zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:3
Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice
2:1
Stal II Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
3:1
Jedność Niechobrz
Astra Medynia Głogowska
0:2
KS Dąbrówki
Resovia II Rzeszów
0:3*
Jawor Krzemienica
KS Stobierna
0:0
Start Brzóza Stadnicka
Meblosystem Zabajka
4:4
Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko
4:3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrówki
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica
2:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Jedność Niechobrz
2:0
LKS Trzebownisko
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:2
KS Stobierna
Wisłok Strzyżów
2:0
Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski
0:0
Resovia II Rzeszów
Bratek Bratkowice
0:1
Meblosystem Zabajka
Stal II Rzeszów
1:1
Start Brzóza Stadnicka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
7:1
Wisłok Strzyżów
Astra Medynia Głogowska
3:1
Bratek Bratkowice
TRANSHAD Dynovia Dynów
1:0
Sokół Sokołów Małopolski
Resovia II Rzeszów
1:1
KS Dąbrówki
KS Stobierna
1:0
Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko
2:0
Jawor Krzemienica
Start Brzóza Stadnicka
0:3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Meblosystem Zabajka
4:2
Stal II Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Krzemienica
2:1
KS Stobierna
Stal II Rzeszów
0:3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Dąbrówki
0:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
Jedność Niechobrz
3:1
Start Brzóza Stadnicka
Bratek Bratkowice
4:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Strzyżów
2:3
Resovia II Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
3:2
LKS Trzebownisko
Meblosystem Zabajka
1:1
Astra Medynia Głogowska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:2
Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:2
Meblosystem Zabajka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:3
Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko
1:1
KS Dąbrówki
Astra Medynia Głogowska
3:2
Stal II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
2:1
Bratek Bratkowice
KS Stobierna
5:0
Sokół Sokołów Małopolski
Start Brzóza Stadnicka
1:0
Jawor Krzemienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Krzemienica
4:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Dąbrówki
0:1
KS Stobierna
Meblosystem Zabajka
1:0
Resovia II Rzeszów
Wisłok Strzyżów
4:2
LKS Trzebownisko
Sokół Sokołów Małopolski
3:2
Start Brzóza Stadnicka
Bratek Bratkowice
4:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Astra Medynia Głogowska
1:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal II Rzeszów
1:1
Jedność Niechobrz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:4
Stal II Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:0
Meblosystem Zabajka
Jedność Niechobrz
3:0
Jawor Krzemienica
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1
Sokół Sokołów Małopolski
LKS Trzebownisko
1:3
Bratek Bratkowice
Resovia II Rzeszów
3:1
Astra Medynia Głogowska
KS Stobierna
1:4
Wisłok Strzyżów
Start Brzóza Stadnicka
3:2
KS Dąbrówki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:0
Resovia II Rzeszów
Bratek Bratkowice
0:1
KS Stobierna
Meblosystem Zabajka
1:0
LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów
1:0
Start Brzóza Stadnicka
Astra Medynia Głogowska
0:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
KS Dąbrówki
0:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Stal II Rzeszów
1:1
Jawor Krzemienica
Sokół Sokołów Małopolski
1:2
Jedność Niechobrz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Krzemienica
2:2
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
1:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz
3:2
KS Dąbrówki
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:2
Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko
1:1
Astra Medynia Głogowska
KS Stobierna
1:0
Meblosystem Zabajka
Start Brzóza Stadnicka
3:2
Bratek Bratkowice
Resovia II Rzeszów
0:1
Stal II Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrówki
4:2
Jawor Krzemienica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:2
LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice
2:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Meblosystem Zabajka
3:0
Start Brzóza Stadnicka
Wisłok Strzyżów
2:5
Jedność Niechobrz
Stal II Rzeszów
1:4
Sokół Sokołów Małopolski
Astra Medynia Głogowska
1:0
KS Stobierna
Resovia II Rzeszów
0:5
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
1:6
Resovia II Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
1:2
Stal II Rzeszów
Jawor Krzemienica
2:0
Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz
3:0
Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski
2:0
KS Dąbrówki
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:0
Meblosystem Zabajka
KS Stobierna
1:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Start Brzóza Stadnicka
0:0
Astra Medynia Głogowska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
6:1
Start Brzóza Stadnicka
Bratek Bratkowice
3:2
Jawor Krzemienica
Resovia II Rzeszów
0:3
KS Stobierna
Wisłok Strzyżów
0:3
Sokół Sokołów Małopolski
Stal II Rzeszów
2:1
KS Dąbrówki
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:3
LKS Trzebownisko
Meblosystem Zabajka
0:1
Jedność Niechobrz
Astra Medynia Głogowska
2:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrówki
3:2
Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz
2:1
Astra Medynia Głogowska
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Trzebownisko
3:0
Stal II Rzeszów
Jawor Krzemienica
0:0
Meblosystem Zabajka
KS Stobierna
2:2
TRANSHAD Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski
3:2
Bratek Bratkowice
Start Brzóza Stadnicka
1:3
Resovia II Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia II Rzeszów
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:0
Jedność Niechobrz
Astra Medynia Głogowska
3:2
Jawor Krzemienica
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:1
Start Brzóza Stadnicka
Meblosystem Zabajka
3:1
Sokół Sokołów Małopolski
Stal II Rzeszów
1:2
Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice
1:3
KS Dąbrówki
LKS Trzebownisko
0:2
KS Stobierna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrówki
3:1
Meblosystem Zabajka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Wisłok Strzyżów
5:3
Bratek Bratkowice
Jawor Krzemienica
0:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
KS Stobierna
1:1
Stal II Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
4:0
Astra Medynia Głogowska
Start Brzóza Stadnicka
1:3
LKS Trzebownisko
Jedność Niechobrz
1:0
Resovia II Rzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrówki
2:3
Astra Medynia Głogowska
Start Brzóza Stadnicka
2:2
KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:1
LKS Trzebownisko
Jawor Krzemienica
0:1
Resovia II Rzeszów
Wisłok Strzyżów
3:1
Meblosystem Zabajka
Jedność Niechobrz
3:2
TRANSHAD Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski
0:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal II Rzeszów
0:3
Bratek Bratkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
0:1
Jedność Niechobrz
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
KS Dąbrówki
Astra Medynia Głogowska
0:5
Wisłok Strzyżów
Resovia II Rzeszów
3:4
Sokół Sokołów Małopolski
Start Brzóza Stadnicka
3:2
Stal II Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:0
Jawor Krzemienica
Meblosystem Zabajka
1:1
Bratek Bratkowice
KS Stobierna
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Krzemienica
2:1
LKS Trzebownisko
Jedność Niechobrz
0:0
KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1
Start Brzóza Stadnicka
Bratek Bratkowice
2:1
Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski
6:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
KS Dąbrówki
1:1
Resovia II Rzeszów
Wisłok Strzyżów
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal II Rzeszów
3:3
Meblosystem Zabajka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
4:0
Meblosystem Zabajka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:0
Stal II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:1
Bratek Bratkowice
KS Stobierna
0:0
Jawor Krzemienica
LKS Trzebownisko
4:0
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
1:2
KS Dąbrówki
Start Brzóza Stadnicka
2:3
Jedność Niechobrz
Resovia II Rzeszów
0:2
Wisłok Strzyżów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Bratkowice
2:0
Resovia II Rzeszów
Jawor Krzemienica
1:1
Start Brzóza Stadnicka
Meblosystem Zabajka
0:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz
2:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Stal II Rzeszów
2:2
Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski
0:2
KS Stobierna
KS Dąbrówki
0:3
LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów
2:3
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
3:0
Stal II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
5:1
Meblosystem Zabajka
LKS Trzebownisko
2:1
Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:1
Astra Medynia Głogowska
TRANSHAD Dynovia Dynów
1:2
Bratek Bratkowice
KS Stobierna
3:0
KS Dąbrówki
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:2
Jawor Krzemienica
Start Brzóza Stadnicka
1:3
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Medynia Głogowska
1:1
Resovia II Rzeszów
Meblosystem Zabajka
2:4
TRANSHAD Dynovia Dynów
Wisłok Strzyżów
1:1
KS Stobierna
Jawor Krzemienica
0:1
Jedność Niechobrz
KS Dąbrówki
0:0
Start Brzóza Stadnicka
Sokół Sokołów Małopolski
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Bratek Bratkowice
2:2
LKS Trzebownisko
Stal II Rzeszów
4:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
6:3
Meblosystem Zabajka
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:2
Astra Medynia Głogowska
Resovia II Rzeszów
2:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica
5:1
Stal II Rzeszów
KS Stobierna
3:2
Bratek Bratkowice
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:3
KS Dąbrówki
Start Brzóza Stadnicka
5:1
Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz
1:1
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
3:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Stal II Rzeszów
1:6
Resovia II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Astra Medynia Głogowska
2:6
LKS Trzebownisko
KS Dąbrówki
1:1
Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski
3:2
Jawor Krzemienica
Bratek Bratkowice
4:3
Start Brzóza Stadnicka
Meblosystem Zabajka
0:0
KS Stobierna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:5
Resovia II Rzeszów
Jawor Krzemienica
2:3
KS Dąbrówki
KS Stobierna
0:2
Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski
1:5
Stal II Rzeszów
Start Brzóza Stadnicka
3:1
Meblosystem Zabajka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:5
Bratek Bratkowice
Jedność Niechobrz
1:0
Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko
2:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Meblosystem Zabajka
3:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:0
KS Stobierna
Astra Medynia Głogowska
4:0
Start Brzóza Stadnicka
KS Dąbrówki
1:0
Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice
2:1
Jedność Niechobrz
Resovia II Rzeszów
3:0
LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów
1:0
Jawor Krzemienica
Stal II Rzeszów
1:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Krzemienica
1:1
Bratek Bratkowice
KS Dąbrówki
3:1
Stal II Rzeszów
Jedność Niechobrz
4:0
Meblosystem Zabajka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:2
Astra Medynia Głogowska
KS Stobierna
2:2
Resovia II Rzeszów
Start Brzóza Stadnicka
2:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Trzebownisko
3:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski
0:0
Wisłok Strzyżów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Rzeszów
0:4
LKS Trzebownisko
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Resovia II Rzeszów
4:1
Start Brzóza Stadnicka
Astra Medynia Głogowska
1:4
Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice
0:1
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:6
KS Stobierna
Meblosystem Zabajka
0:1
Jawor Krzemienica
Wisłok Strzyżów
1:0
KS Dąbrówki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
6:0
Stal II Rzeszów
Jawor Krzemienica
2:1
Astra Medynia Głogowska
KS Stobierna
1:1
LKS Trzebownisko
KS Dąbrówki
1:6
Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski
0:0
Meblosystem Zabajka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:5
Resovia II Rzeszów
Start Brzóza Stadnicka
1:3
TRANSHAD Dynovia Dynów
Jedność Niechobrz
1:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
3:1
Start Brzóza Stadnicka
Stal II Rzeszów
0:0
KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
Jawor Krzemienica
Astra Medynia Głogowska
3:1
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
5:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Resovia II Rzeszów
0:1
Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice
1:0
Wisłok Strzyżów
Meblosystem Zabajka
3:1
KS Dąbrówki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości