Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKP Unia Oświęcim
MKP Unia Oświęcim 4 8 10 - 4 2 2 0
2
AP Unia Oświęcim
AP Unia Oświęcim 4 6 6 - 3 1 3 0
3
Soła Oświęcim
Soła Oświęcim 3 3 3 - 8 1 0 2
4
LKS Poręba Wielka
LKS Poręba Wielka 3 1 3 - 7 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Unia Oświęcim
3:0
Soła Oświęcim
MKP Unia Oświęcim
4:1
LKS Poręba Wielka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poręba Wielka
2:3
Soła Oświęcim
AP Unia Oświęcim
1:1
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
3:0
Soła Oświęcim
AP Unia Oświęcim
0:0
LKS Poręba Wielka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Unia Oświęcim
2:2
MKP Unia Oświęcim
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Pogórze Gierałtowice
Pogórze Gierałtowice 4 10 8 - 3 3 1 0
2
Sygnał Włosienica
Sygnał Włosienica 4 9 8 - 4 3 0 1
3
AP Unia Oświęcim
AP Unia Oświęcim 4 7 7 - 5 2 1 1
4
AP Unia Oświęcim
AP II Unia Oświęcim 4 1 1 - 6 0 1 3
5
AP Unia Oświęcim
AP Unia Oświęcim 4 1 5 - 11 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Unia Oświęcim
2:0
AP II Unia Oświęcim
AP Unia Oświęcim
0:1
Sygnał Włosienica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
Pauza
AP Unia Oświęcim
1:1
Pogórze Gierałtowice
AP II Unia Oświęcim
0:0
AP Unia Oświęcim
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Unia Oświęcim
Pauza
Sygnał Włosienica
1:2
Pogórze Gierałtowice
AP Unia Oświęcim
2:5
AP Unia Oświęcim
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Unia Oświęcim
Pauza
AP II Unia Oświęcim
0:2
Sygnał Włosienica
AP Unia Oświęcim
0:3
Pogórze Gierałtowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Unia Oświęcim
Pauza
AP Unia Oświęcim
2:4
Sygnał Włosienica
AP II Unia Oświęcim
1:2
Pogórze Gierałtowice
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zatorzanka Zator
Zatorzanka Zator 3 9 13 - 2 3 0 0
2
Iskra Brzezinka
Iskra Brzezinka 3 6 9 - 5 2 0 1
3
Puls Broszkowice
Puls Broszkowice 3 3 5 - 7 1 0 2
4
Strumień Polanka Wielka
Strumień Polanka Wielka 3 0 1 - 14 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumień Polanka Wielka
1:3
Puls Broszkowice
Zatorzanka Zator
4:1
Iskra Brzezinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumień Polanka Wielka
0:7
Zatorzanka Zator
Puls Broszkowice
1:4
Iskra Brzezinka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
4:0
Strumień Polanka Wielka
Zatorzanka Zator
2:1
Puls Broszkowice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości