zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Klub Sportowy Tyniec
6:2
Iskra Czułów
Pozowianka Pozowice
0:9
Nadwiślan Rusocice
Płomień Jerzmanowice
8:4
Orlęta Rudawa
Piast Wołowice
8:3
Orzeł Bębło
Świt Krzeszowice
18:0
Alfa Morawica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Morawica
- : -
Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Rusocice
5:0
Płomień Jerzmanowice
Orlęta Rudawa
0:5
Piast Wołowice
Orzeł Bębło
Pauza
Wiślanie Jaśkowice
10:0
Klub Sportowy Tyniec
Iskra Czułów
0:5
Świt Krzeszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
Pauza
Pozowianka Pozowice
4:4
Iskra Czułów
Płomień Jerzmanowice
21:0
Alfa Morawica
Piast Wołowice
3:1
Nadwiślan Rusocice
Orzeł Bębło
4:3
Orlęta Rudawa
Świt Krzeszowice
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
13:0
Pozowianka Pozowice
Iskra Czułów
1:5
Płomień Jerzmanowice
Alfa Morawica
0:9
Piast Wołowice
Nadwiślan Rusocice
5:2
Orzeł Bębło
Orlęta Rudawa
Pauza
Klub Sportowy Tyniec
3:2
Świt Krzeszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pozowianka Pozowice
14:2
Klub Sportowy Tyniec
Płomień Jerzmanowice
3:6
Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Rudawa
5:4
Nadwiślan Rusocice
Piast Wołowice
7:0
Iskra Czułów
Orzeł Bębło
12:1
Alfa Morawica
Świt Krzeszowice
Pauza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Piast Wołowice
Klub Sportowy Tyniec
- : -
Płomień Jerzmanowice
Iskra Czułów
- : -
Orzeł Bębło
Alfa Morawica
- : -
Orlęta Rudawa
Nadwiślan Rusocice
Pauza
Świt Krzeszowice
5:2
Pozowianka Pozowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pozowianka Pozowice
Pauza
Piast Wołowice
- : -
Klub Sportowy Tyniec
Orzeł Bębło
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Rudawa
- : -
Iskra Czułów
Nadwiślan Rusocice
- : -
Alfa Morawica
Płomień Jerzmanowice
- : -
Świt Krzeszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
- : -
Orlęta Rudawa
Klub Sportowy Tyniec
- : -
Orzeł Bębło
Iskra Czułów
- : -
Nadwiślan Rusocice
Alfa Morawica
Pauza
Pozowianka Pozowice
- : -
Płomień Jerzmanowice
Świt Krzeszowice
- : -
Piast Wołowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Morawica
- : -
Iskra Czułów
Nadwiślan Rusocice
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Płomień Jerzmanowice
Pauza
Orlęta Rudawa
- : -
Klub Sportowy Tyniec
Piast Wołowice
- : -
Pozowianka Pozowice
Orzeł Bębło
- : -
Świt Krzeszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
- : -
Alfa Morawica
Iskra Czułów
Pauza
Pozowianka Pozowice
- : -
Orzeł Bębło
Nadwiślan Rusocice
- : -
Klub Sportowy Tyniec
Płomień Jerzmanowice
- : -
Piast Wołowice
Świt Krzeszowice
- : -
Orlęta Rudawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czułów
- : -
Wiślanie Jaśkowice
Alfa Morawica
- : -
Klub Sportowy Tyniec
Orlęta Rudawa
- : -
Pozowianka Pozowice
Piast Wołowice
Pauza
Orzeł Bębło
- : -
Płomień Jerzmanowice
Nadwiślan Rusocice
- : -
Świt Krzeszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości