zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
42:48
Unia Leszno
BETARD Wrocław
42:48
Falubaz Zielona Góra (JM)
Stal Gorzów
42:46
KS Toruń
GKM Grudziądz
37:52
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
50:40
Stal Gorzów
KS Toruń
49:41
BETARD Wrocław
Unia Leszno
54:36
GKM Grudziądz
Falubaz Zielona Góra (JM)
50:40
Stal Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
52:37
BETARD Wrocław
Unia Leszno
52:38
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Falubaz Zielona Góra (JM)
43:44
KS Toruń
GKM Grudziądz
50:40
Stal Gorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
47:43
Falubaz Zielona Góra (JM)
BETARD Wrocław
63:27
GKM Grudziądz
Stal Gorzów
38:51
Unia Leszno
KS Toruń
48:42
Stal Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BETARD Wrocław
52:38
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Unia Leszno
44:46
KS Toruń
Falubaz Zielona Góra (JM)
48:42
Stal Gorzów
GKM Grudziądz
45:44
Stal Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
47:43
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
BETARD Wrocław
50:40
Stal Gorzów
KS Toruń
60:30
GKM Grudziądz
Falubaz Zielona Góra (JM)
36:54
Unia Leszno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
45:45
KS Toruń
BETARD Wrocław
57:32
Unia Leszno
Stal Gorzów
55:35
Stal Rzeszów
GKM Grudziądz
45:44
Falubaz Zielona Góra (JM)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
58:32
GKM Grudziądz
KS Toruń
41:43
Stal Gorzów
Unia Leszno
58:30
Stal Rzeszów
Falubaz Zielona Góra (JM)
68:22
BETARD Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
30:58
Falubaz Zielona Góra (JM)
BETARD Wrocław
41:44
KS Toruń
Stal Gorzów
44:44
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
GKM Grudziądz
39:51
Unia Leszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
48:42
Unia Leszno
BETARD Wrocław
49:40
Stal Rzeszów
Stal Gorzów
50:39
GKM Grudziądz
KS Toruń
38:45
Falubaz Zielona Góra (JM)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
19:35
KS Toruń
Unia Leszno
47:43
Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra (JM)
44:45
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
GKM Grudziądz
40:50
BETARD Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
50:40
BETARD Wrocław
Stal Rzeszów
45:45
GKM Grudziądz
Stal Gorzów
44:45
Falubaz Zielona Góra (JM)
KS Toruń
44:43
Unia Leszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
45:44
Stal Rzeszów
Stal Gorzów
45:44
BETARD Wrocław
Unia Leszno
45:44
Falubaz Zielona Góra (JM)
GKM Grudziądz
10:80
KS Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
15:75
Stal Gorzów
KS Toruń
44:45
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Unia Leszno
50:40
BETARD Wrocław
Falubaz Zielona Góra (JM)
60:30
GKM Grudziądz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości