zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
5:3
Nadwiślan Rusocice
Strzelcy Kraków
0:3
Błękitni Czułówek
Sokół Rybna
4:1
Klub Sportowy Tyniec
Strażak Rączna
2:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Sparta Przeginia Duchowna
1:2
Grzegórzecki Kraków
Polonia Więcławice
6:2
Piast II Wołowice
Podgórze II Kraków
3:2
Płomień Kostrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzebol Wielkie Drogi
3:4
Strzelcy Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki
4:1
Sparta Przeginia Duchowna
Klub Sportowy Tyniec
3:1
Rzozovia Rzozów
Nadwiślan Rusocice
4:0
Polonia Więcławice
Grzegórzecki Kraków
1:2
Sokół Rybna
Piast II Wołowice
1:1
Podgórze II Kraków
Błękitni Czułówek
4:3
Strażak Rączna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Rączna
6:3
Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze
3:3
Piast II Wołowice
Sokół Rybna
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze II Kraków
3:1
Nadwiślan Rusocice
Rzozovia Rzozów
5:1
Grzegórzecki Kraków
Sparta Przeginia Duchowna
1:3
Błękitni Czułówek
Polonia Więcławice
2:2
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
1:0
Strażak Rączna
Klub Sportowy Tyniec
0:2
Podgórze II Kraków
Grzegórzecki Kraków
1:0
Polonia Więcławice
Błękitni Czułówek
0:5
Sokół Rybna
Nadwiślan Rusocice
4:0
Płomień Kostrze
Trzebol Wielkie Drogi
5:3
Sparta Przeginia Duchowna
Borkowianka Borek Szlachecki
0:3
Rzozovia Rzozów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
6:3
Błękitni Czułówek
Polonia Więcławice
4:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze II Kraków
1:2
Grzegórzecki Kraków
Piast II Wołowice
5:2
Nadwiślan Rusocice
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Strzelcy Kraków
Sokół Rybna
8:0
Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze
3:5
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkowianka Borek Szlachecki
0:4
Podgórze II Kraków
Strzelcy Kraków
3:3
Sokół Rybna
Klub Sportowy Tyniec
2:0
Piast II Wołowice
Rzozovia Rzozów
4:1
Trzebol Wielkie Drogi
Strażak Rączna
1:6
Sparta Przeginia Duchowna
Grzegórzecki Kraków
3:0
Płomień Kostrze
Błękitni Czułówek
6:2
Polonia Więcławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kostrze
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Rzozovia Rzozów
6:1
Strzelcy Kraków
Sokół Rybna
3:4
Strażak Rączna
Polonia Więcławice
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
Piast II Wołowice
2:5
Grzegórzecki Kraków
Podgórze II Kraków
4:0
Błękitni Czułówek
Nadwiślan Rusocice
1:0
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkowianka Borek Szlachecki
0:4
Piast II Wołowice
Strzelcy Kraków
1:3
Polonia Więcławice
Strażak Rączna
4:0
Rzozovia Rzozów
Grzegórzecki Kraków
2:3
Nadwiślan Rusocice
Błękitni Czułówek
7:2
Płomień Kostrze
Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Sokół Rybna
Trzebol Wielkie Drogi
0:2
Podgórze II Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
1:2
Grzegórzecki Kraków
Rzozovia Rzozów
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
3:4
Trzebol Wielkie Drogi
Polonia Więcławice
1:3
Strażak Rączna
Podgórze II Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
Piast II Wołowice
2:0
Błękitni Czułówek
Nadwiślan Rusocice
0:4
Borkowianka Borek Szlachecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzebol Wielkie Drogi
2:2
Piast II Wołowice
Borkowianka Borek Szlachecki
2:3
Klub Sportowy Tyniec
Strażak Rączna
3:3
Podgórze II Kraków
Sokół Rybna
0:3
Rzozovia Rzozów
Strzelcy Kraków
1:1
Płomień Kostrze
Błękitni Czułówek
3:3
Nadwiślan Rusocice
Sparta Przeginia Duchowna
1:2
Polonia Więcławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze II Kraków
1:0
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
1:1
Strażak Rączna
Polonia Więcławice
3:4
Sokół Rybna
Klub Sportowy Tyniec
1:3
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
3:1
Strzelcy Kraków
Grzegórzecki Kraków
1:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Nadwiślan Rusocice
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
2:4
Podgórze II Kraków
Rzozovia Rzozów
2:0
Polonia Więcławice
Trzebol Wielkie Drogi
4:6
Klub Sportowy Tyniec
Strzelcy Kraków
0:0
Nadwiślan Rusocice
Strażak Rączna
5:0
Piast II Wołowice
Błękitni Czułówek
2:2
Grzegórzecki Kraków
Sparta Przeginia Duchowna
5:0
Płomień Kostrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Wołowice
4:1
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
1:2
Sokół Rybna
Klub Sportowy Tyniec
3:0
Strzelcy Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki
2:4
Błękitni Czułówek
Nadwiślan Rusocice
2:2
Strażak Rączna
Podgórze II Kraków
2:1
Rzozovia Rzozów
Grzegórzecki Kraków
7:0
Trzebol Wielkie Drogi
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
3:3
Płomień Kostrze
Strzelcy Kraków
0:5
Grzegórzecki Kraków
Strażak Rączna
7:3
Klub Sportowy Tyniec
Polonia Więcławice
0:3
Podgórze II Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
1:7
Borkowianka Borek Szlachecki
Sparta Przeginia Duchowna
3:3
Nadwiślan Rusocice
Sokół Rybna
3:2
Piast II Wołowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kostrze
4:2
Polonia Więcławice
Borkowianka Borek Szlachecki
2:3
Strzelcy Kraków
Grzegórzecki Kraków
1:2
Strażak Rączna
Piast II Wołowice
3:1
Rzozovia Rzozów
Błękitni Czułówek
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
Nadwiślan Rusocice
2:0
Sokół Rybna
Klub Sportowy Tyniec
2:0
Sparta Przeginia Duchowna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzebol Wielkie Drogi
Pauza
Nadwiślan Rusocice
0:1
Rzozovia Rzozów
Grzegórzecki Kraków
3:3
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
0:5
Podgórze II Kraków
Klub Sportowy Tyniec
2:5
Sokół Rybna
Błękitni Czułówek
3:2
Strzelcy Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki
2:4
Strażak Rączna
Piast II Wołowice
0:3
Polonia Więcławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kostrze
Pauza
Sokół Rybna
3:2
Grzegórzecki Kraków
Polonia Więcławice
0:1
Nadwiślan Rusocice
Rzozovia Rzozów
6:2
Klub Sportowy Tyniec
Strzelcy Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
Strażak Rączna
4:0
Błękitni Czułówek
Podgórze II Kraków
0:2
Piast II Wołowice
Sparta Przeginia Duchowna
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
Pauza
Piast II Wołowice
3:0
Płomień Kostrze
Trzebol Wielkie Drogi
0:3
Strażak Rączna
Nadwiślan Rusocice
0:1
Podgórze II Kraków
Klub Sportowy Tyniec
2:1
Polonia Więcławice
Błękitni Czułówek
2:1
Sparta Przeginia Duchowna
Borkowianka Borek Szlachecki
1:3
Sokół Rybna
Grzegórzecki Kraków
1:3
Rzozovia Rzozów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Wołowice
Pauza
Podgórze II Kraków
2:0
Klub Sportowy Tyniec
Płomień Kostrze
0:4
Nadwiślan Rusocice
Sokół Rybna
2:1
Błękitni Czułówek
Polonia Więcławice
0:6
Grzegórzecki Kraków
Rzozovia Rzozów
2:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Strażak Rączna
3:0
Strzelcy Kraków
Sparta Przeginia Duchowna
5:0
Trzebol Wielkie Drogi
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Rączna
Pauza
Nadwiślan Rusocice
0:2
Piast II Wołowice
Strzelcy Kraków
2:0
Sparta Przeginia Duchowna
Grzegórzecki Kraków
4:5
Podgórze II Kraków
Błękitni Czułówek
2:0
Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi
2:6
Sokół Rybna
Klub Sportowy Tyniec
1:2
Płomień Kostrze
Borkowianka Borek Szlachecki
0:2
Polonia Więcławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Rusocice
Pauza
Podgórze II Kraków
1:0
Borkowianka Borek Szlachecki
Polonia Więcławice
1:2
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
1:2
Klub Sportowy Tyniec
Sokół Rybna
3:4
Strzelcy Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze
0:5
Grzegórzecki Kraków
Sparta Przeginia Duchowna
2:4
Strażak Rączna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Przeginia Duchowna
Pauza
Grzegórzecki Kraków
2:6
Piast II Wołowice
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Polonia Więcławice
Strzelcy Kraków
0:2
Rzozovia Rzozów
Klub Sportowy Tyniec
1:2
Nadwiślan Rusocice
Borkowianka Borek Szlachecki
2:1
Płomień Kostrze
Strażak Rączna
1:0
Sokół Rybna
Błękitni Czułówek
0:0
Podgórze II Kraków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
Pauza
Piast II Wołowice
3:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Nadwiślan Rusocice
1:1
Grzegórzecki Kraków
Płomień Kostrze
1:1
Błękitni Czułówek
Sokół Rybna
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
Polonia Więcławice
0:3
Strzelcy Kraków
Podgórze II Kraków
7:1
Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów
3:1
Strażak Rączna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
Pauza
Trzebol Wielkie Drogi
0:5
Płomień Kostrze
Strzelcy Kraków
1:1
Podgórze II Kraków
Strażak Rączna
7:4
Polonia Więcławice
Grzegórzecki Kraków
2:2
Klub Sportowy Tyniec
Błękitni Czułówek
1:5
Piast II Wołowice
Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki
2:0
Nadwiślan Rusocice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grzegórzecki Kraków
Pauza
Nadwiślan Rusocice
3:1
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
Podgórze II Kraków
1:0
Strażak Rączna
Polonia Więcławice
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
Rzozovia Rzozów
3:1
Sokół Rybna
Płomień Kostrze
3:4
Strzelcy Kraków
Klub Sportowy Tyniec
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
Pauza
Sokół Rybna
0:1
Polonia Więcławice
Strzelcy Kraków
2:0
Piast II Wołowice
Strażak Rączna
4:2
Płomień Kostrze
Błękitni Czułówek
2:2
Klub Sportowy Tyniec
Sparta Przeginia Duchowna
3:3
Podgórze II Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
3:2
Nadwiślan Rusocice
Borkowianka Borek Szlachecki
5:2
Grzegórzecki Kraków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkowianka Borek Szlachecki
Pauza
Grzegórzecki Kraków
3:4
Błękitni Czułówek
Polonia Więcławice
1:1
Rzozovia Rzozów
Piast II Wołowice
3:6
Strażak Rączna
Płomień Kostrze
2:7
Sparta Przeginia Duchowna
Klub Sportowy Tyniec
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
Podgórze II Kraków
2:3
Sokół Rybna
Nadwiślan Rusocice
1:3
Strzelcy Kraków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Więcławice
Pauza
Sokół Rybna
1:2
Płomień Kostrze
Strzelcy Kraków
1:2
Klub Sportowy Tyniec
Rzozovia Rzozów
2:0
Podgórze II Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
4:2
Grzegórzecki Kraków
Błękitni Czułówek
4:4
Borkowianka Borek Szlachecki
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Piast II Wołowice
Strażak Rączna
3:0
Nadwiślan Rusocice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Czułówek
Pauza
Nadwiślan Rusocice
5:1
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
1:5
Rzozovia Rzozów
Klub Sportowy Tyniec
1:4
Strażak Rączna
Podgórze II Kraków
1:0
Polonia Więcławice
Grzegórzecki Kraków
3:4
Strzelcy Kraków
Piast II Wołowice
3:1
Sokół Rybna
Borkowianka Borek Szlachecki
4:5
Trzebol Wielkie Drogi
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze II Kraków
Pauza
Sokół Rybna
4:6
Nadwiślan Rusocice
Polonia Więcławice
2:1
Płomień Kostrze
Strzelcy Kraków
1:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Rzozovia Rzozów
3:0
Piast II Wołowice
Strażak Rączna
3:0
Grzegórzecki Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
9:6
Błękitni Czułówek
Sparta Przeginia Duchowna
5:0
Klub Sportowy Tyniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości