zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Kraków
0:1
Korona II Kielce
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Soła Oświęcim
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
Cracovia II Kraków KS
3:0*
Czarni Połaniec
Spartakus Daleszyce
5:0
Wisła Sandomierz
Sparta Kazimierza Wielka
0:3*
Garbarnia Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia II Kraków KS
0:1
Sparta Kazimierza Wielka
Garbarnia Kraków
3:1
Korona II Kielce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Wisła II Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Beskid Andrychów
Czarni Połaniec
0:0
Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz
3:1
Łysica Bodzentyn
Wolania Wola Rzędzińska
2:5
NKP Podhale Nowy Targ
Poprad Muszyna
1:0
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
0:2
Sparta Kazimierza Wielka
Korona II Kielce
0:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Poprad Muszyna
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
NKP Podhale Nowy Targ
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła II Kraków
3:3
Hutnik Nowa Huta
Cracovia II Kraków KS
2:2
Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim
4:1
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:3
Czarni Połaniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Poprad Muszyna
Cracovia II Kraków KS
3:0
Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec
0:2
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
2:1
Beskid Andrychów
Łysica Bodzentyn
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
Hutnik Nowa Huta
3:0
Korona II Kielce
Garbarnia Kraków
2:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Wisła II Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Kraków
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Beskid Andrychów
0:4
Czarni Połaniec
Spartakus Daleszyce
2:1
Garbarnia Kraków
NKP Podhale Nowy Targ
4:0
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
3:0
Hutnik Nowa Huta
Korona II Kielce
6:1
Wolania Wola Rzędzińska
Soła Oświęcim
4:0
Sparta Kazimierza Wielka
Łysica Bodzentyn
1:0
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia II Kraków KS
1:2
Soła Oświęcim
Czarni Połaniec
3:1
NKP Podhale Nowy Targ
Garbarnia Kraków
1:3
Hutnik Nowa Huta
Wisła Sandomierz
2:1
Poprad Muszyna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:2
Korona II Kielce
Sparta Kazimierza Wielka
4:2
Beskid Andrychów
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Spartakus Daleszyce
4:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:6
Cracovia II Kraków KS
Poprad Muszyna
3:1
Czarni Połaniec
NKP Podhale Nowy Targ
3:2
Sparta Kazimierza Wielka
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła II Kraków
4:0
Wisła Sandomierz
Hutnik Nowa Huta
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
Łysica Bodzentyn
1:2
Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
2:2
Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn
5:0
Soła Oświęcim
Garbarnia Kraków
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
Sparta Kazimierza Wielka
0:0
Poprad Muszyna
Cracovia II Kraków KS
5:2
NKP Podhale Nowy Targ
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Hutnik Nowa Huta
Spartakus Daleszyce
3:0
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
1:0
Korona II Kielce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:2
Garbarnia Kraków
Poprad Muszyna
2:1
Cracovia II Kraków KS
Korona II Kielce
2:2
Czarni Połaniec
Wisła II Kraków
4:2
Sparta Kazimierza Wielka
Beskid Andrychów
1:2
Łysica Bodzentyn
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Wisła Sandomierz
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
1:0
NKP Podhale Nowy Targ
Garbarnia Kraków
3:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II Kraków KS
4:0
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
2:0
Beskid Andrychów
Czarni Połaniec
0:3
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Spartakus Daleszyce
3:1
Poprad Muszyna
Sparta Kazimierza Wielka
1:2
Korona II Kielce
Wisła Sandomierz
1:1
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:1
Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków
2:0
Spartakus Daleszyce
Korona II Kielce
1:1
Cracovia II Kraków KS
Poprad Muszyna
1:1
Łysica Bodzentyn
NKP Podhale Nowy Targ
4:2
Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
2:1
Czarni Połaniec
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Wisła Sandomierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:4
NKP Podhale Nowy Targ
Cracovia II Kraków KS
5:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Hutnik Nowa Huta
Spartakus Daleszyce
2:1
Korona II Kielce
Czarni Połaniec
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
Łysica Bodzentyn
2:2
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
2:2
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
2:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:1
Beskid Andrychów
NKP Podhale Nowy Targ
1:4
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Spartakus Daleszyce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Czarni Połaniec
Hutnik Nowa Huta
4:0
Cracovia II Kraków KS
Wisła II Kraków
1:3
Soła Oświęcim
Korona II Kielce
2:4
Łysica Bodzentyn
Wolania Wola Rzędzińska
5:3
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:1
Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce
1:3
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
1:2
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
1:0
Korona II Kielce
Sparta Kazimierza Wielka
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Poprad Muszyna
Łysica Bodzentyn
3:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Cracovia II Kraków KS
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:0
Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce
3:0
Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta
3:1
Łysica Bodzentyn
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:2
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
1:1
Czarni Połaniec
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Spartakus Daleszyce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:2
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
Garbarnia Kraków
2:0
Czarni Połaniec
Poprad Muszyna
0:2
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
2:0
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
1:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Spartakus Daleszyce
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sparta Kazimierza Wielka
3:0
Wisła Sandomierz
NKP Podhale Nowy Targ
0:2
Korona II Kielce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
0:0
Sparta Kazimierza Wielka
Wisła II Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
Korona II Kielce
4:0
Poprad Muszyna
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
3:1
NKP Podhale Nowy Targ
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Łysica Bodzentyn
Hutnik Nowa Huta
3:2
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków KS
Wolania Wola Rzędzińska
0:4
Soła Oświęcim
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
3:1
Wisła II Kraków
Garbarnia Kraków
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
Czarni Połaniec
2:5
Cracovia II Kraków KS
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
2:3
Spartakus Daleszyce
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Beskid Andrychów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
Wisła II Kraków
4:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Beskid Andrychów
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta
2:0
Poprad Muszyna
Korona II Kielce
0:0
Garbarnia Kraków
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Cracovia II Kraków KS
Spartakus Daleszyce
1:2
Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn
0:5
Wisła Sandomierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
0:0
Łysica Bodzentyn
Garbarnia Kraków
3:2
Cracovia II Kraków KS
Wisła Sandomierz
1:1
Soła Oświęcim
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Poprad Muszyna
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Korona II Kielce
Sparta Kazimierza Wielka
0:3
Spartakus Daleszyce
Hutnik Nowa Huta
1:6
Wisła II Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
Pauza
Wisła II Kraków
5:1
Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Garbarnia Kraków
Beskid Andrychów
1:3
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
0:1
Czarni Połaniec
Korona II Kielce
2:0
Hutnik Nowa Huta
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Łysica Bodzentyn
Spartakus Daleszyce
3:2
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
Pauza
Garbarnia Kraków
2:1
Spartakus Daleszyce
Cracovia II Kraków KS
1:0
Łysica Bodzentyn
Czarni Połaniec
4:0
Beskid Andrychów
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Hutnik Nowa Huta
0:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Wisła II Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Korona II Kielce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Kraków
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
Czarni Połaniec
Soła Oświęcim
1:1
Cracovia II Kraków KS
Beskid Andrychów
1:5
Sparta Kazimierza Wielka
Poprad Muszyna
1:2
Wisła Sandomierz
Hutnik Nowa Huta
0:3
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
Korona II Kielce
1:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
2:2
Spartakus Daleszyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
Pauza
Garbarnia Kraków
5:0
Łysica Bodzentyn
Wolania Wola Rzędzińska
2:5
Hutnik Nowa Huta
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Czarni Połaniec
1:0
Poprad Muszyna
Cracovia II Kraków KS
6:1
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
2:3
Wisła II Kraków
Sparta Kazimierza Wielka
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce
3:1
Soła Oświęcim
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Pauza
Poprad Muszyna
2:0
Sparta Kazimierza Wielka
Beskid Andrychów
1:2
Spartakus Daleszyce
NKP Podhale Nowy Targ
3:1
Cracovia II Kraków KS
Korona II Kielce
0:1
Wisła Sandomierz
Wisła II Kraków
1:2
Czarni Połaniec
Wolania Wola Rzędzińska
2:4
Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim
4:1
Łysica Bodzentyn
Hutnik Nowa Huta
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
Pauza
Czarni Połaniec
1:0
Korona II Kielce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
Garbarnia Kraków
1:4
Soła Oświęcim
Cracovia II Kraków KS
4:0
Poprad Muszyna
Spartakus Daleszyce
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Wisła II Kraków
Wisła Sandomierz
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Łysica Bodzentyn
2:1
Beskid Andrychów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
4:0
Beskid Andrychów
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:2
Cracovia II Kraków KS
Poprad Muszyna
0:0
Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
2:2
Sparta Kazimierza Wielka
Wolania Wola Rzędzińska
3:4
Czarni Połaniec
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Wisła Sandomierz
Korona II Kielce
2:2
Spartakus Daleszyce
Wisła II Kraków
5:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Pauza
Łysica Bodzentyn
1:2
Poprad Muszyna
Garbarnia Kraków
7:0
Beskid Andrychów
Czarni Połaniec
2:0
Hutnik Nowa Huta
Soła Oświęcim
1:0
NKP Podhale Nowy Targ
Cracovia II Kraków KS
1:0
Korona II Kielce
Spartakus Daleszyce
2:1
Wisła II Kraków
Sparta Kazimierza Wielka
0:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wisła Sandomierz
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów
0:7
Soła Oświęcim
Poprad Muszyna
1:6
Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
5:1
Czarni Połaniec
Hutnik Nowa Huta
0:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Garbarnia Kraków
Korona II Kielce
3:0*
Sparta Kazimierza Wielka
Wisła II Kraków
3:0
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:0
Poprad Muszyna
Czarni Połaniec
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
0:0
Korona II Kielce
Soła Oświęcim
3:5
Wisła II Kraków
Cracovia II Kraków KS
5:1
Hutnik Nowa Huta
Spartakus Daleszyce
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Sparta Kazimierza Wielka
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
Garbarnia Kraków
2:0
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
Pauza
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
4:0
Łysica Bodzentyn
Wisła II Kraków
4:0
Beskid Andrychów
Korona II Kielce
1:2
Soła Oświęcim
Poprad Muszyna
4:3
NKP Podhale Nowy Targ
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0*
Sparta Kazimierza Wielka
Hutnik Nowa Huta
2:1
Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz
0:1
Garbarnia Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Kazimierza Wielka
Pauza
Beskid Andrychów
0:5
Korona II Kielce
Czarni Połaniec
1:0
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:3
Hutnik Nowa Huta
Garbarnia Kraków
2:0
Poprad Muszyna
Cracovia II Kraków KS
2:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
NKP Podhale Nowy Targ
3:1
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
1:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia II Kraków KS
Pauza
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:0
Beskid Andrychów
Korona II Kielce
7:2
NKP Podhale Nowy Targ
Wisła II Kraków
1:0
Poprad Muszyna
Czarni Połaniec
1:2
Garbarnia Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:1
Spartakus Daleszyce
Hutnik Nowa Huta
0:1
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
6:1
Sparta Kazimierza Wielka
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
Pauza
Beskid Andrychów
0:5
Hutnik Nowa Huta
Poprad Muszyna
0:2
Korona II Kielce
Soła Oświęcim
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
Cracovia II Kraków KS
3:4
Wisła Sandomierz
Sparta Kazimierza Wielka
2:3
Czarni Połaniec
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Łysica Bodzentyn
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków
2:3
Wisła II Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości