zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Kinga Krasnystaw
2:2
Motor Lublin
MUKS Kraśnik
2:1
LKS Wierzchowiska
Stal Poniatowa
0:1
Omega Stary Zamość
Widok II Lublin
0:3*
Wilki Wilków
Potok Sitno
12:0
KS Olender Sól
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:4
MUKS Kraśnik
LKS Wierzchowiska
6:2
Kinga Krasnystaw
Motor Lublin
2:1
Widok II Lublin
Stal Poniatowa
0:5
Wilki Wilków
KS Olender Sól
Pauza
Omega Stary Zamość
1:2
Potok Sitno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
Kinga Krasnystaw
3:2
Zawisza Garbów
Widok II Lublin
1:1
LKS Wierzchowiska
Stal Poniatowa
0:0
Motor Lublin
Potok Sitno
3:1
Wilki Wilków
KS Olender Sól
0:12
Omega Stary Zamość
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Omega Stary Zamość
Zawisza Garbów
1:4
Widok II Lublin
LKS Wierzchowiska
2:3
Stal Poniatowa
MUKS Kraśnik
3:2
Kinga Krasnystaw
Motor Lublin
1:2
Potok Sitno
Wilki Wilków
25:0
KS Olender Sól
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
Pauza
Widok II Lublin
2:2
MUKS Kraśnik
Stal Poniatowa
1:3
Zawisza Garbów
Omega Stary Zamość
1:1
Wilki Wilków
Potok Sitno
2:0
LKS Wierzchowiska
KS Olender Sól
0:8
Motor Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wilki Wilków
Zawisza Garbów
1:8
Potok Sitno
LKS Wierzchowiska
14:0
KS Olender Sól
MUKS Kraśnik
9:0
Stal Poniatowa
Kinga Krasnystaw
0:7
Widok II Lublin
Motor Lublin
4:1
Omega Stary Zamość
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok II Lublin
Pauza
Wilki Wilków
2:1
Motor Lublin
Stal Poniatowa
7:0
Kinga Krasnystaw
Omega Stary Zamość
4:0
LKS Wierzchowiska
Potok Sitno
0:2
MUKS Kraśnik
KS Olender Sól
2:3
Zawisza Garbów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Motor Lublin
Zawisza Garbów
2:2
Omega Stary Zamość
LKS Wierzchowiska
3:0
Wilki Wilków
MUKS Kraśnik
20:0
KS Olender Sól
Kinga Krasnystaw
4:1
Potok Sitno
Widok II Lublin
7:1
Stal Poniatowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:5
Wilki Wilków
Motor Lublin
0:3
LKS Wierzchowiska
Stal Poniatowa
Pauza
Omega Stary Zamość
2:2
MUKS Kraśnik
KS Olender Sól
0:5
Kinga Krasnystaw
Potok Sitno
3:1
Widok II Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Wierzchowiska
Zawisza Garbów
3:0
Motor Lublin
MUKS Kraśnik
3:0
Wilki Wilków
Kinga Krasnystaw
0:2
Omega Stary Zamość
Stal Poniatowa
0:5
Potok Sitno
Widok II Lublin
11:0
KS Olender Sól
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
12:4
Zawisza Garbów
Motor Lublin
0:1
MUKS Kraśnik
Wilki Wilków
2:1
Kinga Krasnystaw
Potok Sitno
Pauza
KS Olender Sól
1:0
Stal Poniatowa
Omega Stary Zamość
2:5
Widok II Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
0:1
MUKS Kraśnik
Motor Lublin
4:0
Kinga Krasnystaw
Omega Stary Zamość
1:1
Stal Poniatowa
KS Olender Sól
0:4
Potok Sitno
Wilki Wilków
0:5
Widok II Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
4:0
Zawisza Garbów
Kinga Krasnystaw
1:6
LKS Wierzchowiska
Widok II Lublin
1:1
Motor Lublin
Wilki Wilków
1:3
Stal Poniatowa
Potok Sitno
3:0
Omega Stary Zamość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
2:3
Kinga Krasnystaw
LKS Wierzchowiska
0:3
Widok II Lublin
Omega Stary Zamość
5:0
KS Olender Sól
Wilki Wilków
3:3
Potok Sitno
Motor Lublin
1:0
Stal Poniatowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
Pauza
KS Olender Sól
3:0
Wilki Wilków
Widok II Lublin
4:0
Zawisza Garbów
Stal Poniatowa
0:8
LKS Wierzchowiska
Potok Sitno
1:0
Motor Lublin
Kinga Krasnystaw
2:1
MUKS Kraśnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kinga Krasnystaw
Motor Lublin
5:2
KS Olender Sól
Zawisza Garbów
1:0
Stal Poniatowa
Wilki Wilków
1:2
Omega Stary Zamość
LKS Wierzchowiska
0:2
Potok Sitno
MUKS Kraśnik
0:0
Widok II Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
Pauza
Potok Sitno
8:0
Zawisza Garbów
Omega Stary Zamość
0:0
Motor Lublin
KS Olender Sól
1:4
LKS Wierzchowiska
Stal Poniatowa
0:1
MUKS Kraśnik
Widok II Lublin
4:5
Kinga Krasnystaw
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widok II Lublin
MUKS Kraśnik
1:0
Potok Sitno
Zawisza Garbów
4:0
KS Olender Sól
LKS Wierzchowiska
6:2
Omega Stary Zamość
Motor Lublin
3:0
Wilki Wilków
Kinga Krasnystaw
3:1
Stal Poniatowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Stal Poniatowa
1:5
Widok II Lublin
Omega Stary Zamość
5:2
Zawisza Garbów
Potok Sitno
4:2
Kinga Krasnystaw
KS Olender Sól
0:5
MUKS Kraśnik
Wilki Wilków
0:4
LKS Wierzchowiska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Poniatowa
LKS Wierzchowiska
7:2
Motor Lublin
Kinga Krasnystaw
7:0
KS Olender Sól
Widok II Lublin
1:0
Potok Sitno
Wilki Wilków
7:1
Zawisza Garbów
MUKS Kraśnik
2:0
Omega Stary Zamość
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
Pauza
Motor Lublin
0:0
Zawisza Garbów
Wilki Wilków
1:3
MUKS Kraśnik
Omega Stary Zamość
0:5
Kinga Krasnystaw
Potok Sitno
5:2
Stal Poniatowa
KS Olender Sól
2:3
Widok II Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Potok Sitno
Stal Poniatowa
0:0
KS Olender Sól
Zawisza Garbów
2:14
LKS Wierzchowiska
MUKS Kraśnik
3:0
Motor Lublin
Widok II Lublin
4:0
Omega Stary Zamość
Wilki Wilków
6:3
Kinga Krasnystaw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości