zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 16 13 - 4 5 1 1 1 3 2 - 1
2
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola 7 16 21 - 3 5 1 1 1 0 1 - 2
3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 15 16 - 2 4 3 0
4
Ziomki Rzeszów
Ziomki Rzeszów 7 11 14 - 12 3 2 2 1 1 1 - 1
5
Szesnastka Przemyśl
Szesnastka Przemyśl 7 11 10 - 4 3 2 2 1 1 1 - 1
6
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Unia Tarnów Juniorzy Starsi 7 6 10 - 15 2 0 5
7
Stal Stalowa Wola
Stal II Stalowa Wola 7 4 2 - 19 1 1 5
8
Olimpia Solo Pysznica
Olimpia Solo Pysznica 7 0 1 - 28 0 0 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
8:0
Olimpia Solo Pysznica
Ziomki Rzeszów
3:0
Stal II Stalowa Wola
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:1
Szesnastka Przemyśl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Olimpia Solo Pysznica
0:4
Szesnastka Przemyśl
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Stal II Stalowa Wola
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:3
Ziomki Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:0
Szesnastka Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:0
Stal II Stalowa Wola
Olimpia Solo Pysznica
1:5
Ziomki Rzeszów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
3:0
Stal II Stalowa Wola
Szesnastka Przemyśl
1:1
Ziomki Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Olimpia Solo Pysznica
0:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
5:0
Ziomki Rzeszów
Stal II Stalowa Wola
1:4
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Szesnastka Przemyśl
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
2:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Ziomki Rzeszów
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal II Stalowa Wola
1:0
Olimpia Solo Pysznica
Szesnastka Przemyśl
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
4:0
Olimpia Solo Pysznica
Ziomki Rzeszów
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal II Stalowa Wola
0:3
Szesnastka Przemyśl
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości