasne
2:1
Wisłok Strzyżów
Błękit Żołynia
1:3
Stal Łańcut
Diament Pstrągowa
2:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Galicja Chmielnik
1:2
Strug Tyczyn
Stal II Rzeszów
3:1
Orły Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Diament Pstrągowa
Wisłok Wiśniowa
1:7
Crasnovia Krasne
KS Przybyszówka
8:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Strzyżów
5:2
Galicja Chmielnik
Orły Rzeszów
5:0
Błękit Żołynia
Stal Łańcut
2:1
Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn
- : -
Stal II Rzeszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
7:3
Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz
4:2
Orły Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:8
Stal Łańcut
Błękit Żołynia
2:1
Strug Tyczyn
Diament Pstrągowa
1:2
KS Przybyszówka
Galicja Chmielnik
2:5
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Galicja Chmielnik
Pauza
Wisłok Wiśniowa
1:7
Stal II Rzeszów
Strug Tyczyn
3:1
Jedność Niechobrz
Wisłok Strzyżów
1:2
Błękit Żołynia
Stal Łańcut
4:3
KS Przybyszówka
Orły Rzeszów
1:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Crasnovia Krasne
2:1
Diament Pstrągowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
Pauza
Jedność Niechobrz
2:1
Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:0
Strug Tyczyn
Błękit Żołynia
3:3
Wisłok Wiśniowa
Diament Pstrągowa
2:3
Stal Łańcut
Galicja Chmielnik
2:3
Crasnovia Krasne
KS Przybyszówka
2:1
Orły Rzeszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękit Żołynia
Crasnovia Krasne
0:3
Stal II Rzeszów
Wisłok Wiśniowa
1:7
Jedność Niechobrz
Wisłok Strzyżów
4:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Galicja Chmielnik
1:4
Diament Pstrągowa
Strug Tyczyn
1:4
KS Przybyszówka
Orły Rzeszów
- : -
Stal Łańcut
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
Pauza
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- : -
Wisłok Wiśniowa
Stal II Rzeszów
- : -
Galicja Chmielnik
KS Przybyszówka
- : -
Wisłok Strzyżów
Błękit Żołynia
- : -
Crasnovia Krasne
Diament Pstrągowa
- : -
Orły Rzeszów
Stal Łańcut
- : -
Strug Tyczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości