Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
5:3
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:7
Gaudium Zamość
Widok Lublin
2:2
Orlik Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
1:0
Puławiak Puławy
BKS Lublin
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
1:5
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
1:2
Puławiak Puławy
Widok Lublin
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
7:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:5
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:4
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
7:0
Avia Świdnik
Gaudium Zamość
4:4
BKS Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:0
Widok Lublin
Motor Lublin
7:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Orlik Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
2:1
Gaudium Zamość
Puławiak Puławy
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:0
Motor Lublin
Gaudium Zamość
2:5
Avia Świdnik
Orlik Lubartów
0:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
5:1
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
BKS Lublin
Widok Lublin
3:2
Górnik Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
8:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
9:0
Orlik Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:6
Gaudium Zamość
Górnik Łęczna
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
1:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:1
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
2:1
Górnik Łęczna
Orlik Lubartów
0:5
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Puławiak Puławy
KS Hetman Zamość
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Avia Świdnik
Gaudium Zamość
1:1
Motor Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
5:1
Orlik Lubartów
Motor Lublin
4:0
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:4
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
0:2
Gaudium Zamość
Niedźwiadek Chełm
0:3
KS Hetman Zamość
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:2
Avia Świdnik
Widok Lublin
2:1
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Motor Lublin
BKS Lublin
4:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Niedźwiadek Chełm
Orlik Lubartów
0:11
KS Hetman Zamość
Gaudium Zamość
4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:1
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
8:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Puławiak Puławy
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
4:1
BKS Lublin
Avia Świdnik
1:1
Orlik Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:3
Gaudium Zamość
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:0
Puławiak Puławy
Gaudium Zamość
0:2
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
1:6
Motor Lublin
Orlik Lubartów
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Widok Lublin
2:5
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Gaudium Zamość
Puławiak Puławy
0:2
Górnik Łęczna
Motor Lublin
4:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
2:1
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:0
Orlik Lubartów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lublin
1:0
Niedźwiadek Chełm
Orlik Lubartów
2:5
Gaudium Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
5:1
Puławiak Puławy
Górnik Łęczna
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
7:0
Orlik Lubartów
Niedźwiadek Chełm
0:4
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Avia Świdnik
Gaudium Zamość
4:1
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
6:1
BKS Lublin
Puławiak Puławy
0:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
2:3
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
3:2
Górnik Łęczna
Gaudium Zamość
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
1:0
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Puławiak Puławy
0:4
Motor Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Widok Lublin
BKS Lublin
1:0
Gaudium Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:0
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Puławiak Puławy
0:0
Orlik Lubartów
Avia Świdnik
0:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:2
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0*
Puławiak Puławy
Niedźwiadek Chełm
0:3
Motor Lublin
Orlik Lubartów
0:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Gaudium Zamość
5:3
Górnik Łęczna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Orlik Lubartów
BKS Lublin
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
2:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
4:2
Widok Lublin
Puławiak Puławy
1:0
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
0:9
Gaudium Zamość
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:2
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
4:0
Puławiak Puławy
Orlik Lubartów
0:7
BKS Lublin
Gaudium Zamość
0:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
5:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
4:2
Gaudium Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:0
Widok Lublin
Górnik Łęczna
3:1
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
3:0
Orlik Lubartów
Avia Świdnik
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
2:1
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
2:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gaudium Zamość
4:2
Puławiak Puławy
Orlik Lubartów
0:1
Górnik Łęczna
Widok Lublin
0:7
Motor Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:1
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Gaudium Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:0
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
10:0
Orlik Lubartów
Motor Lublin
2:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
3:0
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
0:0
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Puławiak Puławy
BKS Lublin
2:1
Motor Lublin
Górnik Łęczna
0:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
KS Hetman Zamość
Gaudium Zamość
1:1
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
3:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
0:1
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:1
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
Orlik Lubartów
KS Hetman Zamość
4:1
Gaudium Zamość
Puławiak Puławy
0:2
BKS Lublin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
1:0
Puławiak Puławy
Orlik Lubartów
0:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Gaudium Zamość
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
1:5
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:2
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
0:3
Motor Lublin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Widok Lublin
Motor Lublin
0:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:0
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Górnik Łęczna
Gaudium Zamość
7:0
Orlik Lubartów
KS Hetman Zamość
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
0:1
Avia Świdnik
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:0
Puławiak Puławy
Avia Świdnik
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlik Lubartów
1:3
Motor Lublin
Widok Lublin
2:3
Gaudium Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lublin
1:2
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
6:0
Niedźwiadek Chełm
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości