zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Wisła Puławy
Pauza
KS Hetman Zamość
13:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka Lublin
0:8
Motor Lublin
Avia Świdnik
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Niedźwiadek Chełm
Sygnał Lublin
0:6
BKS Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Avia Świdnik
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
4:1
Sygnał Lublin
BKS Lublin
2:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:2
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
3:1
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
5:3
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Motor Lublin
10:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka Lublin
1:1
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
0:3
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
4:1
Wisła Puławy
Sygnał Lublin
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Sygnał Lublin
Pauza
BKS Lublin
4:3
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
0:3
Motor Lublin
Wisła Puławy
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
2:2
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:3
Avia Świdnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Avia Świdnik
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Widok Lublin
Motor Lublin
1:0
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:0
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
0:0
Niedźwiadek Chełm
Sygnał Lublin
2:0
Wisła Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
Niedźwiadek Chełm
0:13
Motor Lublin
BKS Lublin
10:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
3:2
Sygnał Lublin
Wisła Puławy
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Lublinianka Lublin
Pauza
Górnik Łęczna
0:4
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:8
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
3:0
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Widok Lublin
Motor Lublin
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Sygnał Lublin
1:2
Avia Świdnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
BKS Lublin
Pauza
Niedźwiadek Chełm
2:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Sygnał Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
1:2
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
0:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Sygnał Lublin
Pauza
Górnik Łęczna
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
2:1
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
4:0
Widok Lublin
Motor Lublin
2:0
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
1:8
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Górnik Łęczna
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
BKS Lublin
Avia Świdnik
3:2
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
0:1
Motor Lublin
Wisła Puławy
3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
BKS Lublin
Pauza
Górnik Łęczna
1:0
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:6
Widok Lublin
KS Hetman Zamość
3:0
Sygnał Lublin
Motor Lublin
2:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Wisła Puławy
3:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
Motor Lublin
Avia Świdnik
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik Łęczna
1:4
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
KS Hetman Zamość
Sygnał Lublin
2:5
Lublinianka Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
BKS Lublin
4:2
Widok Lublin
Górnik Łęczna
0:1
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
2:0
Sygnał Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:0
Wisła Puławy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
6:0
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin
Avia Świdnik
0:2
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
3:2
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
0:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Widok Lublin
1:2
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
Pauza
Lublinianka Lublin
Pauza
Górnik Łęczna
2:4
Sygnał Lublin
Motor Lublin
5:1
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Widok Lublin
BKS Lublin
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
2:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Wisła Puławy
Pauza
Górnik Łęczna
2:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
11:0
Sygnał Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
3:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Avia Świdnik
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
3:0
Górnik Łęczna
Lublinianka Lublin
5:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Sygnał Lublin
3:1
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:0
Wisła Puławy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Wisła Puławy
2:3
Avia Świdnik
BKS Lublin
0:2
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:4
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Sygnał Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:7
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
0:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Sygnał Lublin
Pauza
KS Hetman Zamość
2:1
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
1:2
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
4:2
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Wisła Puławy
Motor Lublin
6:0
Górnik Łęczna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Avia Świdnik
Pauza
Wisła Puławy
3:1
Sygnał Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
0:8
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
7:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
1:2
Motor Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Avia Świdnik
Motor Lublin
7:0
Niedźwiadek Chełm
Sygnał Lublin
1:3
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Lublinianka Lublin
Pauza
Wisła Puławy
2:0
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Motor Lublin
Avia Świdnik
7:2
Sygnał Lublin
Widok Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
0:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
1:0
Górnik Łęczna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
BKS Lublin
Pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:5
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
2:0
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
4:1
Wisła Puławy
Sygnał Lublin
1:7
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
6:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Sygnał Lublin
Pauza
Avia Świdnik
0:2
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
2:0
Niedźwiadek Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
0:0
Motor Lublin
Widok Lublin
1:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Górnik Łęczna
Pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
3:2
Avia Świdnik
Motor Lublin
4:0
Widok Lublin
BKS Lublin
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Sygnał Lublin
KS Hetman Zamość
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
BKS Lublin
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
0:0
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
0:4
Motor Lublin
Widok Lublin
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sygnał Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Motor Lublin
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:2
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Lublinianka Lublin
2:3
Sygnał Lublin
BKS Lublin
2:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
2:5
Górnik Łęczna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
1:1
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
1:0
Górnik Łęczna
Sygnał Lublin
2:3
Motor Lublin
Widok Lublin
1:6
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:1
Sygnał Lublin
Niedźwiadek Chełm
2:4
Widok Lublin
BKS Lublin
5:1
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
1:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
Pauza
Lublinianka Lublin
Pauza
Niedźwiadek Chełm
1:4
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:3
BKS Lublin
Widok Lublin
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Sygnał Lublin
0:2
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:6
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości