Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Borek Kraków
Borek Kraków 10 22 21 - 3 6 4 0
2
Szkółka Pcimianka Pcim
Szkółka Pcimianka Pcim 10 19 27 - 12 6 1 3
3
KS Tymbark
KS Tymbark 10 19 17 - 13 6 1 3
4
Progres Kraków
Progres Kraków 10 17 20 - 12 5 2 3
5
Krakus Nowa Huta
Krakus Nowa Huta 10 17 19 - 11 5 2 3
6
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 10 16 13 - 16 5 1 4
7
Wisła Kraków
Wisła Kraków 10 13 14 - 12 4 1 5
8
Pogórze Gdów
Pogórze Gdów 10 13 14 - 23 4 1 5
9
AP 21 Kraków
AP 21 Kraków 10 10 13 - 21 2 4 4
10
Jadwiga Kraków
Jadwiga Kraków 10 7 7 - 12 2 1 7
11
Szkoła Futbolu Staniątki
Szkoła Futbolu Staniątki 10 2 3 - 33 0 2 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
1:0
Wisła Kraków
Progres Kraków
1:1
AP 21 Kraków
Jadwiga Kraków
0:2
Borek Kraków
Szkółka Pcimianka Pcim
9:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Krakus Nowa Huta
2:3
Pogórze Gdów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Nowa Huta
2:3
Wisła Kraków
Borek Kraków
0:0
AP 21 Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
1:4
Cracovia Kraków KS
Szkółka Pcimianka Pcim
2:3
Progres Kraków
Pogórze Gdów
2:1
KS Tymbark
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
0:2
Krakus Nowa Huta
Cracovia Kraków KS
0:0
Borek Kraków
KS Tymbark
2:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Wisła Kraków
0:1
Pogórze Gdów
Jadwiga Kraków
0:3
Szkółka Pcimianka Pcim
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 21 Kraków
0:3
Jadwiga Kraków
Cracovia Kraków KS
1:3
Progres Kraków
Wisła Kraków
0:1
KS Tymbark
Borek Kraków
3:1
Szkółka Pcimianka Pcim
Krakus Nowa Huta
1:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Gdów
0:3
Progres Kraków
Krakus Nowa Huta
1:0
Jadwiga Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
0:0
Wisła Kraków
AP 21 Kraków
1:3
Cracovia Kraków KS
Borek Kraków
4:0
KS Tymbark
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
6:0
Pogórze Gdów
Krakus Nowa Huta
4:0
AP 21 Kraków
Cracovia Kraków KS
0:5
Szkółka Pcimianka Pcim
KS Tymbark
1:0
Jadwiga Kraków
Wisła Kraków
3:2
Progres Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
1:0
Jadwiga Kraków
Krakus Nowa Huta
4:1
KS Tymbark
Wisła Kraków
1:2
Szkółka Pcimianka Pcim
Cracovia Kraków KS
3:1
Pogórze Gdów
AP 21 Kraków
2:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 21 Kraków
0:0
Szkółka Pcimianka Pcim
Szkoła Futbolu Staniątki
0:3
Pogórze Gdów
Progres Kraków
0:2
KS Tymbark
Cracovia Kraków KS
1:0
Jadwiga Kraków
Borek Kraków
1:1
Krakus Nowa Huta
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
2:0
Szkółka Pcimianka Pcim
Krakus Nowa Huta
1:0
Cracovia Kraków KS
Szkoła Futbolu Staniątki
0:3
Borek Kraków
Jadwiga Kraków
1:3
Wisła Kraków
AP 21 Kraków
5:3
Pogórze Gdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
3:3
AP 21 Kraków
Jadwiga Kraków
0:0
Pogórze Gdów
Szkółka Pcimianka Pcim
2:1
Krakus Nowa Huta
Borek Kraków
1:0
Wisła Kraków
Progres Kraków
6:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
3:0*
Szkoła Futbolu Staniątki
Pogórze Gdów
1:3
Szkółka Pcimianka Pcim
Borek Kraków
1:1
Progres Kraków
AP 21 Kraków
1:4
Wisła Kraków
Cracovia Kraków KS
0:4
KS Tymbark
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków 9 22 38 - 16 7 1 1
2
Milenium Skawina
Milenium Skawina 9 20 27 - 6 6 2 1
3
GRZEGÓRZKI GO!
GRZEGÓRZKI GO! 9 19 20 - 12 6 1 2
4
Progres Kraków
Progres Kraków 9 17 30 - 13 5 2 2
5
WKS Wawel Kraków
WKS Wawel Kraków 9 15 33 - 21 5 0 4
6
Bronowianka II Kraków
Bronowianka II Kraków 9 11 16 - 17 3 2 4
7
Polonia Kraków
Polonia Kraków 9 9 21 - 23 3 0 6
8
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie 9 9 10 - 26 3 0 6
9
AP Gołcza II
AP Gołcza II 9 5 6 - 25 1 2 6
10
Albertus Kraków
Albertus Kraków 9 3 6 - 48 1 0 8
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Garbarnia Kraków
1:1
Milenium Skawina
Bronowianka II Kraków
0:2
GRZEGÓRZKI GO!
Albertus Kraków
3:0*
AP Gołcza II
WKS Wawel Kraków
1:4
Polonia Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GRZEGÓRZKI GO!
6:1
Albertus Kraków
Milenium Skawina
2:1
Bronowianka II Kraków
AP Gołcza II
0:7
WKS Wawel Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
1:7
Garbarnia Kraków
Polonia Kraków
1:4
Progres Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
1:9
Progres Kraków
Garbarnia Kraków
6:1
Polonia Kraków
Bronowianka II Kraków
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
AP Gołcza II
0:0
GRZEGÓRZKI GO!
Albertus Kraków
0:12
Milenium Skawina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GRZEGÓRZKI GO!
1:4
WKS Wawel Kraków
Milenium Skawina
2:0
AP Gołcza II
Polonia Kraków
1:2
Bronowianka II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Albertus Kraków
Progres Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
9:0
Garbarnia Kraków
Bronowianka II Kraków
2:2
Progres Kraków
Albertus Kraków
0:8
Polonia Kraków
AP Gołcza II
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
GRZEGÓRZKI GO!
2:0
Milenium Skawina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium Skawina
3:1
WKS Wawel Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
GRZEGÓRZKI GO!
Polonia Kraków
3:0*
AP Gołcza II
Progres Kraków
6:0
Albertus Kraków
Garbarnia Kraków
4:1
Bronowianka II Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GRZEGÓRZKI GO!
5:1
Polonia Kraków
Milenium Skawina
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
AP Gołcza II
1:4
Progres Kraków
Albertus Kraków
1:6
Garbarnia Kraków
WKS Wawel Kraków
1:3
Bronowianka II Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kraków
0:2
Milenium Skawina
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
WKS Wawel Kraków
Progres Kraków
1:2
GRZEGÓRZKI GO!
Bronowianka II Kraków
4:1
Albertus Kraków
Garbarnia Kraków
4:0
AP Gołcza II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Albertus Kraków
0:5
WKS Wawel Kraków
AP Gołcza II
2:2
Bronowianka II Kraków
GRZEGÓRZKI GO!
0:4
Garbarnia Kraków
Milenium Skawina
0:0
Progres Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Polonia Kraków
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Kraków
Progres Kraków 9 25 35 - 7 8 1 0
2
Borek Kraków
Borek Kraków 9 19 25 - 9 6 1 2
3
Clepardia Kraków
Clepardia Kraków 9 16 21 - 6 5 1 3
4
Szkoła Futbolu Staniątki
Szkoła Futbolu Staniątki 9 16 16 - 11 5 1 3
5
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 9 14 16 - 13 4 2 3
6
Jadwiga Kraków
Jadwiga Kraków 9 14 24 - 27 4 2 3
7
Armatura Kraków
Armatura Kraków 9 11 18 - 15 3 2 4
8
Wanda Kraków
Wanda Kraków 9 8 9 - 15 2 2 5
9
Pogoń Skotniki
Pogoń Skotniki 9 5 17 - 23 1 2 6
10
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 9 0 8 - 63 0 0 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Armatura Kraków
3:2
Pogoń Skotniki
Borek Kraków
7:0
Krakus Swoszowice
Clepardia Kraków
3:0
Wanda Kraków
Cracovia Kraków KS
0:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Jadwiga Kraków
1:6
Progres Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
3:4
Jadwiga Kraków
Wanda Kraków
0:1
Cracovia Kraków KS
Krakus Swoszowice
0:9
Clepardia Kraków
Pogoń Skotniki
1:4
Progres Kraków
Armatura Kraków
0:2
Borek Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
3:1
Krakus Swoszowice
Borek Kraków
5:1
Pogoń Skotniki
Clepardia Kraków
0:1
Armatura Kraków
Progres Kraków
3:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Jadwiga Kraków
0:0
Wanda Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
1:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Wanda Kraków
1:2
Progres Kraków
Krakus Swoszowice
5:10
Jadwiga Kraków
Borek Kraków
0:0
Clepardia Kraków
Armatura Kraków
1:1
Cracovia Kraków KS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
Cracovia Kraków KS
0:2
Borek Kraków
Jadwiga Kraków
2:1
Armatura Kraków
Progres Kraków
8:0
Krakus Swoszowice
Szkoła Futbolu Staniątki
3:0
Wanda Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
1:2
Wanda Kraków
Krakus Swoszowice
0:4
Szkoła Futbolu Staniątki
Armatura Kraków
0:3
Progres Kraków
Clepardia Kraków
1:2
Cracovia Kraków KS
Borek Kraków
5:3
Jadwiga Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
0:4
Clepardia Kraków
Progres Kraków
4:2
Borek Kraków
Pogoń Skotniki
2:5
Cracovia Kraków KS
Szkoła Futbolu Staniątki
3:0
Armatura Kraków
Krakus Swoszowice
1:4
Wanda Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
8:1
Krakus Swoszowice
Armatura Kraków
2:2
Wanda Kraków
Borek Kraków
0:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Clepardia Kraków
0:3
Progres Kraków
Cracovia Kraków KS
2:3
Jadwiga Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
Progres Kraków
2:2
Cracovia Kraków KS
Wanda Kraków
0:2
Borek Kraków
Szkoła Futbolu Staniątki
0:3
Clepardia Kraków
Krakus Swoszowice
0:10
Armatura Kraków
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Armatura Kraków
Armatura Kraków 9 25 36 - 3 8 1 0
2
Pobiedr Paszkówka
Pobiedr Paszkówka 9 24 29 - 2 8 0 1
3
Krakus Nowa Huta
Krakus II Nowa Huta 9 22 27 - 6 7 1 1
4
Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków 9 18 33 - 9 6 0 3
5
Polonia Kraków
Polonia Kraków 9 12 15 - 22 4 0 5
6
Borek Kraków
Borek Kraków 9 10 13 - 24 3 1 5
7
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 9 9 10 - 18 3 0 6
8
Bronowianka II Kraków
Bronowianka II Kraków 9 9 12 - 23 3 0 6
9
Grębałowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 9 3 6 - 50 1 0 8
10
AP MAM TALENT Krzeszowice
AP MAM TALENT Krzeszowice 9 1 0 - 24 0 1 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
0:2
Bronowianka II Kraków
Cracovia Kraków KS
0:3*
Armatura Kraków
Wieczysta Kraków
2:5
Krakus II Nowa Huta
Grębałowianka Kraków
1:2
Polonia Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:3
Pobiedr Paszkówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka II Kraków
0:3*
Polonia Kraków
Armatura Kraków
1:0
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
0:6
Krakus II Nowa Huta
Borek Kraków
0:4
Pobiedr Paszkówka
Cracovia Kraków KS
3:0
AP MAM TALENT Krzeszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus II Nowa Huta
4:1
Polonia Kraków
Wieczysta Kraków
3:0
AP MAM TALENT Krzeszowice
Bronowianka II Kraków
0:6
Pobiedr Paszkówka
Borek Kraków
3:2
Cracovia Kraków KS
Armatura Kraków
11:1
Grębałowianka Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
1:7
Bronowianka II Kraków
Cracovia Kraków KS
0:3*
Krakus II Nowa Huta
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:0
Borek Kraków
Pobiedr Paszkówka
0:1
Armatura Kraków
Wieczysta Kraków
8:1
Polonia Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:3
Bronowianka II Kraków
Wieczysta Kraków
9:0
Grębałowianka Kraków
Pobiedr Paszkówka
1:0
Krakus II Nowa Huta
Polonia Kraków
3:0
Cracovia Kraków KS
Armatura Kraków
8:1
Borek Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:3
Krakus II Nowa Huta
Armatura Kraków
4:0
Bronowianka II Kraków
Borek Kraków
3:2
Polonia Kraków
Cracovia Kraków KS
0:3
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
0:8
Pobiedr Paszkówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus II Nowa Huta
2:1
Borek Kraków
Bronowianka II Kraków
0:3
Wieczysta Kraków
Polonia Kraków
0:2
Pobiedr Paszkówka
Armatura Kraków
3:0
AP MAM TALENT Krzeszowice
Cracovia Kraków KS
2:0
Grębałowianka Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus II Nowa Huta
3:0
Bronowianka II Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:3
Grębałowianka Kraków
Pobiedr Paszkówka
3:0
Cracovia Kraków KS
Wieczysta Kraków
4:0
Borek Kraków
Polonia Kraków
0:4
Armatura Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
3:0
Bronowianka II Kraków
Krakus II Nowa Huta
1:1
Armatura Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:3
Polonia Kraków
Pobiedr Paszkówka
2:1
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
0:5
Borek Kraków
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Kmita Zabierzów
AP Kmita Zabierzów 9 27 53 - 3 9 0 0
2
Pogoń Miechów
Pogoń Miechów 9 21 17 - 6 7 0 2
3
Polonia Kraków
Polonia Kraków 9 19 23 - 13 6 1 2
4
Lotnik Kryspinów
Lotnik Kryspinów 9 17 18 - 12 5 2 2
5
Borek Kraków
Borek Kraków 9 15 28 - 13 5 0 4
6
Tramwaj Kraków
Tramwaj Kraków 9 13 17 - 14 4 1 4
7
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka Kraków 9 9 12 - 28 3 0 6
8
Baszta Kraków
Baszta Kraków 9 7 7 - 23 2 1 6
9
Progres Kraków
Progres Kraków 9 2 4 - 20 0 2 7
10
Pogoń Skotniki
Pogoń Skotniki 9 1 5 - 52 0 1 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
11:0
Pogoń Skotniki
Polonia Kraków
3:0
Progres Kraków
Baszta Kraków
1:3
Lotnik Kryspinów
AP Kmita Zabierzów
4:2
Tramwaj Kraków
Pogoń Miechów
5:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
2:0
Progres Kraków
Pogoń Skotniki
0:3
Prądniczanka Kraków
Borek Kraków
5:2
Baszta Kraków
Tramwaj Kraków
4:1
Polonia Kraków
Lotnik Kryspinów
0:2
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kraków
2:2
Lotnik Kryspinów
Prądniczanka Kraków
1:0
Progres Kraków
AP Kmita Zabierzów
2:1
Borek Kraków
Pogoń Miechów
2:0
Tramwaj Kraków
Baszta Kraków
2:0
Pogoń Skotniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kraków
3:2
Borek Kraków
Pogoń Skotniki
2:2
Progres Kraków
Tramwaj Kraków
2:3
Prądniczanka Kraków
Lotnik Kryspinów
0:2
Pogoń Miechów
Baszta Kraków
0:5
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
17:0
Pogoń Skotniki
Polonia Kraków
5:0
Baszta Kraków
Pogoń Miechów
1:0
Borek Kraków
Prądniczanka Kraków
2:4
Lotnik Kryspinów
Progres Kraków
0:1
Tramwaj Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
1:0
Baszta Kraków
Pogoń Skotniki
0:2
Tramwaj Kraków
Lotnik Kryspinów
2:1
Progres Kraków
Borek Kraków
3:2
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
3:0
Polonia Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kraków
6:1
Pogoń Skotniki
Tramwaj Kraków
1:1
Lotnik Kryspinów
AP Kmita Zabierzów
4:0
Pogoń Miechów
Borek Kraków
3:1
Progres Kraków
Prądniczanka Kraków
0:2
Baszta Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kraków
1:0
Pogoń Miechów
Pogoń Skotniki
1:5
Lotnik Kryspinów
Borek Kraków
3:1
Tramwaj Kraków
Baszta Kraków
0:0
Progres Kraków
AP Kmita Zabierzów
10:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
4:1
Pogoń Skotniki
Borek Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
Progres Kraków
0:6
AP Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków
1:2
Polonia Kraków
Tramwaj Kraków
4:0
Baszta Kraków
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Piast Skawina
Piast Skawina 9 27 40 - 3 9 0 0
2
AP Kmita Zabierzów
AP II Kmita Zabierzów 9 20 25 - 7 6 2 1
3
AP MAM TALENT Krzeszowice
AP MAM TALENT Krzeszowice 9 15 25 - 23 5 0 4
4
Podgórze Szkółka
Podgórze Szkółka 9 14 16 - 18 4 2 3
5
Polonia Kraków
Polonia Kraków 9 12 16 - 19 4 0 5
6
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 9 11 14 - 12 3 2 4
7
Bieżanowianka SzP Go
Bieżanowianka SzP Go 9 11 9 - 18 3 2 4
8
Grębałowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 9 10 10 - 9 3 1 5
9
Płaszowianka Kraków
Płaszowianka Kraków 9 8 13 - 31 2 2 5
10
WKS Wawel Kraków
WKS Wawel Kraków 9 1 6 - 34 0 1 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka SzP Go
3:0*
WKS Wawel Kraków
Grębałowianka Kraków
1:2
Polonia Kraków
AP II Kmita Zabierzów
1:1
Podgórze Szkółka
Krakus Swoszowice
4:0
Płaszowianka Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
2:4
Piast Skawina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
0:5
Piast Skawina
Bieżanowianka SzP Go
1:0
Grębałowianka Kraków
Płaszowianka Kraków
6:5
AP MAM TALENT Krzeszowice
Polonia Kraków
0:4
AP II Kmita Zabierzów
Podgórze Szkółka
2:2
Krakus Swoszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
0:3
Polonia Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
5:2
Podgórze Szkółka
Grębałowianka Kraków
4:0
WKS Wawel Kraków
Piast Skawina
8:0
Płaszowianka Kraków
AP II Kmita Zabierzów
3:0
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kraków
2:4
AP MAM TALENT Krzeszowice
WKS Wawel Kraków
2:2
Płaszowianka Kraków
Podgórze Szkółka
0:6
Piast Skawina
Bieżanowianka SzP Go
0:0
Krakus Swoszowice
Grębałowianka Kraków
1:1
AP II Kmita Zabierzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Kmita Zabierzów
4:1
WKS Wawel Kraków
Krakus Swoszowice
1:2
Grębałowianka Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
3:1
Bieżanowianka SzP Go
Piast Skawina
4:1
Polonia Kraków
Płaszowianka Kraków
0:2
Podgórze Szkółka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
1:5
Podgórze Szkółka
Polonia Kraków
1:3
Płaszowianka Kraków
Bieżanowianka SzP Go
0:7
Piast Skawina
Grębałowianka Kraków
1:2
AP MAM TALENT Krzeszowice
AP II Kmita Zabierzów
2:0
Krakus Swoszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
0:3
Polonia Kraków
Krakus Swoszowice
2:1
AP MAM TALENT Krzeszowice
AP II Kmita Zabierzów
0:3
Piast Skawina
Bieżanowianka SzP Go
2:1
Podgórze Szkółka
Grębałowianka Kraków
1:0
Płaszowianka Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
5:0
WKS Wawel Kraków
Piast Skawina
1:0
Grębałowianka Kraków
AP MAM TALENT Krzeszowice
0:3
AP II Kmita Zabierzów
Podgórze Szkółka
2:1
Polonia Kraków
Płaszowianka Kraków
1:1
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP MAM TALENT Krzeszowice
3:2
WKS Wawel Kraków
Piast Skawina
2:0
Krakus Swoszowice
Płaszowianka Kraków
1:7
AP II Kmita Zabierzów
Podgórze Szkółka
1:0
Grębałowianka Kraków
Polonia Kraków
3:1
Bieżanowianka SzP Go
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków 10 27 24 - 5 9 0 1
2
Bronowianka II Kraków
Bronowianka III II Kraków 10 26 36 - 4 8 2 0
3
Wisła Kraków
Wisła II Kraków 10 22 34 - 9 7 1 2
4
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie 10 20 22 - 11 6 2 2
5
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 10 13 25 - 15 4 1 5
6
Milenium Skawina
Milenium Skawina 10 13 25 - 21 4 1 5
7
AP 21 Kraków
AP 21 Kraków 10 12 20 - 31 4 0 6
8
Prokocim Kraków
Prokocim Kraków 10 10 10 - 12 3 1 6
9
SL Salos RP Kraków
SL Salos RP Kraków 10 6 9 - 32 2 0 8
10
Clepardia Kraków
Clepardia Kraków 10 6 5 - 44 2 0 8
11
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 10 3 1 - 33 1 0 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium Skawina
3:0*
Cracovia Kraków KS
Garbarnia Kraków
0:3
Bronowianka III II Kraków
Clepardia Kraków
0:10
Krakus Swoszowice
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Wisła II Kraków
Prokocim Kraków
1:0
SL Salos RP Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
3:3*
Orzeł Piaski Wielkie
Bronowianka III II Kraków
3:0
Milenium Skawina
Wisła II Kraków
2:0
Prokocim Kraków
Krakus Swoszowice
0:2
Garbarnia Kraków
AP 21 Kraków
3:0
Clepardia Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
6:0
AP 21 Kraków
Milenium Skawina
2:2
Krakus Swoszowice
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Bronowianka III II Kraków
Prokocim Kraków
0:1
Cracovia Kraków KS
SL Salos RP Kraków
0:5
Wisła II Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
0:3*
SL Salos RP Kraków
Bronowianka III II Kraków
0:0
Prokocim Kraków
Krakus Swoszowice
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
AP 21 Kraków
3:1
Milenium Skawina
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium Skawina
11:0
Clepardia Kraków
Wisła II Kraków
5:0
Cracovia Kraków KS
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
AP 21 Kraków
Prokocim Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
SL Salos RP Kraków
1:5
Bronowianka III II Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:0
Milenium Skawina
Bronowianka III II Kraków
2:0
Wisła II Kraków
Krakus Swoszowice
3:1
SL Salos RP Kraków
AP 21 Kraków
2:3
Prokocim Kraków
Clepardia Kraków
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Garbarnia Kraków
Prokocim Kraków
1:2
Clepardia Kraków
SL Salos RP Kraków
0:6
AP 21 Kraków
Wisła II Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
Cracovia Kraków KS
0:7
Bronowianka III II Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
4:0
Cracovia Kraków KS
AP 21 Kraków
1:7
Wisła II Kraków
Clepardia Kraków
0:3
SL Salos RP Kraków
Garbarnia Kraków
1:0
Prokocim Kraków
Milenium Skawina
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
2:3
Milenium Skawina
Garbarnia Kraków
3:0
SL Salos RP Kraków
Cracovia Kraków KS
0:3*
AP 21 Kraków
Wisła II Kraków
6:0
Clepardia Kraków
Bronowianka III II Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 21 Kraków
0:4
Bronowianka III II Kraków
Clepardia Kraków
2:0
Cracovia Kraków KS
Garbarnia Kraków
3:0
Wisła II Kraków
Milenium Skawina
3:1
SL Salos RP Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Prokocim Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SL Salos RP Kraków
0:6
Orzeł Piaski Wielkie
Wisła II Kraków
6:1
Milenium Skawina
AP 21 Kraków
1:5
Krakus Swoszowice
Cracovia Kraków KS
0:3*
Garbarnia Kraków
Bronowianka III II Kraków
7:1
Clepardia Kraków
Grupa 8
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wiatr Ludźmierz
Wiatr Ludźmierz 9 25 39 - 3 8 1 0
2
Zwierzyniecki KS Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 9 22 42 - 11 7 1 1
3
NKP Podhale Nowy Targ
NKP Podhale Nowy Targ 9 21 35 - 6 7 0 2
4
Sokół Kocmyrzów
Sokół Kocmyrzów 9 15 23 - 20 5 0 4
5
Nadwiślan Kraków
Nadwiślan Kraków 9 12 11 - 22 4 0 5
6
Skrzaty Bolechowice
Skrzaty Bolechowice 9 11 16 - 16 3 2 4
7
Liszczanka Liszki
Liszczanka Liszki 9 11 13 - 22 3 2 4
8
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki 9 8 14 - 28 2 2 5
9
Sankowia Sanka
Sankowia Sanka 9 3 7 - 53 1 0 8
10
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanie Jaśkowice 9 0 1 - 26 0 0 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
0:1
Skrzaty Bolechowice
Liszczanka Liszki
0:3
Zwierzyniecki KS Kraków
NKP Podhale Nowy Targ
6:0
Zieleńczanka Zielonki
Sankowia Sanka
1:0
Wiślanie Jaśkowice
Sokół Kocmyrzów
0:6
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzaty Bolechowice
0:3
Wiatr Ludźmierz
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Sokół Kocmyrzów
Sankowia Sanka
1:7
Zieleńczanka Zielonki
Zwierzyniecki KS Kraków
1:4
NKP Podhale Nowy Targ
Nadwiślan Kraków
1:4
Liszczanka Liszki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
2:2
Skrzaty Bolechowice
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Nadwiślan Kraków
Sankowia Sanka
0:10
Zwierzyniecki KS Kraków
Sokół Kocmyrzów
4:0
Zieleńczanka Zielonki
Wiślanie Jaśkowice
0:6
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzaty Bolechowice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Zieleńczanka Zielonki
0:4
Wiatr Ludźmierz
Zwierzyniecki KS Kraków
6:1
Sokół Kocmyrzów
Nadwiślan Kraków
3:1
Sankowia Sanka
Liszczanka Liszki
0:3*
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Skrzaty Bolechowice
Sankowia Sanka
1:3
Liszczanka Liszki
Sokół Kocmyrzów
5:0
Nadwiślan Kraków
Wiatr Ludźmierz
2:2
Zwierzyniecki KS Kraków
Wiślanie Jaśkowice
0:3
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzaty Bolechowice
0:0
Zieleńczanka Zielonki
Nadwiślan Kraków
0:5
Wiatr Ludźmierz
Zwierzyniecki KS Kraków
3:0*
Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki
3:2
Sokół Kocmyrzów
NKP Podhale Nowy Targ
10:0
Sankowia Sanka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sankowia Sanka
1:8
Skrzaty Bolechowice
Sokół Kocmyrzów
2:4
NKP Podhale Nowy Targ
Wiatr Ludźmierz
6:0
Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Nadwiślan Kraków
Zieleńczanka Zielonki
1:9
Zwierzyniecki KS Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzaty Bolechowice
2:4
Zwierzyniecki KS Kraków
Nadwiślan Kraków
3:2
Zieleńczanka Zielonki
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Wiatr Ludźmierz
Sankowia Sanka
1:6
Sokół Kocmyrzów
Liszczanka Liszki
3:3*
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiatr Ludźmierz
6:1
Sankowia Sanka
Wiślanie Jaśkowice
0:4
NKP Podhale Nowy Targ
Sokół Kocmyrzów
1:0
Skrzaty Bolechowice
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Liszczanka Liszki
Zwierzyniecki KS Kraków
4:1
Nadwiślan Kraków

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
1:2
Bronowianka II Kraków
Szkółka Pcimianka Pcim
3:0
Wiatr Ludźmierz
KS Tymbark
3:2
Garbarnia Kraków
Progres Kraków
5:0
Piast Skawina
Krakus Nowa Huta
4:1
AP Kmita Zabierzów
Wisła Kraków
1:1   k. 2 : 1
Progres Kraków
Cracovia Kraków KS
0:1
Armatura Kraków
Pogórze Gdów
2:2   k. 2 : 1
Garbarnia Kraków
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
5:0
Armatura Kraków
Progres Kraków
1:1   k. 3 : 2
Krakus Nowa Huta
Szkółka Pcimianka Pcim
3:0
Wisła II Kraków
Bronowianka II Kraków
0:0   k. 2 : 3
Pogórze Gdów
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
1:2
Pogórze Gdów
Szkółka Pcimianka Pcim
2:0
KS Tymbark
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Gdów
2:1
Szkółka Pcimianka Pcim
Progres Kraków
3:1
KS Tymbark