zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:2
Lewart Lubartów
Motor Lublin
4:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
0:6
Motor Lublin
Górnik Łęczna
2:5
Widok Lublin
BKS Lublin
1:6
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:6
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Jedynka Krasnystaw
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
1:4
Górnik Łęczna
Lewart Lubartów
2:4
Motor Lublin
Motor Lublin
3:3
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
3:0
Wisła Puławy
Motor Lublin
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
3:3
Lewart Lubartów
Widok Lublin
5:0
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
2:7
Motor Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
4:4
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Widok Lublin
Lewart Lubartów
1:3
Górnik Łęczna
Motor Lublin
3:3
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
2:0
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:4
Motor Lublin
Motor Lublin
6:2
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
1:1
Wisła Puławy
Widok Lublin
8:1
Lewart Lubartów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:6
Motor Lublin
Wisła Puławy
0:5
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Widok Lublin
Lewart Lubartów
0:5
KS Hetman Zamość
Motor Lublin
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
1:0
BKS Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
5:3
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
5:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
0:2
Jedynka Krasnystaw
Motor Lublin
2:2
Motor Lublin
Widok Lublin
8:0
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:10
Górnik Łęczna
Motor Lublin
5:0
BKS Lublin
Wisła Puławy
3:9
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
6:0
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
1:3
Widok Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
0:3
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
3:0
Avia Świdnik
Lewart Lubartów
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
1:6
Motor Lublin
Widok Lublin
6:0
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:6
KS Hetman Zamość
Motor Lublin
0:6
Widok Lublin
Wisła Puławy
4:2
Lewart Lubartów
BKS Lublin
0:8
Górnik Łęczna
Motor Lublin
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
0:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
0:2
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Jedynka Krasnystaw
KS Hetman Zamość
3:1
Motor Lublin
Lewart Lubartów
2:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:2
BKS Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
7:1
BKS Lublin
Motor Lublin
2:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
7:3
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Avia Świdnik
Lewart Lubartów
3:1
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
1:0
Lewart Lubartów
Górnik Łęczna
3:0
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:3
Motor Lublin
Avia Świdnik
2:4
Wisła Puławy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:2
Jedynka Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:3
Widok Lublin
Lewart Lubartów
3:1
BKS Lublin
Motor Lublin
7:0
Avia Świdnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:0
Motor Lublin
Jedynka Krasnystaw
3:1
Avia Świdnik
Motor Lublin
5:0
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
6:1
Lewart Lubartów
BKS Lublin
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
7:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
Górnik Łęczna
Lewart Lubartów
0:4
Widok Lublin
Motor Lublin
8:0
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
2:5
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
5:0
Jedynka Krasnystaw
Górnik Łęczna
4:1
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:6
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
3:0
Lewart Lubartów
BKS Lublin
3:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
6:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:3
BKS Lublin
Wisła Puławy
3:3
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:2
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
3:0
Motor Lublin
Avia Świdnik
1:6
Górnik Łęczna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
11:0
Jedynka Krasnystaw
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
1:0
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
0:2
Motor Lublin
BKS Lublin
1:3
Motor Lublin
Widok Lublin
8:2
Avia Świdnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:4
Widok Lublin
Motor Lublin
0:4
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Lewart Lubartów
Motor Lublin
7:1
BKS Lublin
Avia Świdnik
4:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:4
Motor Lublin
Górnik Łęczna
8:0
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
3:1
Jedynka Krasnystaw
Lewart Lubartów
2:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
6:0
Motor Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
2:4
Widok Lublin
Motor Lublin
2:2
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
1:4
Lewart Lubartów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości