zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
1:2
Łysica Bodzentyn
Poprad Muszyna
1:0
Wierna Małogoszcz
MKS Trzebinia/Siersza
0:2
Wisła II Kraków
Partyzant Radoszyce
2:0
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
2:1
Garbarnia Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
0:0
Poroniec Poronin
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:2
Korona II Kielce
Soła Oświęcim
3:1
Partyzant Radoszyce
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Poroniec Poronin
Łysica Bodzentyn
0:1
Hutnik Nowa Huta
Wierna Małogoszcz
1:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wisła II Kraków
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna
0:1
Czarni Połaniec
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Garbarnia Kraków
0:5
Wisła Sandomierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
3:0
Łysica Bodzentyn
Czarni Połaniec
0:0
Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce
0:2
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Partyzant Radoszyce
2:4
Wisła II Kraków
Wisła Sandomierz
3:1
Beskid Andrychów
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Garbarnia Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Poroniec Poronin
Hutnik Nowa Huta
1:1
Poprad Muszyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Poprad Muszyna
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Beskid Andrychów
1:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Soła Oświęcim
3:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków
3:0
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
Poroniec Poronin
3:0
Partyzant Radoszyce
Czarni Połaniec
1:1
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sandomierz
2:0
Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn
0:0
Partyzant Radoszyce
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Soła Oświęcim
Korona II Kielce
1:3
Poroniec Poronin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
1:2
Czarni Połaniec
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:3
Beskid Andrychów
Wierna Małogoszcz
1:1
Hutnik Nowa Huta
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Poprad Muszyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
2:2
Partyzant Radoszyce
Beskid Andrychów
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
Łysica Bodzentyn
2:1
Korona II Kielce
Soła Oświęcim
5:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wisła Sandomierz
3:5
Poroniec Poronin
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Wisła II Kraków
Hutnik Nowa Huta
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Wierna Małogoszcz
1:1
Garbarnia Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:0
Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz
3:0
Łysica Bodzentyn
MKS Trzebinia/Siersza
4:0
Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce
0:1
Czarni Połaniec
Korona II Kielce
0:0
Poprad Muszyna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Soła Oświęcim
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Hutnik Nowa Huta
Granat Skarżysko-Kamienna
1:1
Poroniec Poronin
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:2
Wisła II Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
0:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Poprad Muszyna
0:4
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
0:2
Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
Wierna Małogoszcz
0:1
Beskid Andrychów
Wisła II Kraków
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta
1:0
Partyzant Radoszyce
Czarni Połaniec
3:2
Korona II Kielce
Poroniec Poronin
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:1
Wisła II Kraków
Beskid Andrychów
0:4
Soła Oświęcim
Partyzant Radoszyce
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Korona II Kielce
3:1
Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Łysica Bodzentyn
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Poroniec Poronin
Granat Skarżysko-Kamienna
1:1
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Wierna Małogoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz
0:2
Soła Oświęcim
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
MKS Trzebinia/Siersza
1:4
Korona II Kielce
Wisła II Kraków
4:1
Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta
0:3
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poroniec Poronin
3:0
Garbarnia Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Partyzant Radoszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
5:2
Poroniec Poronin
Garbarnia Kraków
0:0
Łysica Bodzentyn
Soła Oświęcim
2:1
Wisła II Kraków
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:2
Czarni Połaniec
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Poprad Muszyna
Partyzant Radoszyce
0:1
Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz
4:1
MKS Trzebinia/Siersza
Korona II Kielce
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
2:0
Beskid Andrychów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Czarni Połaniec
Partyzant Radoszyce
1:2
Korona II Kielce
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Poprad Muszyna
0:0
Garbarnia Kraków
Poroniec Poronin
4:2
Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz
1:1
Wisła II Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Wisła Sandomierz
Hutnik Nowa Huta
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
1:0
Czarni Połaniec
Granat Skarżysko-Kamienna
5:0
Wolania Wola Rzędzińska
Korona II Kielce
4:1
Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków
4:1
Poroniec Poronin
Beskid Andrychów
0:0
Poprad Muszyna
Soła Oświęcim
2:1
Łysica Bodzentyn
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Hutnik Nowa Huta
Wisła Sandomierz
4:0
Partyzant Radoszyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
3:1
Wisła II Kraków
Poprad Muszyna
2:2
Soła Oświęcim
MKS Trzebinia/Siersza
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Beskid Andrychów
2:2
Czarni Połaniec
Korona II Kielce
3:4
Wisła Sandomierz
Hutnik Nowa Huta
1:4
Garbarnia Kraków
Wierna Małogoszcz
0:2
Poroniec Poronin
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Granat Skarżysko-Kamienna
6:0
Partyzant Radoszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Kraków
1:1
Poprad Muszyna
Soła Oświęcim
2:1
Czarni Połaniec
Garbarnia Kraków
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Poroniec Poronin
1:1
Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz
2:1
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
Korona II Kielce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Partyzant Radoszyce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
Beskid Andrychów
3:1
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
3:3
Wisła II Kraków
Poprad Muszyna
0:0
Poroniec Poronin
Wisła Sandomierz
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Hutnik Nowa Huta
1:3
Soła Oświęcim
Korona II Kielce
1:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wierna Małogoszcz
0:4
Łysica Bodzentyn
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Partyzant Radoszyce
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Beskid Andrychów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
6:1
Partyzant Radoszyce
Beskid Andrychów
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
Soła Oświęcim
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Wierna Małogoszcz
Poroniec Poronin
1:1
Czarni Połaniec
Wisła II Kraków
2:1
Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:2
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
0:0
Poprad Muszyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:1
Korona II Kielce
Beskid Andrychów
3:0
Partyzant Radoszyce
Soła Oświęcim
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:3
Wisła Sandomierz
Wisła II Kraków
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
Łysica Bodzentyn
2:1
Czarni Połaniec
Poroniec Poronin
1:0
Hutnik Nowa Huta
Wierna Małogoszcz
2:0
Poprad Muszyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
1:1
Poprad Muszyna
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:0
Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce
2:0
Beskid Andrychów
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Wisła II Kraków
Hutnik Nowa Huta
1:0
Łysica Bodzentyn
Partyzant Radoszyce
1:4
Soła Oświęcim
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poroniec Poronin
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Wisła Sandomierz
0:0
Garbarnia Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Poprad Muszyna
1:2
Hutnik Nowa Huta
Soła Oświęcim
2:0
Korona II Kielce
Wisła II Kraków
3:0
Partyzant Radoszyce
Beskid Andrychów
2:2
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Poroniec Poronin
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
Wierna Małogoszcz
2:2
Czarni Połaniec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
1:6
Wisła II Kraków
Partyzant Radoszyce
1:0
Poroniec Poronin
Wisła Sandomierz
2:1
Soła Oświęcim
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
Beskid Andrychów
Wierna Małogoszcz
2:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Poprad Muszyna
Hutnik Nowa Huta
3:1
Czarni Połaniec
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Łysica Bodzentyn
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:4
Garbarnia Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poprad Muszyna
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
Partyzant Radoszyce
0:1
Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów
0:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Soła Oświęcim
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Hutnik Nowa Huta
3:1
Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków
0:0
Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin
2:0
Korona II Kielce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
3:2
Poprad Muszyna
Korona II Kielce
1:1
Łysica Bodzentyn
Garbarnia Kraków
2:0
Wierna Małogoszcz
MKS Trzebinia/Siersza
0:0
Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:1
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Beskid Andrychów
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Czarni Połaniec
Wisła II Kraków
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Wisła Sandomierz
1:3
Poroniec Poronin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Kraków
2:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Poprad Muszyna
0:1
Korona II Kielce
Beskid Andrychów
1:2
Garbarnia Kraków
Czarni Połaniec
4:1
Partyzant Radoszyce
Hutnik Nowa Huta
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
Poroniec Poronin
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Soła Oświęcim
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
1:1
Wisła Sandomierz
Wierna Małogoszcz
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:0
Soła Oświęcim
Partyzant Radoszyce
0:0
Hutnik Nowa Huta
Korona II Kielce
2:2
Czarni Połaniec
Beskid Andrychów
1:0
Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Poroniec Poronin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Wisła II Kraków
Wisła Sandomierz
3:0
Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna
0:1
Łysica Bodzentyn
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Soła Oświęcim
2:0
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia/Siersza
0:0
Partyzant Radoszyce
Czarni Połaniec
0:2
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Hutnik Nowa Huta
0:2
Korona II Kielce
Poroniec Poronin
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
Wisła II Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:2
Poroniec Poronin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Łysica Bodzentyn
Korona II Kielce
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
Partyzant Radoszyce
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
Beskid Andrychów
1:1
Wisła II Kraków
Soła Oświęcim
6:0
Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
2:0
Hutnik Nowa Huta
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Czarni Połaniec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
2:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:1
Garbarnia Kraków
Hutnik Nowa Huta
0:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Poroniec Poronin
3:1
Beskid Andrychów
Wisła II Kraków
1:4
Soła Oświęcim
Czarni Połaniec
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wierna Małogoszcz
2:2
Partyzant Radoszyce
Wolania Wola Rzędzińska
4:5
Korona II Kielce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
0:1
Poprad Muszyna
Beskid Andrychów
4:4
Łysica Bodzentyn
Soła Oświęcim
1:2
Poroniec Poronin
Czarni Połaniec
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
4:3
Partyzant Radoszyce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Hutnik Nowa Huta
Wisła II Kraków
3:0
Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:1
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Czarni Połaniec
1:1
Garbarnia Kraków
Partyzant Radoszyce
1:2
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:2
Soła Oświęcim
Poroniec Poronin
3:2
Wisła II Kraków
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Hutnik Nowa Huta
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz
3:1
Korona II Kielce
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
0:1
Hutnik Nowa Huta
Wisła II Kraków
2:1
Łysica Bodzentyn
Czarni Połaniec
2:0
Beskid Andrychów
Partyzant Radoszyce
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
Soła Oświęcim
1:1
Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz
0:1
Korona II Kielce
Poroniec Poronin
3:0
Wierna Małogoszcz
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:1
Wisła II Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Garbarnia Kraków
Czarni Połaniec
3:0
Soła Oświęcim
Korona II Kielce
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Hutnik Nowa Huta
0:2
Beskid Andrychów
Partyzant Radoszyce
0:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Łysica Bodzentyn
0:4
Poroniec Poronin
Wierna Małogoszcz
0:1
Wisła Sandomierz
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
4:1
Korona II Kielce
Beskid Andrychów
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim
4:0
Hutnik Nowa Huta
Partyzant Radoszyce
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
1:2
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
1:3
Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin
1:0
Poprad Muszyna
Garbarnia Kraków
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
Wisła II Kraków
3:0
Czarni Połaniec
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn
MKS Trzebinia/Siersza
4:2
Soła Oświęcim
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
Partyzant Radoszyce
0:3
Garbarnia Kraków
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Hutnik Nowa Huta
4:2
Wisła II Kraków
Korona II Kielce
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Wolania Wola Rzędzińska
5:1
Beskid Andrychów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości