zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
0:10
Heksa Niedrzwica Duża
Skarpa Lublin
1:3
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
0:6
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
2:0
Motor Lublin
Sygnał Lublin
3:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:1
Skarpa Lublin
Unia Wilkołaz
3:0
Tęcza Bełżyce
Lublinianka Lublin
0:5
Stal Poniatowa
Granit Bychawa
1:5
MUKS Kraśnik
Heksa Niedrzwica Duża
9:0
Sygnał Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
4:1
Lublinianka Lublin
Tęcza Bełżyce
1:3
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
2:1
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
3:4
Heksa Niedrzwica Duża
MUKS Kraśnik
1:0
Motor Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sygnał Lublin
Unia Wilkołaz
0:2
Stal Poniatowa
Granit Bychawa
1:0
Motor Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
4:0
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
0:10
MUKS Kraśnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Skarpa Lublin
5:0
Unia Wilkołaz
MUKS Kraśnik
2:0
Heksa Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin
1:2
Granit Bychawa
Motor Lublin
4:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Skarpa Lublin
Unia Wilkołaz
1:8
MUKS Kraśnik
Granit Bychawa
8:0
Lublinianka Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
5:3
Motor Lublin
Sygnał Lublin
3:2
Stal Poniatowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
Skarpa Lublin
5:0
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
1:16
Heksa Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa
4:1
Granit Bychawa
Motor Lublin
6:1
Unia Wilkołaz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Motor Lublin
Unia Wilkołaz
3:4
Lublinianka Lublin
Stal Poniatowa
5:2
Skarpa Lublin
Granit Bychawa
0:3
Heksa Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin
0:3
MUKS Kraśnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Skarpa Lublin
2:1
Granit Bychawa
MUKS Kraśnik
2:1
Stal Poniatowa
Heksa Niedrzwica Duża
11:0
Unia Wilkołaz
Motor Lublin
2:1
Sygnał Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
Pauza
Granit Bychawa
3:1
Unia Wilkołaz
Lublinianka Lublin
5:2
Sygnał Lublin
Motor Lublin
0:4
Stal Poniatowa
MUKS Kraśnik
5:0
Skarpa Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
8:0
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
2:5
Heksa Niedrzwica Duża
MUKS Kraśnik
5:0
Granit Bychawa
Skarpa Lublin
3:0
Motor Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
Pauza
Lublinianka Lublin
1:5
Skarpa Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
1:3
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
2:5
Sygnał Lublin
Motor Lublin
3:1
MUKS Kraśnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Motor Lublin
2:1
Granit Bychawa
MUKS Kraśnik
1:0
Lublinianka Lublin
Stal Poniatowa
12:0
Unia Wilkołaz
Skarpa Lublin
2:2
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Poniatowa
Granit Bychawa
6:0
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
1:0
Motor Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
2:3
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
1:3
Skarpa Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
Pauza
Motor Lublin
2:4
Heksa Niedrzwica Duża
MUKS Kraśnik
4:0
Unia Wilkołaz
Lublinianka Lublin
2:2
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
3:0
Sygnał Lublin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MUKS Kraśnik
Sygnał Lublin
1:4
Skarpa Lublin
Granit Bychawa
0:6
Stal Poniatowa
Heksa Niedrzwica Duża
5:0
Lublinianka Lublin
Unia Wilkołaz
0:3
Motor Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
4:0
Granit Bychawa
Skarpa Lublin
2:4
Stal Poniatowa
Lublinianka Lublin
1:3
Unia Wilkołaz
MUKS Kraśnik
3:0
Sygnał Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lublinianka Lublin
Stal Poniatowa
0:1
MUKS Kraśnik
Sygnał Lublin
3:7
Motor Lublin
Granit Bychawa
1:1
Skarpa Lublin
Unia Wilkołaz
1:4
Heksa Niedrzwica Duża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości