zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Inwałd
3:3   k. 3 : 4
Burza Roczyny
Chełm Stryszów
2:2   k. 5 : 4
Leńczanka Leńcze
Żarek Barwałd
2:2   k. 5 : 4
Korona Skawinki
Pogoń Bugaj
4:4   k. 6 : 5
Żarek Stronie
Olimpia Chocznia
1:4
Znicz Sułkowice Bolęcina
Dąb Tomice
0:6
Orzeł Wieprz
Grom Grzechynia
6:5
Lachy Lachowice
Tarnavia Tarnawa
2:3
Wisła Łączany
Źuraw Krzeszów
3:1
KS Bystra
Zryw Lanckorona
2:4
Przełęcz Kossowa
LKS Bieńkówka
1:3
Błyskawica Marcówka
Czarni Koziniec
2:0
Jubilat Izdebnik
Victoria Półwieś
2:0
Borowik Bachowice
Orzeł Radocza
2:7
Leskowiec Rzyki
Amator Babica
1:4
Stanisławianka Stanisław Dolny
Gronie Zagórnik
1:5
Halniak Targanice
Dąb II Paszkówka
1:1   k. 5 : 2
Nadwiślanka Brzeźnica
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Bugaj
0:2
Grom Grzechynia
Orzeł Wieprz
3:0
Burza Roczyny
Błyskawica Marcówka
1:6
Znicz Sułkowice Bolęcina
Chełm Stryszów
0:4
Żarek Barwałd
Dąb II Paszkówka
1:5
Stanisławianka Stanisław Dolny
Czarni Koziniec
0:5
Relaks Wysoka
Halniak Targanice
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Victoria Półwieś
3:2
Wisła Łączany
Źuraw Krzeszów
0:3
Leskowiec Rzyki
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wieprz
Wolny los
Znicz Sułkowice Bolęcina
4:0
Jałowiec Stryszawa
Żarek Barwałd
0:2
Relaks Wysoka
Stanisławianka Stanisław Dolny
0:3
Sokół Przytkowice
Grom Grzechynia
3:0*
Tempo Białka
Halniak Targanice
4:2
Skawa Wadowice
Leskowiec Rzyki
2:3
Orzeł Ryczów
Victoria Półwieś
3:1
Dąb Paszkówka
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wieprz
1:6
Sosnowianka Stanisław Dolny
Halniak Targanice
0:1
Beskid Andrychów
Victoria Półwieś
1:3
Orzeł Ryczów
Sokół Przytkowice
0:1
Iskra Klecza Dolna
Znicz Sułkowice Bolęcina
1:4
Halniak Maków Podhalański
Relaks Wysoka
4:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Grom Grzechynia
3:4
Garbarz Zembrzyce
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Relaks Wysoka
Wolny los
Orzeł Ryczów
1:1   k. 4 : 5
Sosnowianka Stanisław Dolny
Halniak Maków Podhalański
4:7
Garbarz Zembrzyce
Iskra Klecza Dolna
4:0
Beskid Andrychów
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Relaks Wysoka
0:0   k. 5 : 6
Garbarz Zembrzyce
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:0
Iskra Klecza Dolna
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:1
Garbarz Zembrzyce
Runda 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarz Zembrzyce
0:3*
MKS Trzebinia/Siersza
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:3
Soła Oświęcim
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości