Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
3:1
Unia Sędziszów
Orlicz Suchedniów
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Łagów
0:0
Olimpia Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
1:1
GKS Rudki
Alit Ożarów
1:3
Nida Pińczów
Klimontowianka Klimontów
0:1
Sparta Kazimierza Wielka
Naprzód Jędrzejów
0:0
Skała Tumlin
Neptun Końskie
0:3
Spartakus Daleszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
1:0
Neptun Końskie
Lubrzanka Kajetanów
2:3
Klimontowianka Klimontów
Spartakus Daleszyce
0:0
GKS Rudki
Olimpia Pogoń Staszów
1:1
Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów
3:0
Skała Tumlin
ŁKS Łagów
3:1
Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa
0:0
Alit Ożarów
Sparta Kazimierza Wielka
3:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
4:0
Orlicz Suchedniów
Alit Ożarów
1:2
Spartakus Daleszyce
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów
1:3
Hetman Włoszczowa
Skała Tumlin
1:1
Olimpia Pogoń Staszów
Naprzód Jędrzejów
1:2
Nida Pińczów
Neptun Końskie
1:3
Sparta Kazimierza Wielka
Klimontowianka Klimontów
3:0
Unia Sędziszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
2:1
ŁKS Łagów
Orlicz Suchedniów
3:4
Alit Ożarów
Unia Sędziszów
2:2
Olimpia Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
2:2
Naprzód Jędrzejów
Sparta Kazimierza Wielka
5:1
GKS Rudki
Skała Tumlin
1:3
Nida Pińczów
Klimontowianka Klimontów
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Lubrzanka Kajetanów
0:1
Neptun Końskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sędziszów
4:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Alit Ożarów
0:2
Sparta Kazimierza Wielka
Skała Tumlin
5:0
Hetman Włoszczowa
Olimpia Pogoń Staszów
2:0
Nida Pińczów
ŁKS Łagów
2:1
Orlicz Suchedniów
Naprzód Jędrzejów
0:3
Spartakus Daleszyce
Neptun Końskie
2:2
Klimontowianka Klimontów
GKS Rudki
1:0
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:0
Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce
4:0
Skała Tumlin
Orlicz Suchedniów
3:1
Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów
0:1
Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa
1:1
Olimpia Pogoń Staszów
Sparta Kazimierza Wielka
1:0
ŁKS Łagów
Klimontowianka Klimontów
1:1
GKS Rudki
Neptun Końskie
1:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
2:0
Klimontowianka Klimontów
GKS Rudki
0:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Olimpia Pogoń Staszów
2:0
Spartakus Daleszyce
ŁKS Łagów
0:0
Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa
1:0
Nida Pińczów
Skała Tumlin
2:1
Orlicz Suchedniów
Naprzód Jędrzejów
1:1
Sparta Kazimierza Wielka
Neptun Końskie
1:0
Unia Sędziszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Klimontowianka Klimontów
2:1
ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów
7:0
Naprzód Jędrzejów
Spartakus Daleszyce
3:1
Nida Pińczów
Sparta Kazimierza Wielka
4:2
Skała Tumlin
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Alit Ożarów
Orlicz Suchedniów
1:1
Olimpia Pogoń Staszów
Unia Sędziszów
1:1
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
0:2
GKS Rudki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Pogoń Staszów
1:4
Sparta Kazimierza Wielka
Alit Ożarów
1:3
Neptun Końskie
Orlicz Suchedniów
1:2
Nida Pińczów
ŁKS Łagów
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Hetman Włoszczowa
0:1
Spartakus Daleszyce
Skała Tumlin
0:4
Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów
4:3
Klimontowianka Klimontów
GKS Rudki
4:1
Unia Sędziszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:1
Olimpia Pogoń Staszów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:1
Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów
4:0
Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów
0:1
Spartakus Daleszyce
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Nida Pińczów
Klimontowianka Klimontów
0:2
Skała Tumlin
Neptun Końskie
2:1
ŁKS Łagów
GKS Rudki
0:3
Alit Ożarów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
1:0
Orlicz Suchedniów
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Klimontowianka Klimontów
ŁKS Łagów
2:2
GKS Rudki
Hetman Włoszczowa
1:4
Sparta Kazimierza Wielka
Alit Ożarów
2:1
Unia Sędziszów
Skała Tumlin
3:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Naprzód Jędrzejów
3:1
Neptun Końskie
Nida Pińczów
3:1
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
3:1
Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów
1:3
ŁKS Łagów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:4
Olimpia Pogoń Staszów
Unia Sędziszów
2:0
Orlicz Suchedniów
Sparta Kazimierza Wielka
1:0
Spartakus Daleszyce
Klimontowianka Klimontów
3:1
Nida Pińczów
Neptun Końskie
2:0
Skała Tumlin
GKS Rudki
1:1
Naprzód Jędrzejów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
2:5
Sparta Kazimierza Wielka
Spartakus Daleszyce
0:3
Lubrzanka Kajetanów
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Neptun Końskie
ŁKS Łagów
0:2
Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa
1:3
Klimontowianka Klimontów
Skała Tumlin
0:2
GKS Rudki
Naprzód Jędrzejów
1:0
Alit Ożarów
Nida Pińczów
3:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:1
Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów
10:1
Orlicz Suchedniów
Unia Sędziszów
1:3
Sparta Kazimierza Wielka
ŁKS Łagów
1:2
Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów
8:1
Skała Tumlin
Klimontowianka Klimontów
0:2
Spartakus Daleszyce
Neptun Końskie
3:0
Nida Pińczów
GKS Rudki
1:0
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
0:4
Klimontowianka Klimontów
Lubrzanka Kajetanów
1:3
Sparta Kazimierza Wielka
Spartakus Daleszyce
0:3*
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Olimpia Pogoń Staszów
3:0
Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa
3:0
Neptun Końskie
Skała Tumlin
4:2
ŁKS Łagów
Naprzód Jędrzejów
1:0
Unia Sędziszów
Nida Pińczów
1:1
GKS Rudki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
0:0
Hetman Włoszczowa
Spartakus Daleszyce
2:2
Neptun Końskie
Olimpia Pogoń Staszów
0:2
ŁKS Łagów
Unia Sędziszów
1:1
Lubrzanka Kajetanów
Sparta Kazimierza Wielka
2:1
Klimontowianka Klimontów
Skała Tumlin
0:3*
Naprzód Jędrzejów
Nida Pińczów
2:1
Alit Ożarów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:1
Orlicz Suchedniów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:2
Sparta Kazimierza Wielka
Alit Ożarów
3:0
Hetman Włoszczowa
Skała Tumlin
1:1
Unia Sędziszów
Klimontowianka Klimontów
2:1
Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów
2:1
Olimpia Pogoń Staszów
Nida Pińczów
1:0
ŁKS Łagów
Neptun Końskie
0:1
Orlicz Suchedniów
GKS Rudki
0:5
Spartakus Daleszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sędziszów
1:0
Klimontowianka Klimontów
Orlicz Suchedniów
0:3
GKS Rudki
Lubrzanka Kajetanów
2:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Spartakus Daleszyce
0:0
Alit Ożarów
Olimpia Pogoń Staszów
5:0
Skała Tumlin
Hetman Włoszczowa
0:0
ŁKS Łagów
Sparta Kazimierza Wielka
2:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
2:1
Naprzód Jędrzejów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
5:1
Orlicz Suchedniów
Olimpia Pogoń Staszów
1:1
Unia Sędziszów
ŁKS Łagów
0:1
Spartakus Daleszyce
Naprzód Jędrzejów
1:0
Hetman Włoszczowa
Nida Pińczów
3:2
Skała Tumlin
Neptun Końskie
0:1
Lubrzanka Kajetanów
GKS Rudki
2:2
Sparta Kazimierza Wielka
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Klimontowianka Klimontów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
2:2
Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów
0:0
ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów
0:1
GKS Rudki
Hetman Włoszczowa
4:1
Skała Tumlin
Sparta Kazimierza Wielka
2:1
Alit Ożarów
Klimontowianka Klimontów
1:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
1:4
Olimpia Pogoń Staszów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:7
Unia Sędziszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
3:1
Lubrzanka Kajetanów
Olimpia Pogoń Staszów
3:2
Hetman Włoszczowa
ŁKS Łagów
0:3
Sparta Kazimierza Wielka
Skała Tumlin
0:4
Spartakus Daleszyce
Naprzód Jędrzejów
1:0
Orlicz Suchedniów
Nida Pińczów
0:0
Unia Sędziszów
GKS Rudki
2:0
Klimontowianka Klimontów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:1
Neptun Końskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Kazimierza Wielka
1:0
Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka Klimontów
1:0
Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce
6:0
Olimpia Pogoń Staszów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:0
GKS Rudki
Orlicz Suchedniów
2:3
Skała Tumlin
Lubrzanka Kajetanów
2:1
ŁKS Łagów
Unia Sędziszów
0:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
0:1
Hetman Włoszczowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Rudki
1:1*
Neptun Końskie
Olimpia Pogoń Staszów
4:1
Orlicz Suchedniów
ŁKS Łagów
1:1
Klimontowianka Klimontów
Hetman Włoszczowa
1:1
Unia Sędziszów
Skała Tumlin
3:1
Sparta Kazimierza Wielka
Naprzód Jędrzejów
3:3
Lubrzanka Kajetanów
Nida Pińczów
0:3
Spartakus Daleszyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
ŁKS Łagów
Spartakus Daleszyce
5:0
Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów
3:0
GKS Rudki
Sparta Kazimierza Wielka
3:0
Olimpia Pogoń Staszów
Klimontowianka Klimontów
5:2
Naprzód Jędrzejów
Nida Pińczów
2:0
Orlicz Suchedniów
Neptun Końskie
1:1
Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów
6:2
Skała Tumlin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
0:0
GKS Rudki
Spartakus Daleszyce
2:1
Unia Sędziszów
Olimpia Pogoń Staszów
0:1
Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów
1:0
Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa
0:1
Orlicz Suchedniów
Skała Tumlin
1:1
Klimontowianka Klimontów
Naprzód Jędrzejów
2:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
3:0
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:2
Skała Tumlin
Orlicz Suchedniów
0:4
Spartakus Daleszyce
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
2:1
Alit Ożarów
Sparta Kazimierza Wielka
6:0
Hetman Włoszczowa
Klimontowianka Klimontów
2:2
Olimpia Pogoń Staszów
Neptun Końskie
2:1
Naprzód Jędrzejów
GKS Rudki
1:1
ŁKS Łagów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
0:2
Unia Sędziszów
Spartakus Daleszyce
3:1
Sparta Kazimierza Wielka
Olimpia Pogoń Staszów
3:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Łagów
4:1
Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa
1:2
Lubrzanka Kajetanów
Skała Tumlin
0:3
Neptun Końskie
Naprzód Jędrzejów
2:0
GKS Rudki
Nida Pińczów
0:0
Klimontowianka Klimontów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
3:2
Skała Tumlin
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:1
Nida Pińczów
Lubrzanka Kajetanów
1:1
Spartakus Daleszyce
Unia Sędziszów
1:0
ŁKS Łagów
Alit Ożarów
2:1
Naprzód Jędrzejów
Sparta Kazimierza Wielka
7:0
Orlicz Suchedniów
Klimontowianka Klimontów
1:2
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
1:2
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
1:1
Lubrzanka Kajetanów
Spartakus Daleszyce
1:1
Klimontowianka Klimontów
Olimpia Pogoń Staszów
1:1
GKS Rudki
Sparta Kazimierza Wielka
8:2
Unia Sędziszów
Skała Tumlin
2:4
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
3:2
ŁKS Łagów
Nida Pińczów
5:0
Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa
1:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
2:0
Olimpia Pogoń Staszów
GKS Rudki
0:4
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
1:1
Naprzód Jędrzejów
Sparta Kazimierza Wielka
3:0
Lubrzanka Kajetanów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:3
Spartakus Daleszyce
ŁKS Łagów
3:2
Skała Tumlin
Klimontowianka Klimontów
5:1
Orlicz Suchedniów
Neptun Końskie
4:2
Hetman Włoszczowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości