zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszowianka Kaszów
3:2
Piast Wołowice
Borkowianka Borek Szlachecki
1:1
Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki
0:2
Radziszowianka Radziszów
Lotnik II Kryspinów
4:1
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
1:0
Wiślanie Jaśkowice
LKS Libertów
5:0
Płomień Kościelec
PKS Cedronka
1:1
Wisła Rząska
Nadwiślan Kraków
5:2
Pozowianka Pozowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:4
LKS Libertów
Prokocim Kraków
1:2
Pozowianka Pozowice
Wiślanie Jaśkowice
4:1
PKS Cedronka
Podgórze Kraków
0:4
Nadwiślan Kraków
Piast Wołowice
3:0
Armatura Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki
1:2
Kaszowianka Kaszów
Płomień Kościelec
0:3
Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów
3:2
Lotnik II Kryspinów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
4:6
Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów
5:2
Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice
1:0
Podgórze Kraków
Liszczanka Liszki
0:1
Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów
6:2
Płomień Kościelec
Armatura Kraków
0:2
Borkowianka Borek Szlachecki
LKS Libertów
1:0
Wiślanie Jaśkowice
PKS Cedronka
0:1
Piast Wołowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:0
Lotnik II Kryspinów
Prokocim Kraków
1:0
Podgórze Kraków
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Liszczanka Liszki
Kaszowianka Kaszów
0:1
Armatura Kraków
Piast Wołowice
3:2
LKS Libertów
Borkowianka Borek Szlachecki
0:2
PKS Cedronka
Płomień Kościelec
1:1
Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów
3:2
Pozowianka Pozowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:1
Wisła Rząska
Podgórze Kraków
0:2
Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice
3:2
Płomień Kościelec
Liszczanka Liszki
1:3
Piast Wołowice
Lotnik II Kryspinów
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Armatura Kraków
3:3
Prokocim Kraków
LKS Libertów
1:1
Borkowianka Borek Szlachecki
PKS Cedronka
3:0
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
4:1
Pozowianka Pozowice
Prokocim Kraków
2:2
Radziszowianka Radziszów
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów
2:4
LKS Libertów
Piast Wołowice
1:0
Lotnik II Kryspinów
Borkowianka Borek Szlachecki
1:1
Liszczanka Liszki
Płomień Kościelec
0:1
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
1:1
PKS Cedronka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:3
Piast Wołowice
Podgórze Kraków
3:1
Wisła Rząska
Pozowianka Pozowice
1:2
Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki
2:2
Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów
1:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Radziszowianka Radziszów
7:0
Płomień Kościelec
LKS Libertów
2:0
Armatura Kraków
PKS Cedronka
0:2
Prokocim Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:0
Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków
4:0
Płomień Kościelec
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Podgórze Kraków
Kaszowianka Kaszów
0:4
Lotnik II Kryspinów
Piast Wołowice
5:0
Pozowianka Pozowice
Borkowianka Borek Szlachecki
0:6
Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków
2:1
Liszczanka Liszki
PKS Cedronka
0:3
LKS Libertów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:0
Kaszowianka Kaszów
Podgórze Kraków
1:3
Piast Wołowice
Pozowianka Pozowice
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Płomień Kościelec
0:4
Wisła Rząska
Liszczanka Liszki
0:2
PKS Cedronka
Lotnik II Kryspinów
0:0
Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
LKS Libertów
1:2
Prokocim Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
0:0
Wisła Rząska
Wiślanie Jaśkowice
9:0
Płomień Kościelec
Kaszowianka Kaszów
1:2
Pozowianka Pozowice
Piast Wołowice
0:0
Radziszowianka Radziszów
Borkowianka Borek Szlachecki
5:0
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
2:4
Nadwiślan Kraków
LKS Libertów
4:1
Liszczanka Liszki
PKS Cedronka
2:2
Lotnik II Kryspinów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
2:0
Wiślanie Jaśkowice
Nadwiślan Kraków
5:0
PKS Cedronka
Podgórze Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
Pozowianka Pozowice
1:1
Armatura Kraków
Płomień Kościelec
1:2
Piast Wołowice
Liszczanka Liszki
1:1
Prokocim Kraków
Lotnik II Kryspinów
4:1
LKS Libertów
Radziszowianka Radziszów
4:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Kaszowianka Kaszów
3:2
Radziszowianka Radziszów
Piast Wołowice
5:0
Wisła Rząska
Borkowianka Borek Szlachecki
7:4
Płomień Kościelec
Liszczanka Liszki
1:0
Lotnik II Kryspinów
Armatura Kraków
1:0
Podgórze Kraków
LKS Libertów
2:3
Nadwiślan Kraków
PKS Cedronka
6:0
Pozowianka Pozowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
3:0
Borkowianka Borek Szlachecki
Nadwiślan Kraków
4:2
Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Piast Wołowice
Podgórze Kraków
1:1
PKS Cedronka
Pozowianka Pozowice
2:0
LKS Libertów
Płomień Kościelec
2:4
Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów
0:4
Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów
0:4
Armatura Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
2:2
Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wisła Rząska
Borkowianka Borek Szlachecki
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki
5:0
Pozowianka Pozowice
Lotnik II Kryspinów
2:4
Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków
7:0
Płomień Kościelec
LKS Libertów
1:0
Podgórze Kraków
PKS Cedronka
2:4
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:4
Armatura Kraków
Nadwiślan Kraków
2:3
Prokocim Kraków
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Kaszowianka Kaszów
Podgórze Kraków
0:4
Liszczanka Liszki
Piast Wołowice
5:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Pozowianka Pozowice
6:1
Lotnik II Kryspinów
Płomień Kościelec
1:13
PKS Cedronka
Radziszowianka Radziszów
1:6
LKS Libertów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
1:2
Lotnik II Kryspinów
Piast Wołowice
2:1
Kaszowianka Kaszów
Wisła Rząska
4:2
PKS Cedronka
Prokocim Kraków
2:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice
1:1
Nadwiślan Kraków
Płomień Kościelec
1:6
LKS Libertów
Radziszowianka Radziszów
1:1
Liszczanka Liszki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pozowianka Pozowice
0:2
Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków
0:1
Podgórze Kraków
Kaszowianka Kaszów
1:0
Borkowianka Borek Szlachecki
Liszczanka Liszki
4:0
Płomień Kościelec
Lotnik II Kryspinów
8:2
Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków
0:1
Piast Wołowice
LKS Libertów
3:2
Wisła Rząska
PKS Cedronka
1:4
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
1:1
Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
Wiślanie Jaśkowice
0:2
LKS Libertów
Podgórze Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
Piast Wołowice
3:1
PKS Cedronka
Borkowianka Borek Szlachecki
0:0
Armatura Kraków
Płomień Kościelec
0:2
Lotnik II Kryspinów
Radziszowianka Radziszów
2:3
Nadwiślan Kraków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
22:1
Płomień Kościelec
Podgórze Kraków
1:0
Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice
2:4
Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki
3:1
Wiślanie Jaśkowice
Lotnik II Kryspinów
4:1
Wisła Rząska
Armatura Kraków
1:0
Kaszowianka Kaszów
LKS Libertów
2:1
Piast Wołowice
PKS Cedronka
0:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:2
Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków
1:1
Armatura Kraków
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Lotnik II Kryspinów
Kaszowianka Kaszów
4:1
PKS Cedronka
Piast Wołowice
0:1
Liszczanka Liszki
Borkowianka Borek Szlachecki
3:1
LKS Libertów
Płomień Kościelec
4:6
Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów
1:4
Podgórze Kraków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Podgórze Kraków
8:1
Płomień Kościelec
Pozowianka Pozowice
3:0
Wisła Rząska
Liszczanka Liszki
4:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Lotnik II Kryspinów
2:1
Piast Wołowice
Radziszowianka Radziszów
1:1
Prokocim Kraków
LKS Libertów
0:4
Kaszowianka Kaszów
PKS Cedronka
2:4
Armatura Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
2:3
Podgórze Kraków
Prokocim Kraków
4:1
PKS Cedronka
Wiślanie Jaśkowice
4:2
Pozowianka Pozowice
Kaszowianka Kaszów
2:2
Liszczanka Liszki
Piast Wołowice
2:1
Nadwiślan Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki
0:3
Lotnik II Kryspinów
Płomień Kościelec
0:15
Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków
4:0
LKS Libertów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
9:0
Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze Kraków
0:1
Wiślanie Jaśkowice
Pozowianka Pozowice
1:4
Piast Wołowice
Płomień Kościelec
2:1
Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki
1:1
Armatura Kraków
Lotnik II Kryspinów
2:3
Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów
3:2
Wisła Rząska
LKS Libertów
3:2
PKS Cedronka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
10:0
Płomień Kościelec
Prokocim Kraków
1:0
LKS Libertów
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów
3:4
Nadwiślan Kraków
Piast Wołowice
2:1
Podgórze Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki
3:5
Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków
1:5
Lotnik II Kryspinów
PKS Cedronka
4:1
Liszczanka Liszki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:1
Armatura Kraków
Płomień Kościelec
1:5
Wiślanie Jaśkowice
Wisła Rząska
4:1
Prokocim Kraków
Podgórze Kraków
2:0
Borkowianka Borek Szlachecki
Pozowianka Pozowice
4:1
Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów
3:2
Piast Wołowice
Lotnik II Kryspinów
3:2
PKS Cedronka
Liszczanka Liszki
8:0
LKS Libertów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
2:1
Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice
6:2
Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów
0:2
Podgórze Kraków
Piast Wołowice
3:0
Płomień Kościelec
Borkowianka Borek Szlachecki
1:3
Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków
0:2
Pozowianka Pozowice
LKS Libertów
2:2
Lotnik II Kryspinów
PKS Cedronka
1:3
Nadwiślan Kraków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
2:0
Piast Wołowice
Nadwiślan Kraków
5:2
LKS Libertów
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Prokocim Kraków
Podgórze Kraków
1:0
Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice
1:1
PKS Cedronka
Płomień Kościelec
0:4
Borkowianka Borek Szlachecki
Lotnik II Kryspinów
0:4
Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów
5:0
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
4:0
Lotnik II Kryspinów
Kaszowianka Kaszów
8:0
Płomień Kościelec
Piast Wołowice
5:1
Wiślanie Jaśkowice
Borkowianka Borek Szlachecki
2:2
Wisła Rząska
Liszczanka Liszki
2:2
Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków
1:1
Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów
1:3
Pozowianka Pozowice
PKS Cedronka
1:3
Podgórze Kraków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
6:0
Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków
9:3
Lotnik II Kryspinów
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze Kraków
3:0
LKS Libertów
Piast Wołowice
3:3
Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice
2:2
Liszczanka Liszki
Płomień Kościelec
1:1
Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów
2:2
PKS Cedronka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
0:3
Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów
8:5
Wiślanie Jaśkowice
Borkowianka Borek Szlachecki
1:1
Piast Wołowice
Liszczanka Liszki
3:3
Podgórze Kraków
Lotnik II Kryspinów
4:5
Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków
1:1
Wisła Rząska
LKS Libertów
3:2
Radziszowianka Radziszów
PKS Cedronka
3:0
Płomień Kościelec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości