Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
2:2
Granit Bychawa
Płomień Trzydnik Duży
2:1
Orły Kazimierz
Unia Wilkołaz
1:1
Iskra Krzemień
Stal Poniatowa
3:0
GKS Perła Borzechów
Wisła II Puławy
4:2
LKS Wierzchowiska
POM-Iskra Piotrowice
3:2
Ruch Ryki
KS Dąbrowica
2:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Tęcza Bełżyce
0:4
GKS Niemce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:2
Wisła II Puławy
GKS Niemce
2:0
Unia Wilkołaz
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:2
Stal Poniatowa
GKS Perła Borzechów
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Ruch Ryki
3:3
Płomień Trzydnik Duży
Granit Bychawa
4:0
LKS Wierzchowiska
Piaskovia Piaski
2:1
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
0:3
KS Dąbrowica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
1:2
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
4:1
Piaskovia Piaski
LKS Wierzchowiska
2:4
Orły Kazimierz
Stal Poniatowa
3:2
Iskra Krzemień
Wisła II Puławy
1:0
Ruch Ryki
POM-Iskra Piotrowice
3:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
KS Dąbrowica
1:1
GKS Niemce
Tęcza Bełżyce
3:3
Granit Bychawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
3:1
KS Dąbrowica
GKS Niemce
0:3
Stal Poniatowa
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień
0:4
POM-Iskra Piotrowice
GKS Perła Borzechów
1:4
Wisła II Puławy
Tęcza Bełżyce
3:1
Unia Wilkołaz
LKS Wierzchowiska
3:6
Ruch Ryki
Granit Bychawa
1:1
Orły Kazimierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:6
Ruch Ryki
LKS Wierzchowiska
3:7
GKS Perła Borzechów
KS Dąbrowica
2:0
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
1:4
Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz
1:3
Granit Bychawa
POM-Iskra Piotrowice
1:4
GKS Niemce
Stal Poniatowa
0:2
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
2:1
KS Dąbrowica
Piaskovia Piaski
3:1
POM-Iskra Piotrowice
Iskra Krzemień
4:0
Wisła II Puławy
GKS Niemce
2:3
Płomień Trzydnik Duży
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:0
LKS Wierzchowiska
GKS Perła Borzechów
3:0
Orły Kazimierz
Granit Bychawa
2:2
Ruch Ryki
Tęcza Bełżyce
0:2
Stal Poniatowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Wierzchowiska
2:2
Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży
0:1
Piaskovia Piaski
Ruch Ryki
4:1
GKS Perła Borzechów
POM-Iskra Piotrowice
3:0
Tęcza Bełżyce
Stal Poniatowa
5:0
Unia Wilkołaz
KS Dąbrowica
2:2
Granit Bychawa
Wisła II Puławy
7:4
GKS Niemce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
2:4
Wisła II Puławy
Granit Bychawa
1:1
GKS Perła Borzechów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:0
Ruch Ryki
GKS Niemce
4:2
LKS Wierzchowiska
Tęcza Bełżyce
2:4
Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień
4:2
Orły Kazimierz
Unia Wilkołaz
1:1
POM-Iskra Piotrowice
KS Dąbrowica
2:3
Stal Poniatowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
0:2
Piaskovia Piaski
POM-Iskra Piotrowice
3:1
KS Dąbrowica
Orły Kazimierz
1:4
GKS Niemce
Płomień Trzydnik Duży
2:3
Unia Wilkołaz
Ruch Ryki
3:1
Iskra Krzemień
GKS Perła Borzechów
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Stal Poniatowa
1:1
Granit Bychawa
Wisła II Puławy
4:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
5:0
Orły Kazimierz
Unia Wilkołaz
4:1
Wisła II Puławy
KS Dąbrowica
2:1
Płomień Trzydnik Duży
Stal Poniatowa
3:0
POM-Iskra Piotrowice
Granit Bychawa
4:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Tęcza Bełżyce
5:2
LKS Wierzchowiska
GKS Niemce
3:1
Ruch Ryki
Iskra Krzemień
4:3
GKS Perła Borzechów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
4:1
KS Dąbrowica
Orły Kazimierz
3:2
Tęcza Bełżyce
Płomień Trzydnik Duży
3:4
Stal Poniatowa
LKS Wierzchowiska
1:2
Unia Wilkołaz
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:3
Iskra Krzemień
Ruch Ryki
2:7
Piaskovia Piaski
POM-Iskra Piotrowice
3:1
Granit Bychawa
GKS Perła Borzechów
6:1
GKS Niemce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
4:2
GKS Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży
0:4
POM-Iskra Piotrowice
Stal Poniatowa
1:4
Wisła II Puławy
KS Dąbrowica
3:1
LKS Wierzchowiska
Granit Bychawa
3:1
Iskra Krzemień
GKS Niemce
4:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Tęcza Bełżyce
3:2
Ruch Ryki
Unia Wilkołaz
1:0
Orły Kazimierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
2:8
Granit Bychawa
Ruch Ryki
2:2
Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień
1:3
GKS Niemce
Orły Kazimierz
2:4
KS Dąbrowica
LKS Wierzchowiska
4:2
Stal Poniatowa
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
Piaskovia Piaski
GKS Perła Borzechów
3:1
Tęcza Bełżyce
Wisła II Puławy
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
0:0
GKS Niemce
KS Dąbrowica
2:0
Ruch Ryki
Piaskovia Piaski
6:0
Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz
3:2
GKS Perła Borzechów
POM-Iskra Piotrowice
3:0
LKS Wierzchowiska
Tęcza Bełżyce
0:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Płomień Trzydnik Duży
2:7
Wisła II Puławy
Stal Poniatowa
5:1
Orły Kazimierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
0:2
Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz
0:1
POM-Iskra Piotrowice
LKS Wierzchowiska
4:3
Płomień Trzydnik Duży
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:1
Unia Wilkołaz
Ruch Ryki
0:3
Stal Poniatowa
Iskra Krzemień
3:2
Tęcza Bełżyce
GKS Perła Borzechów
2:6
KS Dąbrowica
Wisła II Puławy
3:3
Granit Bychawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
1:2
Unia Wilkołaz
GKS Niemce
3:0
Tęcza Bełżyce
Ruch Ryki
3:1
POM-Iskra Piotrowice
GKS Perła Borzechów
2:5
Stal Poniatowa
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:4
KS Dąbrowica
Granit Bychawa
0:0
Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz
2:1
Płomień Trzydnik Duży
LKS Wierzchowiska
0:4
Wisła II Puławy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
2:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Unia Wilkołaz
0:1
GKS Niemce
Płomień Trzydnik Duży
0:6
Ruch Ryki
POM-Iskra Piotrowice
0:2
GKS Perła Borzechów
Tęcza Bełżyce
1:5
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
6:1
Orły Kazimierz
LKS Wierzchowiska
0:3
Granit Bychawa
KS Dąbrowica
2:3
Iskra Krzemień
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:2
LKS Wierzchowiska
Ruch Ryki
2:0
Wisła II Puławy
Piaskovia Piaski
3:1
Unia Wilkołaz
Granit Bychawa
3:0
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
0:3
Stal Poniatowa
GKS Perła Borzechów
3:0
Płomień Trzydnik Duży
GKS Niemce
1:2
KS Dąbrowica
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:3
Granit Bychawa
POM-Iskra Piotrowice
6:2
Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz
1:0
Tęcza Bełżyce
Płomień Trzydnik Duży
2:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
KS Dąbrowica
2:3
Piaskovia Piaski
Ruch Ryki
4:1
LKS Wierzchowiska
Stal Poniatowa
4:1
GKS Niemce
Wisła II Puławy
2:1
GKS Perła Borzechów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
5:1
Orły Kazimierz
Piaskovia Piaski
2:2
Stal Poniatowa
GKS Perła Borzechów
5:1
LKS Wierzchowiska
Granit Bychawa
0:1
Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży
5:1
Iskra Krzemień
GKS Niemce
0:2
POM-Iskra Piotrowice
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:3
Wisła II Puławy
Tęcza Bełżyce
1:1
KS Dąbrowica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
7:2
Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży
3:2
GKS Niemce
Orły Kazimierz
1:1
GKS Perła Borzechów
Ruch Ryki
3:1
Granit Bychawa
POM-Iskra Piotrowice
3:1
Piaskovia Piaski
KS Dąbrowica
1:2
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
3:1
Tęcza Bełżyce
LKS Wierzchowiska
1:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
1:1
KS Dąbrowica
GKS Niemce
1:6
Wisła II Puławy
GKS Perła Borzechów
1:1
Ruch Ryki
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:1
Orły Kazimierz
Iskra Krzemień
3:1
LKS Wierzchowiska
Unia Wilkołaz
0:0
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
0:8
POM-Iskra Piotrowice
Piaskovia Piaski
8:0
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
5:1
Iskra Krzemień
Stal Poniatowa
3:0*
KS Dąbrowica
GKS Perła Borzechów
2:1
Granit Bychawa
Ruch Ryki
12:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Płomień Trzydnik Duży
1:3
Tęcza Bełżyce
Wisła II Puławy
6:1
Piaskovia Piaski
POM-Iskra Piotrowice
10:0
Unia Wilkołaz
LKS Wierzchowiska
0:5
GKS Niemce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrowica
0:3*
POM-Iskra Piotrowice
Piaskovia Piaski
5:1
LKS Wierzchowiska
Granit Bychawa
0:4
Stal Poniatowa
Iskra Krzemień
1:4
Ruch Ryki
GKS Niemce
0:0
Orły Kazimierz
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:3
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
1:0
Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Bełżyce
1:3
Wisła II Puławy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
2:0
GKS Niemce
Orły Kazimierz
3:2
Piaskovia Piaski
GKS Perła Borzechów
6:0
Iskra Krzemień
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:5
Granit Bychawa
Płomień Trzydnik Duży
1:0
KS Dąbrowica
Wisła II Puławy
2:0
Unia Wilkołaz
POM-Iskra Piotrowice
1:0
Stal Poniatowa
LKS Wierzchowiska
1:2
Tęcza Bełżyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
3:3
GKS Perła Borzechów
Granit Bychawa
2:2
POM-Iskra Piotrowice
KS Dąbrowica
0:9
Wisła II Puławy
Tęcza Bełżyce
1:4
Orły Kazimierz
Iskra Krzemień
3:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Unia Wilkołaz
3:0
LKS Wierzchowiska
Stal Poniatowa
3:2
Płomień Trzydnik Duży
Piaskovia Piaski
4:2
Ruch Ryki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:4
Unia Wilkołaz
Ruch Ryki
3:1
Tęcza Bełżyce
GKS Perła Borzechów
0:3
Piaskovia Piaski
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:3
GKS Niemce
Wisła II Puławy
3:0
Stal Poniatowa
POM-Iskra Piotrowice
1:0
Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień
2:3
Granit Bychawa
LKS Wierzchowiska
0:5
KS Dąbrowica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
1:0
Wisła II Puławy
Piaskovia Piaski
3:0*
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Stal Poniatowa
4:0
LKS Wierzchowiska
Granit Bychawa
0:3*
Płomień Trzydnik Duży
KS Dąbrowica
3:2
Orły Kazimierz
Tęcza Bełżyce
4:2
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
0:2
Ruch Ryki
GKS Niemce
2:0
Iskra Krzemień
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
2:3
Unia Wilkołaz
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:3
Tęcza Bełżyce
Ruch Ryki
7:1
KS Dąbrowica
Wisła II Puławy
2:3
Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień
1:2
Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz
1:5
Stal Poniatowa
GKS Niemce
5:0
Granit Bychawa
LKS Wierzchowiska
0:5
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
3:0*
LKS Wierzchowiska
Unia Wilkołaz
9:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Stal Poniatowa
1:2
Ruch Ryki
POM-Iskra Piotrowice
5:1
Orły Kazimierz
Granit Bychawa
1:5
Wisła II Puławy
KS Dąbrowica
0:3
GKS Perła Borzechów
Tęcza Bełżyce
0:1
Iskra Krzemień
Piaskovia Piaski
1:0
GKS Niemce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości