zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzebol Wielkie Drogi
2:0
Piast II Wołowice
Sokół Rybna
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Klub Sportowy Tyniec
0:3
Strzelcy Kraków
Błękitni Czułówek
7:1
Płomień Kostrze
Wiślanie II Jaśkowice
6:1
Powiśle Ochodza
Sparta Przeginia Duchowna
0:1
Nadwiślan Rusocice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Klub Sportowy Tyniec
Borkowianka Borek Szlachecki
4:1
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
2:2
Strzelcy Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
Powiśle Ochodza
6:4
Płomień Kostrze
Nadwiślan Rusocice
5:0
Sokół Rybna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
3:1
Klub Sportowy Tyniec
Strzelcy Kraków
2:2
Wiślanie II Jaśkowice
Płomień Kostrze
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Błękitni Czułówek
0:2
Nadwiślan Rusocice
Sparta Przeginia Duchowna
2:5
Piast II Wołowice
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Powiśle Ochodza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
1:1
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
5:3
Sokół Rybna
Powiśle Ochodza
1:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Strzelcy Kraków
Nadwiślan Rusocice
0:3
Płomień Kostrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
Strzelcy Kraków
0:4
Powiśle Ochodza
Płomień Kostrze
2:0
Klub Sportowy Tyniec
Błękitni Czułówek
5:4
Piast II Wołowice
Sparta Przeginia Duchowna
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki
1:4
Nadwiślan Rusocice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
Klub Sportowy Tyniec
1:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Piast II Wołowice
1:3
Płomień Kostrze
Powiśle Ochodza
0:5
Nadwiślan Rusocice
Wiślanie II Jaśkowice
7:1
Błękitni Czułówek
Trzebol Wielkie Drogi
0:3
Sokół Rybna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
4:1
Strzelcy Kraków
Płomień Kostrze
0:3
Wiślanie II Jaśkowice
Klub Sportowy Tyniec
3:4
Nadwiślan Rusocice
Błękitni Czułówek
6:1
Trzebol Wielkie Drogi
Sparta Przeginia Duchowna
5:3
Powiśle Ochodza
Borkowianka Borek Szlachecki
6:3
Piast II Wołowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
3:3
Błękitni Czułówek
Klub Sportowy Tyniec
4:8
Powiśle Ochodza
Piast II Wołowice
1:2
Nadwiślan Rusocice
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi
2:2
Płomień Kostrze
Sparta Przeginia Duchowna
2:1
Sokół Rybna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
2:1
Powiśle Ochodza
Piast II Wołowice
1:0
Klub Sportowy Tyniec
Płomień Kostrze
0:5
Strzelcy Kraków
Błękitni Czułówek
4:3
Sparta Przeginia Duchowna
Borkowianka Borek Szlachecki
8:1
Trzebol Wielkie Drogi
Nadwiślan Rusocice
2:1
Wiślanie II Jaśkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
1:3
Błękitni Czułówek
Strzelcy Kraków
4:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Wiślanie II Jaśkowice
9:1
Klub Sportowy Tyniec
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Nadwiślan Rusocice
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Płomień Kostrze
Powiśle Ochodza
1:1
Piast II Wołowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Wołowice
2:4
Wiślanie II Jaśkowice
Błękitni Czułówek
4:0
Powiśle Ochodza
Borkowianka Borek Szlachecki
6:3
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
2:3
Sokół Rybna
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
Klub Sportowy Tyniec
Nadwiślan Rusocice
1:5
Strzelcy Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kostrze
0:0
Błękitni Czułówek
Strzelcy Kraków
2:1
Klub Sportowy Tyniec
Powiśle Ochodza
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
Piast II Wołowice
1:2
Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki
3:1
Sokół Rybna
Nadwiślan Rusocice
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
1:2
Nadwiślan Rusocice
Strzelcy Kraków
2:2
Piast II Wołowice
Klub Sportowy Tyniec
7:1
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
4:1
Powiśle Ochodza
Błękitni Czułówek
1:1
Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi
2:5
Wiślanie II Jaśkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Rusocice
3:2
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
6:1
Sparta Przeginia Duchowna
Klub Sportowy Tyniec
2:0
Sokół Rybna
Wiślanie II Jaśkowice
1:2
Strzelcy Kraków
Powiśle Ochodza
1:1
Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki
4:1
Płomień Kostrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
3:1
Piast II Wołowice
Płomień Kostrze
1:3
Nadwiślan Rusocice
Błękitni Czułówek
1:3
Klub Sportowy Tyniec
Sparta Przeginia Duchowna
1:13
Wiślanie II Jaśkowice
Strzelcy Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki
6:0
Powiśle Ochodza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Wołowice
4:4
Błękitni Czułówek
Klub Sportowy Tyniec
2:2
Płomień Kostrze
Powiśle Ochodza
1:0
Strzelcy Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
4:1
Sparta Przeginia Duchowna
Nadwiślan Rusocice
4:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Wiślanie II Jaśkowice
7:2
Sokół Rybna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Czułówek
1:3
Wiślanie II Jaśkowice
Sokół Rybna
6:2
Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze
1:2
Piast II Wołowice
Sparta Przeginia Duchowna
3:4
Strzelcy Kraków
Nadwiślan Rusocice
3:0
Powiśle Ochodza
Borkowianka Borek Szlachecki
3:4
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Wołowice
4:2
Borkowianka Borek Szlachecki
Strzelcy Kraków
1:2
Sokół Rybna
Powiśle Ochodza
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
Trzebol Wielkie Drogi
3:4
Błękitni Czułówek
Nadwiślan Rusocice
6:0
Klub Sportowy Tyniec
Wiślanie II Jaśkowice
6:0
Płomień Kostrze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
Płomień Kostrze
4:1
Trzebol Wielkie Drogi
Błękitni Czułówek
1:7
Strzelcy Kraków
Nadwiślan Rusocice
5:1
Piast II Wołowice
Powiśle Ochodza
1:4
Klub Sportowy Tyniec
Borkowianka Borek Szlachecki
1:7
Wiślanie II Jaśkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Ochodza
2:1
Sokół Rybna
Klub Sportowy Tyniec
1:4
Piast II Wołowice
Strzelcy Kraków
3:0
Płomień Kostrze
Sparta Przeginia Duchowna
4:7
Błękitni Czułówek
Trzebol Wielkie Drogi
3:3
Borkowianka Borek Szlachecki
Wiślanie II Jaśkowice
2:6
Nadwiślan Rusocice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Rusocice
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
Klub Sportowy Tyniec
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
Płomień Kostrze
0:0
Sparta Przeginia Duchowna
Błękitni Czułówek
3:7
Sokół Rybna
Piast II Wołowice
3:0
Powiśle Ochodza
Borkowianka Borek Szlachecki
2:4
Strzelcy Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Ochodza
1:4
Błękitni Czułówek
Sokół Rybna
5:0
Płomień Kostrze
Wiślanie II Jaśkowice
8:2
Piast II Wołowice
Strzelcy Kraków
1:2
Nadwiślan Rusocice
Sparta Przeginia Duchowna
1:7
Borkowianka Borek Szlachecki
Klub Sportowy Tyniec
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości