zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:2
Granica Dorohusk
Włodawianka Włodawa
3:1
Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów
1:1
Hetman Żółkiewka
Victoria Żmudź
1:3
Powiślak Końskowola
Janowianka Janów Lubelski
1:1
Kryształ Werbkowice
Podlasie Biała Podlaska
4:1
Orion Niedrzwica
Polesie Kock
2:0
Lutnia Piszczac
Stal Kraśnik
2:1
Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
0:0
Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa
1:1
Górnik Łęczna
Hetman Żółkiewka
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków
3:4
Powiślak Końskowola
Opolanin Opole Lubelskie
5:0
Victoria Żmudź
Orion Niedrzwica
0:2
Polesie Kock
Lutnia Piszczac
4:0
Janowianka Janów Lubelski
Kryształ Werbkowice
1:2
Stal Kraśnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:0
Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów
2:1
Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola
3:2
Opolanin Opole Lubelskie
Victoria Żmudź
1:4
Kryształ Werbkowice
Janowianka Janów Lubelski
1:0
Orion Niedrzwica
Podlasie Biała Podlaska
8:0
Granica Dorohusk
Polesie Kock
2:0
Hetman Żółkiewka
Stal Kraśnik
1:2
Lutnia Piszczac
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:1
Unia Hrubieszów
Granica Dorohusk
0:3
Polesie Kock
Włodawianka Włodawa
2:3
Podlasie Biała Podlaska
Hetman Żółkiewka
2:2
Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków
3:1
Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica
1:4
Stal Kraśnik
Lutnia Piszczac
0:1
Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice
1:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
4:1
Lutnia Piszczac
Opolanin Opole Lubelskie
0:3
Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź
4:2
Orion Niedrzwica
Janowianka Janów Lubelski
3:1
Granica Dorohusk
Podlasie Biała Podlaska
6:3
Górnik Łęczna
Polesie Kock
3:2
Włodawianka Włodawa
Stal Kraśnik
1:0
Hetman Żółkiewka
Unia Hrubieszów
2:0
Orlęta Łuków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lutnia Piszczac
2:2
Opolanin Opole Lubelskie
Górnik Łęczna
0:3
Polesie Kock
Granica Dorohusk
0:3
Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa
2:2
Janowianka Janów Lubelski
Unia Hrubieszów
0:3
Podlasie Biała Podlaska
Hetman Żółkiewka
2:2
Victoria Żmudź
Orlęta Łuków
0:1
Kryształ Werbkowice
Orion Niedrzwica
1:0
Powiślak Końskowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości