zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spływ Sromowice Wyżne
0:3*
Biali Biały Dunajec
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:1   k. 1 : 2
Dunajec Ostrowsko
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałki Trybsz
0:2
Grel Trute
Wierchy Lasek
3:3   k. 4 : 5
Korona Piekielnik
Gronik Gronków
3:0
Czarni Czarny Dunajec
Podgórki Krauszów
3:1
KS Chabówka
Krokus Pyzówka
0:5
Hetman Leśnica - Groń
Luboń Skomielna Biała
3:5
Janosik Sieniawa
Grom Morawczyna
2:5
Łęgi Nowa Biała
Dunajec Ostrowsko
2:1
Przełęcz Łopuszna
Biali Biały Dunajec
2:0
Orawa Jabłonka
Skawianin Skawa
4:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gronik Gronków
3:2
Hetman Leśnica - Groń
Lubań Tylmanowa
1:1   k. 1 : 4
Granit Czarna Góra
Korona Piekielnik
0:6
Huragan Waksmund
Lepietnica Klikuszowa
4:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Grel Trute
0:1
KS Zakopane
Bystry Nowe Bystre
0:6
NKP Podhale Nowy Targ
Dunajec Ostrowsko
0:13
Poroniec Poronin
Biali Biały Dunajec
1:5
LKS Szaflary
Orkan Raba Wyżna
3:0
Watra Białka Tatrzańska
Wiatr Ludźmierz
3:1
Wolski Lubań Maniowy
Skalni Zaskale
4:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Podgórki Krauszów
2:4
KS Łapsze Niżne
Łęgi Nowa Biała
2:2   k. 1 : 2
Jordan Jordanów
Skawianin Skawa
3:1
Janosik Sieniawa
Gorc Ochotnica
1:3
Wierchy Rabka Zdrój
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łapsze Niżne
2:6
Wiatr Ludźmierz
Orkan Raba Wyżna
0:2
Huragan Waksmund
Jordan Jordanów
0:7
Poroniec Poronin
Wierchy Rabka Zdrój
0:3
KS Zakopane
Gronik Gronków
3:8
NKP Podhale Nowy Targ
Lepietnica Klikuszowa
1:3
Jarmuta Szczawnica
Skawianin Skawa
1:4
Skalni Zaskale
Granit Czarna Góra
0:0   k. 4 : 2
LKS Szaflary
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łapsze Niżne
2:6
Wiatr Ludźmierz
Orkan Raba Wyżna
0:2
Huragan Waksmund
Jordan Jordanów
0:7
Poroniec Poronin
Wierchy Rabka Zdrój
0:3
KS Zakopane
Granit Czarna Góra
4:2
LKS Szaflary
Gronik Gronków
3:8
NKP Podhale Nowy Targ
Lepietnica Klikuszowa
1:4
Jarmuta Szczawnica
Skawianin Skawa
1:4
Skalni Zaskale
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarmuta Szczawnica
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
KS Zakopane
0:4
Poroniec Poronin
Skalni Zaskale
1:2
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
5:0
Granit Czarna Góra
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Jarmuta Szczawnica
Skalni Zaskale
1:2
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
5:0
Granit Czarna Góra
KS Zakopane
4:0
Poroniec Poronin
Runda 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiatr Ludźmierz
0:0   k. 1 : 3
NKP Podhale Nowy Targ
Huragan Waksmund
0:2
Poroniec Poronin
Runda 9
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:4
Poroniec Poronin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości