zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
4:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
7:0
BKS Lublin
Górnik Łęczna
6:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
5:0
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
7:2
KS Hetman Zamość
OSiR Biłgoraj
3:7
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Radzyń Podlaski
5:3
Widok Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:1
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
13:1
Widok Lublin
KS Hetman Zamość
6:2
OSiR Biłgoraj
Avia Świdnik
2:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
3:5
Motor Lublin SA
Dubler Opole Lubelskie
0:9
Górnik Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
1:5
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
2:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
2:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin SA
3:1
Avia Świdnik
OSiR Biłgoraj
2:2
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:5
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:2
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Hetman Zamość
7:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
5:1
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
1:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
1:4
Widok Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
0:0
Avia Świdnik
Widok Lublin
2:4
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
1:1
Niedźwiadek Chełm
OSiR Biłgoraj
0:2
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
10:0
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
BKS Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:0
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
8:0
Dubler Opole Lubelskie
KS Hetman Zamość
2:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
5:1
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lublin
5:2
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
8:0
OSiR Biłgoraj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:3
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
2:1
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
2:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
1:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
0:2
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:5
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:0
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:6
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
4:0
Dubler Opole Lubelskie
Niedźwiadek Chełm
10:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin SA
7:0
OSiR Biłgoraj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:2
Motor Lublin SA
KS Hetman Zamość
3:0
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
2:7
AP TOP 54 Biała Podlaska
Dubler Opole Lubelskie
2:3
Avia Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:1
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:12
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
0:3
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:2
Dubler Opole Lubelskie
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
BKS Lublin
Avia Świdnik
1:2
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Motor Lublin SA
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
3:9
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:1
Widok Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
4:0
Wisła Puławy
BKS Lublin
1:1
Avia Świdnik
Dubler Opole Lubelskie
2:2
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
1:4
Motor Lublin SA
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:0
Dubler Opole Lubelskie
Górnik Łęczna
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
0:1
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
OSiR Biłgoraj
2:3
Widok Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
0:0
Wisła Puławy
BKS Lublin
0:0
Niedźwiadek Chełm
Dubler Opole Lubelskie
0:1
Motor Lublin SA
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:0
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
5:1
Górnik Łęczna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
1:1
Motor Lublin SA
BKS Lublin
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:4
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
0:3
Niedźwiadek Chełm
Dubler Opole Lubelskie
1:2
OSiR Biłgoraj
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
7:0
Dubler Opole Lubelskie
Widok Lublin
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
2:0
Wisła Puławy
OSiR Biłgoraj
1:5
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
1:1
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
2:1
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
2:0
OSiR Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
Widok Lublin
Dubler Opole Lubelskie
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
8:2
Górnik Łęczna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
0:2
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin SA
9:0
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
3:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
0:3
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
KS Hetman Zamość
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:4
Widok Lublin
BKS Lublin
6:0
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:1
Motor Lublin SA
Wisła Puławy
2:4
OSiR Biłgoraj
Avia Świdnik
2:4
Górnik Łęczna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
2:2
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
6:0
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:3
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:5
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
3:7
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:0
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin SA
KS Hetman Zamość
7:0
Dubler Opole Lubelskie
BKS Lublin
3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
1:5
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
2:0
Widok Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Dubler Opole Lubelskie
0:0
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:2
Avia Świdnik
OSiR Biłgoraj
0:2
Motor Lublin SA
Widok Lublin
4:3
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
4:0
Dubler Opole Lubelskie
BKS Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
3:1
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
8:1
OSiR Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
7:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
1:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
2:1
Widok Lublin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
6:4
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Motor Lublin SA
KS Hetman Zamość
1:1
Avia Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
2:4
Wisła Puławy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin SA
6:0
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:2
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
1:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
1:3
KS Hetman Zamość
OSiR Biłgoraj
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
3:0
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:5
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
4:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
4:2
OSiR Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:0
Motor Lublin SA
KS Hetman Zamość
2:2
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:1
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin SA
4:0
Dubler Opole Lubelskie
Niedźwiadek Chełm
3:2
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
2:0
Avia Świdnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości