zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:0
Wisła II Kraków
UKS Górnik Libiąż
1:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Poprad Muszyna
2:0
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
4:1
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
1:1
Dalin Myślenice
Poroniec Poronin
3:5
Przebój Wolbrom
BKS Bochnia
0:0
Wierna Małogoszcz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Nida Pińczów
1:1
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:1
Wierna Małogoszcz
Dalin Myślenice
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz
0:2
Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
Nida Pińczów
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:2
Soła Oświęcim
Przebój Wolbrom
0:0
Poprad Muszyna
Wisła II Kraków
0:4
Korona II Kielce
Poroniec Poronin
2:1
Hutnik Nowa Huta
BKS Bochnia
5:1
UKS Górnik Libiąż
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:0
Beskid Andrychów
Soła Oświęcim
3:0
Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta
4:1
Poprad Muszyna
Korona II Kielce
3:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Przebój Wolbrom
0:1
Łysica Bodzentyn
Poroniec Poronin
3:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz
0:3
Wisła II Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Wisła Sandomierz
Nida Pińczów
0:4
BKS Bochnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
3:0
Nida Pińczów
Dalin Myślenice
1:1
Korona II Kielce
Wisła Sandomierz
0:1
Soła Oświęcim
Łysica Bodzentyn
1:2
Hutnik Nowa Huta
Granat Skarżysko-Kamienna
2:0
Poprad Muszyna
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Wisła II Kraków
BKS Bochnia
3:1
Poroniec Poronin
Wierna Małogoszcz
2:3
UKS Górnik Libiąż
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Przebój Wolbrom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:3
BKS Bochnia
Soła Oświęcim
4:2
Przebój Wolbrom
Hutnik Nowa Huta
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
1:0
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Dalin Myślenice
Wisła II Kraków
4:1
UKS Górnik Libiąż
Poroniec Poronin
3:1
Beskid Andrychów
Nida Pińczów
1:1
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
0:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:1
Poprad Muszyna
UKS Górnik Libiąż
3:3
Nida Pińczów
Wisła Sandomierz
0:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta
1:2
Soła Oświęcim
Przebój Wolbrom
1:1
Korona II Kielce
Wisła II Kraków
1:2
Dalin Myślenice
Wierna Małogoszcz
1:1
Poroniec Poronin
BKS Bochnia
0:4
Łysica Bodzentyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
0:0
Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim
4:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Dalin Myślenice
1:4
Wisła Sandomierz
Korona II Kielce
1:1
Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:1
Przebój Wolbrom
Poroniec Poronin
1:1
UKS Górnik Libiąż
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
BKS Bochnia
Nida Pińczów
0:2
Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn
3:1
Beskid Andrychów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Górnik Libiąż
2:1
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
1:3
Wisła II Kraków
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Korona II Kielce
Hutnik Nowa Huta
2:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Przebój Wolbrom
3:0
Dalin Myślenice
BKS Bochnia
0:1
Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz
2:1
Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów
3:6
Poroniec Poronin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
0:0
Nida Pińczów
Soła Oświęcim
3:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
1:1
Hutnik Nowa Huta
Wisła Sandomierz
2:3
Przebój Wolbrom
Łysica Bodzentyn
3:0
UKS Górnik Libiąż
Korona II Kielce
6:1
BKS Bochnia
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Wisła II Kraków
3:0
Poroniec Poronin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Wierna Małogoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:4
Korona II Kielce
UKS Górnik Libiąż
4:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Granat Skarżysko-Kamienna
1:2
Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta
0:1
Wisła Sandomierz
Wisła II Kraków
1:1
Przebój Wolbrom
Poroniec Poronin
1:1
Poprad Muszyna
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wierna Małogoszcz
1:3
Soła Oświęcim
Nida Pińczów
1:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Poprad Muszyna
1:0
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
2:2
UKS Górnik Libiąż
Dalin Myślenice
1:0
BKS Bochnia
Wisła Sandomierz
1:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
4:0
Poroniec Poronin
Korona II Kielce
3:1
Wierna Małogoszcz
Przebój Wolbrom
1:2
Hutnik Nowa Huta
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Nida Pińczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
3:1
Dalin Myślenice
UKS Górnik Libiąż
1:2
Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Przebój Wolbrom
Wisła II Kraków
1:2
Hutnik Nowa Huta
Poroniec Poronin
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
BKS Bochnia
1:1
Wisła Sandomierz
Wierna Małogoszcz
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Nida Pińczów
0:0
Soła Oświęcim
Poprad Muszyna
1:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
0:4
Poroniec Poronin
Dalin Myślenice
0:0
Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz
2:0
Beskid Andrychów
Łysica Bodzentyn
2:1
Wisła II Kraków
Hutnik Nowa Huta
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce
4:2
Nida Pińczów
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:0
UKS Górnik Libiąż
Przebój Wolbrom
2:1
BKS Bochnia
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Poprad Muszyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
3:0
Przebój Wolbrom
UKS Górnik Libiąż
2:0
Dalin Myślenice
Poprad Muszyna
0:3
Soła Oświęcim
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Wisła II Kraków
Poroniec Poronin
2:2
Korona II Kielce
BKS Bochnia
0:3
Hutnik Nowa Huta
Wierna Małogoszcz
2:0
Wisła Sandomierz
Nida Pińczów
3:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Łysica Bodzentyn
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
1:1
Nida Pińczów
Wisła Sandomierz
1:0
UKS Górnik Libiąż
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
BKS Bochnia
Hutnik Nowa Huta
1:0
Beskid Andrychów
Korona II Kielce
0:1
Poprad Muszyna
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Poroniec Poronin
Przebój Wolbrom
0:0
Wierna Małogoszcz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
0:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
3:1
Granat Skarżysko-Kamienna
UKS Górnik Libiąż
1:1
Przebój Wolbrom
Poprad Muszyna
2:4
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wisła II Kraków
3:2
BKS Bochnia
Poroniec Poronin
3:2
Dalin Myślenice
Wierna Małogoszcz
4:2
Hutnik Nowa Huta
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:2
Soła Oświęcim
Nida Pińczów
1:3
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
6:2
Korona II Kielce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
3:1
Wisła II Kraków
Dalin Myślenice
1:1
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
1:0
Poroniec Poronin
Granat Skarżysko-Kamienna
2:0
Wierna Małogoszcz
Hutnik Nowa Huta
2:2
UKS Górnik Libiąż
Korona II Kielce
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:2
Łysica Bodzentyn
Przebój Wolbrom
7:0
Nida Pińczów
BKS Bochnia
2:1
Beskid Andrychów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
1:0
Łysica Bodzentyn
Hutnik Nowa Huta
3:1
Nida Pińczów
Korona II Kielce
2:2
Soła Oświęcim
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Przebój Wolbrom
0:3
Poroniec Poronin
Wisła II Kraków
2:1
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
1:0
Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna
4:1
UKS Górnik Libiąż
Wierna Małogoszcz
1:0
BKS Bochnia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
2:2
BKS Bochnia
Poprad Muszyna
3:0
Przebój Wolbrom
Soła Oświęcim
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Hutnik Nowa Huta
1:0
Poroniec Poronin
Korona II Kielce
2:2
Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz
3:3
Beskid Andrychów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Dalin Myślenice
Nida Pińczów
2:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
0:1
Wisła Sandomierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
2:2
Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice
1:2
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
3:0
Przebój Wolbrom
Granat Skarżysko-Kamienna
4:0
Poroniec Poronin
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Korona II Kielce
Wisła II Kraków
3:0
Wierna Małogoszcz
BKS Bochnia
3:2
Nida Pińczów
Beskid Andrychów
3:1
UKS Górnik Libiąż
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Przebój Wolbrom
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poprad Muszyna
0:1
Granat Skarżysko-Kamienna
UKS Górnik Libiąż
2:2
Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce
2:1
Dalin Myślenice
Wisła II Kraków
0:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Soła Oświęcim
0:1
Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin
5:1
BKS Bochnia
Nida Pińczów
3:0
Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta
0:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
Beskid Andrychów
4:0
Poroniec Poronin
UKS Górnik Libiąż
1:2
Wisła II Kraków
Dalin Myślenice
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wisła Sandomierz
1:1
Korona II Kielce
Przebój Wolbrom
0:3
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Hutnik Nowa Huta
Granat Skarżysko-Kamienna
5:1
Łysica Bodzentyn
Wierna Małogoszcz
3:0
Nida Pińczów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
0:1
Beskid Andrychów
Soła Oświęcim
4:1
Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice
1:3
Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn
5:0
BKS Bochnia
Korona II Kielce
3:0
Przebój Wolbrom
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
3:1
Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin
2:4
Wierna Małogoszcz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Nida Pińczów
1:0
UKS Górnik Libiąż
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przebój Wolbrom
0:3
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Beskid Andrychów
1:1
Łysica Bodzentyn
Wisła II Kraków
5:0
Nida Pińczów
Wisła Sandomierz
0:1
Dalin Myślenice
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz
1:0
Poprad Muszyna
UKS Górnik Libiąż
2:1
Poroniec Poronin
Hutnik Nowa Huta
1:1
Korona II Kielce
BKS Bochnia
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:3
UKS Górnik Libiąż
Wisła II Kraków
1:1
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
5:1
BKS Bochnia
Dalin Myślenice
3:0
Przebój Wolbrom
Korona II Kielce
2:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Hutnik Nowa Huta
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Beskid Andrychów
Łysica Bodzentyn
0:0
Wierna Małogoszcz
Poroniec Poronin
1:1
Nida Pińczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
1:1
Korona II Kielce
Beskid Andrychów
2:0
Soła Oświęcim
UKS Górnik Libiąż
1:1
Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Hutnik Nowa Huta
2:2
Dalin Myślenice
Poroniec Poronin
0:2
Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Nida Pińczów
0:1
Poprad Muszyna
Przebój Wolbrom
0:3
Wisła Sandomierz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Przebój Wolbrom
0:3
Wisła II Kraków
Poprad Muszyna
1:0
Poroniec Poronin
Korona II Kielce
1:2
Beskid Andrychów
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:0
BKS Bochnia
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:2
UKS Górnik Libiąż
Wisła Sandomierz
5:0
Hutnik Nowa Huta
Soła Oświęcim
3:1
Wierna Małogoszcz
Dalin Myślenice
2:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
1:1
Nida Pińczów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
3:0
Przebój Wolbrom
Granat Skarżysko-Kamienna
1:1
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:0
Beskid Andrychów
Wisła II Kraków
0:0
Poprad Muszyna
BKS Bochnia
0:2
Dalin Myślenice
UKS Górnik Libiąż
0:3
Soła Oświęcim
Poroniec Poronin
2:0
Łysica Bodzentyn
Wierna Małogoszcz
2:0
Korona II Kielce
Nida Pińczów
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
4:2
Nida Pińczów
Dalin Myślenice
0:0
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
4:0
BKS Bochnia
Łysica Bodzentyn
1:2
Poprad Muszyna
Hutnik Nowa Huta
3:3
Wisła II Kraków
Korona II Kielce
4:0
UKS Górnik Libiąż
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:2
Wierna Małogoszcz
Przebój Wolbrom
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Poroniec Poronin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Beskid Andrychów
1:2
Wisła Sandomierz
Wisła II Kraków
1:2
Łysica Bodzentyn
UKS Górnik Libiąż
0:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Granat Skarżysko-Kamienna
4:1
Hutnik Nowa Huta
Poroniec Poronin
2:3
Soła Oświęcim
BKS Bochnia
3:0
Przebój Wolbrom
Wierna Małogoszcz
0:0
Dalin Myślenice
Nida Pińczów
1:1
Korona II Kielce
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Przebój Wolbrom
0:3
Beskid Andrychów
Korona II Kielce
4:1
Poroniec Poronin
Soła Oświęcim
4:2
Poprad Muszyna
Dalin Myślenice
7:0
UKS Górnik Libiąż
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
5:0
Nida Pińczów
Hutnik Nowa Huta
4:2
BKS Bochnia
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz
1:0
Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków
0:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:3
Hutnik Nowa Huta
Poprad Muszyna
4:3
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
0:1
Soła Oświęcim
Wisła II Kraków
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poroniec Poronin
2:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
BKS Bochnia
1:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Nida Pińczów
0:1
Dalin Myślenice
UKS Górnik Libiąż
1:0
Wisła Sandomierz
Wierna Małogoszcz
3:0
Przebój Wolbrom
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Dalin Myślenice
1:3
Poroniec Poronin
Wisła Sandomierz
3:0
Nida Pińczów
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta
3:1
Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce
0:3
Łysica Bodzentyn
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:1
Poprad Muszyna
Przebój Wolbrom
0:3
UKS Górnik Libiąż
BKS Bochnia
1:4
Wisła II Kraków
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
5:0
BKS Bochnia
UKS Górnik Libiąż
0:4
Hutnik Nowa Huta
Poprad Muszyna
0:1
Dalin Myślenice
Łysica Bodzentyn
0:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wisła II Kraków
0:1
Soła Oświęcim
Poroniec Poronin
0:4
Wisła Sandomierz
Wierna Małogoszcz
3:0
Granat Skarżysko-Kamienna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Korona II Kielce
Nida Pińczów
3:0
Przebój Wolbrom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości