Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
9:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Soła Oświęcim
3:5
UKS Górnik Libiąż
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:3
KS Chełmek
Karol Wadowice
2:2
Zatorzanka Zator
Halniak Maków Podhalański
1:2
MKP Unia Oświęcim
Astra Spytkowice
12:0
Skawa Wadowice
LKS Żarki II
1:9
MKS Chrzanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Sucha Beskidzka
5:3
Soła Oświęcim
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:4
Karol Wadowice
UKS Górnik Libiąż
6:0
LKS Żarki II
KS Chełmek
1:4
MKP Unia Oświęcim
MKS Chrzanów
2:4
Astra Spytkowice
Skawa Wadowice
5:13
Beskid Andrychów
Zatorzanka Zator
1:0
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatorzanka Zator
0:3
MKP Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
4:1
MKS Chrzanów
Soła Oświęcim
1:2
KS Chełmek
Karol Wadowice
3:2
Skawa Wadowice
Halniak Maków Podhalański
3:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Astra Spytkowice
2:1
UKS Górnik Libiąż
LKS Żarki II
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:2
Beskid Andrychów
Soła Oświęcim
3:1
LKS Żarki II
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:9
Astra Spytkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:4
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
0:0
Zatorzanka Zator
MKS Chrzanów
3:0
Karol Wadowice
Skawa Wadowice
1:4
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
8:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
MKP Unia Oświęcim
5:0
Skawa Wadowice
MKS Chrzanów
3:0
Halniak Maków Podhalański
Astra Spytkowice
5:2
Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator
2:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karol Wadowice
0:1
UKS Górnik Libiąż
LKS Żarki II
2:2
KS Chełmek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
5:0
Halniak Maków Podhalański
Soła Oświęcim
0:5
Beskid Andrychów
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:6
Karol Wadowice
MKS Chrzanów
1:2
MKP Unia Oświęcim
Skawa Wadowice
1:5
Zatorzanka Zator
LKS Żarki II
0:8
Astra Spytkowice
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
3:0
LKS Żarki II
Zatorzanka Zator
0:2
MKS Chrzanów
MKP Unia Oświęcim
2:0
UKS Górnik Libiąż
Karol Wadowice
6:0
Soła Oświęcim
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:4
Skawa Wadowice
Halniak Maków Podhalański
7:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Astra Spytkowice
4:1
KS Chełmek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
0:5
Halniak Maków Podhalański
UKS Górnik Libiąż
5:0
Zatorzanka Zator
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:15
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
5:0
Skawa Wadowice
MKS Chrzanów
3:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Astra Spytkowice
0:4
Beskid Andrychów
LKS Żarki II
0:14
Karol Wadowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
5:0
KS Chełmek
Zatorzanka Zator
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
MKP Unia Oświęcim
8:0
Soła Oświęcim
Karol Wadowice
1:1
Astra Spytkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:7
UKS Górnik Libiąż
Halniak Maków Podhalański
6:2
LKS Żarki II
Skawa Wadowice
1:0
MKS Chrzanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Spytkowice
5:3
Halniak Maków Podhalański
Soła Oświęcim
0:0
Zatorzanka Zator
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:5
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
KS Chełmek
2:4
MKS Chrzanów
LKS Żarki II
1:10
MKP Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
2:0
Karol Wadowice
UKS Górnik Libiąż
5:2
Skawa Wadowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatorzanka Zator
4:0
LKS Żarki II
Karol Wadowice
6:0
KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
5:1
Soła Oświęcim
Halniak Maków Podhalański
1:1
Beskid Andrychów
MKS Chrzanów
2:3
UKS Górnik Libiąż
Skawa Wadowice
3:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
MKP Unia Oświęcim
2:1
Astra Spytkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:1
MKP Unia Oświęcim
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:10
MKS Chrzanów
Soła Oświęcim
1:3
Skawa Wadowice
Karol Wadowice
- : -
Halniak Maków Podhalański
KS Chełmek
1:6
UKS Górnik Libiąż
Astra Spytkowice
2:0
Zatorzanka Zator
LKS Żarki II
1:6
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
11:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Zatorzanka Zator
0:0
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
2:0
Karol Wadowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:1
Astra Spytkowice
Halniak Maków Podhalański
5:0
KS Chełmek
MKS Chrzanów
3:2
Soła Oświęcim
Skawa Wadowice
6:0
LKS Żarki II
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości