zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzcianka Trzciana
1:3
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
1:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Strug Tyczyn
2:1
KS Zaczernie
GKS Niebylec
4:0
Grom Mogielnica
Meblosystem Zabajka
3:1
Junak Rzeszów - Słocina
Herman Hermanowa
2:0
KS Przybyszówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
4:1
Trzcianka Trzciana
Czarni Czudec
0:1
GKS Niebylec
Junak Rzeszów - Słocina
0:3
Herman Hermanowa
Grom Mogielnica
0:4
Strug Tyczyn
Granit Wysoka Strzyżowska
3:0
Victoria Budy Głogowskie
KS Zaczernie
0:0
Meblosystem Zabajka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzcianka Trzciana
2:1
Junak Rzeszów - Słocina
Strug Tyczyn
5:2
Czarni Czudec
GKS Niebylec
1:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Meblosystem Zabajka
5:0
Grom Mogielnica
Herman Hermanowa
1:1
KS Zaczernie
Victoria Budy Głogowskie
0:4
LKS Trzebownisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
0:5
Meblosystem Zabajka
KS Przybyszówka
1:3
Victoria Budy Głogowskie
Grom Mogielnica
0:2
Herman Hermanowa
GKS Niebylec
1:1
Strug Tyczyn
Granit Wysoka Strzyżowska
0:0
LKS Trzebownisko
KS Zaczernie
4:0
Trzcianka Trzciana
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzcianka Trzciana
1:3
Grom Mogielnica
Meblosystem Zabajka
0:1
GKS Niebylec
Herman Hermanowa
2:2
Czarni Czudec
Victoria Budy Głogowskie
3:3
Junak Rzeszów - Słocina
LKS Trzebownisko
2:1
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
4:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie
5:2
Victoria Budy Głogowskie
Czarni Czudec
2:1
Trzcianka Trzciana
Junak Rzeszów - Słocina
1:2
LKS Trzebownisko
Granit Wysoka Strzyżowska
3:0
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
3:0
Meblosystem Zabajka
GKS Niebylec
3:0
Herman Hermanowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
3:1
Junak Rzeszów - Słocina
Trzcianka Trzciana
0:4
GKS Niebylec
Meblosystem Zabajka
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Herman Hermanowa
1:1
Strug Tyczyn
Victoria Budy Głogowskie
3:1
Grom Mogielnica
LKS Trzebownisko
1:0
KS Zaczernie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
0:6
Victoria Budy Głogowskie
Grom Mogielnica
0:2
LKS Trzebownisko
Meblosystem Zabajka
4:1
Herman Hermanowa
Granit Wysoka Strzyżowska
7:0
Junak Rzeszów - Słocina
KS Zaczernie
4:1
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
7:1
Trzcianka Trzciana
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
2:1
Grom Mogielnica
Junak Rzeszów - Słocina
0:6
KS Zaczernie
Trzcianka Trzciana
1:4
Meblosystem Zabajka
Herman Hermanowa
1:6
Granit Wysoka Strzyżowska
Victoria Budy Głogowskie
0:1
GKS Niebylec
LKS Trzebownisko
4:1
Czarni Czudec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
4:0
KS Przybyszówka
Grom Mogielnica
2:1
Junak Rzeszów - Słocina
GKS Niebylec
1:1
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
8:0
Trzcianka Trzciana
Granit Wysoka Strzyżowska
1:1
KS Zaczernie
Strug Tyczyn
4:1
Victoria Budy Głogowskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
1:2
GKS Niebylec
Junak Rzeszów - Słocina
3:3
Czarni Czudec
LKS Trzebownisko
1:5
Strug Tyczyn
Trzcianka Trzciana
2:2
Granit Wysoka Strzyżowska
KS Zaczernie
3:2
Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie
3:1
Meblosystem Zabajka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
1:4
KS Zaczernie
Strug Tyczyn
3:1
KS Przybyszówka
GKS Niebylec
3:1
Junak Rzeszów - Słocina
Meblosystem Zabajka
3:1
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Granit Wysoka Strzyżowska
3:0
Grom Mogielnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
1:3
Meblosystem Zabajka
Grom Mogielnica
1:1
Czarni Czudec
KS Zaczernie
1:0
GKS Niebylec
Victoria Budy Głogowskie
4:0
Trzcianka Trzciana
Junak Rzeszów - Słocina
1:6
Strug Tyczyn
LKS Trzebownisko
4:3
Herman Hermanowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Budy Głogowskie
Pauza
KS Zaczernie
0:3
Strug Tyczyn
Junak Rzeszów - Słocina
1:3
Meblosystem Zabajka
KS Przybyszówka
1:3
Herman Hermanowa
Grom Mogielnica
1:4
GKS Niebylec
LKS Trzebownisko
4:0
Trzcianka Trzciana
Granit Wysoka Strzyżowska
0:2
Czarni Czudec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Trzebownisko
Trzcianka Trzciana
2:4
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
5:0
Grom Mogielnica
GKS Niebylec
0:0
Czarni Czudec
Meblosystem Zabajka
1:0
KS Zaczernie
Herman Hermanowa
2:1
Junak Rzeszów - Słocina
Victoria Budy Głogowskie
1:2
Granit Wysoka Strzyżowska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Przybyszówka
Pauza
Czarni Czudec
0:1
Strug Tyczyn
Junak Rzeszów - Słocina
1:2
Trzcianka Trzciana
Grom Mogielnica
3:0
Meblosystem Zabajka
LKS Trzebownisko
4:0
Victoria Budy Głogowskie
Granit Wysoka Strzyżowska
2:0
GKS Niebylec
KS Zaczernie
4:0
Herman Hermanowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Junak Rzeszów - Słocina
Trzcianka Trzciana
0:3
KS Zaczernie
Meblosystem Zabajka
3:1
Czarni Czudec
Herman Hermanowa
2:1
Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie
1:1
KS Przybyszówka
LKS Trzebownisko
0:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Strug Tyczyn
0:1
GKS Niebylec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie
Pauza
Granit Wysoka Strzyżowska
0:3
Strug Tyczyn
Junak Rzeszów - Słocina
1:5
Victoria Budy Głogowskie
KS Przybyszówka
2:3
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
1:0
Herman Hermanowa
Grom Mogielnica
2:1
Trzcianka Trzciana
GKS Niebylec
1:1
Meblosystem Zabajka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grom Mogielnica
KS Przybyszówka
0:0
Granit Wysoka Strzyżowska
Trzcianka Trzciana
1:2
Czarni Czudec
Herman Hermanowa
1:4
GKS Niebylec
Victoria Budy Głogowskie
1:1
KS Zaczernie
Meblosystem Zabajka
0:6
Strug Tyczyn
LKS Trzebownisko
4:1
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
Pauza
Strug Tyczyn
5:1
Herman Hermanowa
Junak Rzeszów - Słocina
3:8
KS Przybyszówka
GKS Niebylec
9:0
Trzcianka Trzciana
Granit Wysoka Strzyżowska
4:1
Meblosystem Zabajka
KS Zaczernie
3:3
LKS Trzebownisko
Grom Mogielnica
0:4
Victoria Budy Głogowskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Niebylec
KS Przybyszówka
6:0
KS Zaczernie
Junak Rzeszów - Słocina
2:5
Granit Wysoka Strzyżowska
Trzcianka Trzciana
0:8
Strug Tyczyn
Herman Hermanowa
1:4
Meblosystem Zabajka
LKS Trzebownisko
3:1
Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie
1:4
Czarni Czudec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
Pauza
Granit Wysoka Strzyżowska
3:1
Herman Hermanowa
Czarni Czudec
0:1
LKS Trzebownisko
Grom Mogielnica
2:4
KS Przybyszówka
GKS Niebylec
3:0
Victoria Budy Głogowskie
Meblosystem Zabajka
3:0*
Trzcianka Trzciana
KS Zaczernie
3:0*
Junak Rzeszów - Słocina
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Meblosystem Zabajka
KS Przybyszówka
3:1
Czarni Czudec
Junak Rzeszów - Słocina
0:4
Grom Mogielnica
Trzcianka Trzciana
4:1
Herman Hermanowa
KS Zaczernie
3:1
Granit Wysoka Strzyżowska
Victoria Budy Głogowskie
0:3
Strug Tyczyn
LKS Trzebownisko
0:0
GKS Niebylec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
Pauza
Strug Tyczyn
5:2
LKS Trzebownisko
Czarni Czudec
3:1
Junak Rzeszów - Słocina
Grom Mogielnica
0:3
KS Zaczernie
GKS Niebylec
5:0
KS Przybyszówka
Meblosystem Zabajka
2:3
Victoria Budy Głogowskie
Granit Wysoka Strzyżowska
5:1
Trzcianka Trzciana
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Trzcianka Trzciana
KS Przybyszówka
2:2
Strug Tyczyn
Grom Mogielnica
1:0
Granit Wysoka Strzyżowska
GKS Niebylec
5:1
Junak Rzeszów - Słocina
KS Zaczernie
3:2
Czarni Czudec
Victoria Budy Głogowskie
2:2
Herman Hermanowa
LKS Trzebownisko
0:1
Meblosystem Zabajka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Wysoka Strzyżowska
Pauza
Strug Tyczyn
3:1
Junak Rzeszów - Słocina
Trzcianka Trzciana
3:2
Victoria Budy Głogowskie
Czarni Czudec
3:2
Grom Mogielnica
GKS Niebylec
2:1
KS Zaczernie
Meblosystem Zabajka
1:4
KS Przybyszówka
Herman Hermanowa
2:8
LKS Trzebownisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości