Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
0:1
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Gaudium Zamość
Wisła Puławy
1:1
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
3:2
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Górnik Łęczna
Widok Lublin
5:0
OSiR Biłgoraj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
2:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
0:4
Orlęta Łuków
Gaudium Zamość
5:1
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
0:9
Motor Lublin SA
Wisła Puławy
0:5
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
2:0
Gaudium Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
9:0
Górnik Łęczna
Motor Lublin SA
5:0
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
BKS Lublin
Widok Lublin
7:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
3:0
Górnik Łęczna
BKS Lublin
1:0
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
0:2
Motor Lublin SA
Gaudium Zamość
0:3
Niedźwiadek Chełm
OSiR Biłgoraj
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:3
KS Hetman Zamość
Orlęta Łuków
8:2
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
0:2
Gaudium Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:0
BKS Lublin
Motor Lublin SA
1:1
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
OSiR Biłgoraj
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
3:1
Gaudium Zamość
BKS Lublin
3:0
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
Motor Lublin SA
Wisła Puławy
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
2:2
Orlęta Łuków
Widok Lublin
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
2:5
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:2
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
1:1
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
1:0
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin SA
18:0
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
Widok Lublin
Gaudium Zamość
1:2
BKS Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:8
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
2:2
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin SA
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
7:0
Górnik Łęczna
Widok Lublin
2:1
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
1:3
Gaudium Zamość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
7:0
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
2:0
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:6
Motor Lublin SA
Gaudium Zamość
2:1
OSiR Biłgoraj
Niedźwiadek Chełm
1:1
Widok Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:3
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
0:0
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
7:0
Orlęta Łuków
OSiR Biłgoraj
0:4
BKS Lublin
Widok Lublin
4:0
Górnik Łęczna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
5:0
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
1:3
Motor Lublin SA
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:3
OSiR Biłgoraj
Gaudium Zamość
1:3
Widok Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:3
OSiR Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Gaudium Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
1:0
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
13:0
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Orlęta Łuków
Widok Lublin
1:0
BKS Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
3:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Gaudium Zamość
1:6
Motor Lublin SA
OSiR Biłgoraj
1:0
Wisła Puławy
Avia Świdnik
0:3
Widok Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:1
Wisła Puławy
BKS Lublin
1:4
Motor Lublin SA
Górnik Łęczna
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
5:1
Orlęta Łuków
Gaudium Zamość
4:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
1:1
Widok Lublin
Avia Świdnik
2:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
BKS Lublin
Orlęta Łuków
3:0
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Gaudium Zamość
Niedźwiadek Chełm
2:0
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
7:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
4:2
Wisła Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Zamość
3:2
Orlęta Łuków
KS Hetman Zamość
0:6
Widok Lublin
BKS Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
OSiR Biłgoraj
0:8
Motor Lublin SA
Górnik Łęczna
0:2
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
2:0
Gaudium Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
6:1
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
0:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Widok Lublin
Górnik Łęczna
1:2
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
OSiR Biłgoraj
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
3:0
Niedźwiadek Chełm
OSiR Biłgoraj
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Gaudium Zamość
3:2
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Łuków
Widok Lublin
0:9
Motor Lublin SA
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin SA
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
1:0
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
0:3
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
0:1
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Widok Lublin
Gaudium Zamość
6:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
5:1
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:8
Motor Lublin SA
BKS Lublin
2:1
Gaudium Zamość
Wisła Puławy
3:1
Orlęta Łuków
Widok Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
0:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gaudium Zamość
2:1
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
0:3
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Motor Lublin SA
BKS Lublin
6:1
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
2:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
0:2
OSiR Biłgoraj
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:2
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
4:1
Górnik Łęczna
OSiR Biłgoraj
3:1
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
8:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
0:1
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
0:4
BKS Lublin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
1:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Łuków
2:2
Motor Lublin SA
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Gaudium Zamość
4:1
Wisła Puławy
Avia Świdnik
5:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:9
Widok Lublin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Orlęta Łuków
Motor Lublin SA
7:0
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
0:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
3:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
2:2
Gaudium Zamość
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:1
Wisła Puławy
OSiR Biłgoraj
6:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:6
Motor Lublin SA
BKS Lublin
0:1
Widok Lublin
Orlęta Łuków
0:5
Orlęta Radzyń Podlaski
Gaudium Zamość
1:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
3:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
0:2
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
1:0
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
5:0
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
5:0
Gaudium Zamość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości