zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
1:0
Piast Osiek
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
6:1
Wisła Sandomierz
Olimpia Pogoń Staszów
19:0
Cukrownik Włostów
Czarni Połaniec
1:0
Arka Pawłów
Marol Jacentów
6:1
Ester Wojciechowice
Nidzianka Bieliny
8:4
Sparta Dwikozy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
3:5
Łysica Bodzentyn
Piast Osiek
0:3
Olimpia Pogoń Staszów
Ester Wojciechowice
3:2
Nidzianka Bieliny
Wisła Sandomierz
3:4
Arka Pawłów
Cukrownik Włostów
4:13
Marol Jacentów
Sparta Dwikozy
7:1
Czarni Połaniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
8:0
Wisła Sandomierz
Arka Pawłów
8:0
Sparta Dwikozy
Olimpia Pogoń Staszów
2:5
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Marol Jacentów
3:1
Piast Osiek
Nidzianka Bieliny
16:0
Cukrownik Włostów
Czarni Połaniec
1:1
Ester Wojciechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
3:2
Marol Jacentów
Piast Osiek
3:3
Nidzianka Bieliny
Wisła Sandomierz
2:3
Sparta Dwikozy
Cukrownik Włostów
0:13
Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn
3:1
Olimpia Pogoń Staszów
Ester Wojciechowice
3:4
Arka Pawłów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
3:6
Piast Osiek
Arka Pawłów
18:0
Cukrownik Włostów
Olimpia Pogoń Staszów
3:0
Wisła Sandomierz
Marol Jacentów
0:9
Łysica Bodzentyn
Nidzianka Bieliny
2:2
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Sparta Dwikozy
4:5
Ester Wojciechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
6:0
Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn
11:0
Nidzianka Bieliny
Olimpia Pogoń Staszów
1:4
Marol Jacentów
Cukrownik Włostów
1:3
Sparta Dwikozy
Piast Osiek
2:0
Arka Pawłów
Wisła Sandomierz
3:2
Ester Wojciechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Pawłów
0:4
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Marol Jacentów
4:1
Wisła Sandomierz
Nidzianka Bieliny
1:4
Olimpia Pogoń Staszów
Czarni Połaniec
1:5
Łysica Bodzentyn
Sparta Dwikozy
3:2
Piast Osiek
Ester Wojciechowice
5:0
Cukrownik Włostów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
4:0
Arka Pawłów
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
5:1
Sparta Dwikozy
Olimpia Pogoń Staszów
8:0
Czarni Połaniec
Marol Jacentów
5:2
Nidzianka Bieliny
Piast Osiek
3:1
Ester Wojciechowice
Wisła Sandomierz
10:0
Cukrownik Włostów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nidzianka Bieliny
1:3
Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec
1:4
Marol Jacentów
Arka Pawłów
1:4
Olimpia Pogoń Staszów
Sparta Dwikozy
0:9
Łysica Bodzentyn
Cukrownik Włostów
0:11
Piast Osiek
Ester Wojciechowice
1:2
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
6:0
Cukrownik Włostów
Łysica Bodzentyn
15:0
Ester Wojciechowice
Olimpia Pogoń Staszów
1:2
Sparta Dwikozy
Marol Jacentów
4:3
Arka Pawłów
Nidzianka Bieliny
0:0
Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz
1:0
Piast Osiek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Osiek
5:4
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Arka Pawłów
4:3
Nidzianka Bieliny
Czarni Połaniec
0:2
Wisła Sandomierz
Ester Wojciechowice
1:5
Olimpia Pogoń Staszów
Sparta Dwikozy
4:2
Marol Jacentów
Cukrownik Włostów
0:9
Łysica Bodzentyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Pawłów
5:2
Czarni Połaniec
Piast Osiek
2:3
Łysica Bodzentyn
Ester Wojciechowice
4:2
Marol Jacentów
Sparta Dwikozy
- : -
Nidzianka Bieliny
Wisła Sandomierz
2:0
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Cukrownik Włostów
0:4
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
1:0
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Arka Pawłów
2:2
Wisła Sandomierz
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Piast Osiek
Marol Jacentów
8:0
Cukrownik Włostów
Nidzianka Bieliny
6:1
Ester Wojciechowice
Czarni Połaniec
3:5
Sparta Dwikozy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Olimpia Pogoń Staszów
Piast Osiek
5:1
Marol Jacentów
Ester Wojciechowice
2:2
Czarni Połaniec
Sparta Dwikozy
2:3
Arka Pawłów
Wisła Sandomierz
1:2
Łysica Bodzentyn
Cukrownik Włostów
0:1
Nidzianka Bieliny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Pawłów
2:1
Ester Wojciechowice
Olimpia Pogoń Staszów
0:2
Łysica Bodzentyn
Marol Jacentów
0:6
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Nidzianka Bieliny
2:2
Piast Osiek
Czarni Połaniec
3:0
Cukrownik Włostów
Sparta Dwikozy
0:4
Wisła Sandomierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sandomierz
0:2
Olimpia Pogoń Staszów
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
3:1
Nidzianka Bieliny
Piast Osiek
0:0
Czarni Połaniec
Cukrownik Włostów
1:6
Arka Pawłów
Ester Wojciechowice
3:6
Sparta Dwikozy
Łysica Bodzentyn
14:0
Marol Jacentów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Pawłów
5:3
Piast Osiek
Marol Jacentów
1:3
Olimpia Pogoń Staszów
Nidzianka Bieliny
0:5
Łysica Bodzentyn
Czarni Połaniec
1:5
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Ester Wojciechowice
1:0
Wisła Sandomierz
Sparta Dwikozy
4:1
Cukrownik Włostów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
2:0
Czarni Połaniec
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Arka Pawłów
Olimpia Pogoń Staszów
4:1
Nidzianka Bieliny
Piast Osiek
5:2
Sparta Dwikozy
Wisła Sandomierz
6:0
Marol Jacentów
Cukrownik Włostów
0:7
Ester Wojciechowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nidzianka Bieliny
4:0
Marol Jacentów
Czarni Połaniec
2:0
Olimpia Pogoń Staszów
Ester Wojciechowice
0:7
Piast Osiek
Sparta Dwikozy
- : -
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Cukrownik Włostów
- : -
Wisła Sandomierz
Arka Pawłów
1:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
3:0
Sparta Dwikozy
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
1:3
Ester Wojciechowice
Olimpia Pogoń Staszów
4:0
Arka Pawłów
Marol Jacentów
2:8
Czarni Połaniec
Piast Osiek
11:0
Cukrownik Włostów
Wisła Sandomierz
- : -
Nidzianka Bieliny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Pawłów
5:0
Marol Jacentów
Czarni Połaniec
3:1
Nidzianka Bieliny
Piast Osiek
2:1
Wisła Sandomierz
Ester Wojciechowice
1:8
Łysica Bodzentyn
Sparta Dwikozy
0:3
Olimpia Pogoń Staszów
Cukrownik Włostów
0:8
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
11:0
Cukrownik Włostów
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
3:2
Piast Osiek
Olimpia Pogoń Staszów
3:1
Ester Wojciechowice
Marol Jacentów
2:3
Sparta Dwikozy
Nidzianka Bieliny
4:1
Arka Pawłów
Wisła Sandomierz
2:0
Czarni Połaniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości