zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
Widok Lublin
Pauza
Łada Biłgoraj
1:2
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
1:1
Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
0:7
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
2:0
Chełmianka Chełm
Górnik Łęczna
4:1
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
0:5
Avia Świdnik
Wisła Puławy
3:1
Orlęta Łuków
Start Krasnystaw
3:2
Łada Biłgoraj
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
Avia Świdnik
Pauza
KS Hetman Zamość
1:0
Start Krasnystaw
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
0:1
Górnik Łęczna
Łada Biłgoraj
2:0
Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Widok Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łada Biłgoraj
Pauza
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
2:3
KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
1:3
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
5:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Start Krasnystaw
1:0
Orlęta Łuków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Wisła Puławy
1:4
Górnik Łęczna
Orlęta Łuków
0:1
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Start Krasnystaw
Łada Biłgoraj
0:0
Widok Lublin
Avia Świdnik
2:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Łuków
Pauza
Górnik Łęczna
Chełmianka Chełm
2:2
Łada Biłgoraj
Widok Lublin
1:2
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Start Krasnystaw
3:3
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Avia Świdnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:2
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Łada Biłgoraj
6:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
Pauza
Wisła Puławy
0:1
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
1:1
Widok Lublin
Górnik Łęczna
3:0
Start Krasnystaw
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Puławy
Pauza
Start Krasnystaw
Chełmianka Chełm
6:1
Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
3:0
Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów
2:2
Górnik Łęczna
Widok Lublin
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:6
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada Biłgoraj
Pauza
Górnik Łęczna
Pauza
Wisła Puławy
0:3
Widok Lublin
Start Krasnystaw
0:1
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
2:4
Chełmianka Chełm
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lewart Lubartów
Pauza
Start Krasnystaw
Chełmianka Chełm
0:1
Wisła Puławy
Łada Biłgoraj
1:2
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
2:3
Orlęta Łuków
Widok Lublin
2:2
Górnik Łęczna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
0:3
Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów
Pauza
Górnik Łęczna
8:1
Chełmianka Chełm
Wisła Puławy
6:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Start Krasnystaw
2:3
Widok Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:1
Orlęta Łuków
Łada Biłgoraj
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
3:1
Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
2:0
Wisła Puławy
Chełmianka Chełm
2:2
Start Krasnystaw
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widok Lublin
Orlęta Łuków
Pauza
Wisła Puławy
4:2
Łada Biłgoraj
Górnik Łęczna
0:0
Avia Świdnik
Start Krasnystaw
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
- : -
Avia Świdnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości