zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
2:1
Stal II Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
7:2
Błażowianka Błażowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:1
Jedność Niechobrz
KS Przybyszówka
1:3
Pogoń Leżajsk
Stal Łańcut
8:1
Wisłok Wiśniowa
Orły Rzeszów
3:1
Błękit Żołynia
Strug Tyczyn
1:1
Strumyk Malawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
0:1
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
4:2
Orły Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błażowianka Błażowa
2:0
Strumyk Malawa
Stal II Rzeszów
1:1
KS Przybyszówka
Pogoń Leżajsk
2:1
Stal Łańcut
Błękit Żołynia
1:2
Strug Tyczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
1:1
Błękit Żołynia
Izolator Boguchwała
1:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
Błażowianka Błażowa
KS Przybyszówka
3:1
Jedność Niechobrz
Stal Łańcut
5:5
Stal II Rzeszów
Orły Rzeszów
1:3
Pogoń Leżajsk
Strug Tyczyn
3:2
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
5:1
Stal Łańcut
Wisłok Wiśniowa
2:1
Strumyk Malawa
TRANSHAD Dynovia Dynów
3:1
KS Przybyszówka
Błażowianka Błażowa
2:4
Błękit Żołynia
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:2
Izolator Boguchwała
Stal II Rzeszów
3:0
Orły Rzeszów
Pogoń Leżajsk
5:0
Strug Tyczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
17:1
Błażowianka Błażowa
KS Przybyszówka
2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal Łańcut
2:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Orły Rzeszów
1:2
Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn
3:5
Stal II Rzeszów
Strumyk Malawa
0:3
Pogoń Leżajsk
Błękit Żołynia
2:3
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
1:0
Strug Tyczyn
Izolator Boguchwała
6:0
KS Przybyszówka
TRANSHAD Dynovia Dynów
2:2
Orły Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:4
Stal Łańcut
Stal II Rzeszów
4:0
Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk
3:1
Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa
1:2
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
2:4
Pogoń Leżajsk
KS Przybyszówka
6:0
Błażowianka Błażowa
Stal Łańcut
4:3
Izolator Boguchwała
Orły Rzeszów
0:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn
6:4
TRANSHAD Dynovia Dynów
Strumyk Malawa
3:7
Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia
2:9
Stal II Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
5:1
Błękit Żołynia
Izolator Boguchwała
12:1
Orły Rzeszów
TRANSHAD Dynovia Dynów
3:0
Strumyk Malawa
Błażowianka Błażowa
3:3
Pogoń Leżajsk
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:1
Strug Tyczyn
Stal II Rzeszów
18:0
Wisłok Wiśniowa
KS Przybyszówka
2:0
Stal Łańcut
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
1:3
Jedność Niechobrz
Pogoń Leżajsk
1:8
Stal II Rzeszów
Stal Łańcut
4:3
Błażowianka Błażowa
Orły Rzeszów
0:2
KS Przybyszówka
Strug Tyczyn
0:8
Izolator Boguchwała
Strumyk Malawa
2:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia
6:3
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
1:3
Pogoń Leżajsk
Izolator Boguchwała
4:0
Strumyk Malawa
TRANSHAD Dynovia Dynów
4:0
Wisłok Wiśniowa
Błażowianka Błażowa
0:5
Stal II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:3
Błękit Żołynia
KS Przybyszówka
4:0
Strug Tyczyn
Stal Łańcut
1:1
Orły Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
0:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal II Rzeszów
1:2
Jedność Niechobrz
Pogoń Leżajsk
4:1
TRANSHAD Dynovia Dynów
Orły Rzeszów
1:1
Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn
1:0
Stal Łańcut
Strumyk Malawa
6:0
KS Przybyszówka
Błękit Żołynia
0:4
Izolator Boguchwała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
7:0
Wisłok Wiśniowa
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Stal II Rzeszów
Błażowianka Błażowa
0:2
Jedność Niechobrz
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:8
Pogoń Leżajsk
KS Przybyszówka
4:3
Błękit Żołynia
Stal Łańcut
0:3
Strumyk Malawa
Orły Rzeszów
0:1
Strug Tyczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
3:4
TRANSHAD Dynovia Dynów
Wisłok Wiśniowa
2:5
KS Przybyszówka
Stal II Rzeszów
7:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Pogoń Leżajsk
0:2
Izolator Boguchwała
Strug Tyczyn
1:2
Błażowianka Błażowa
Strumyk Malawa
3:1
Orły Rzeszów
Błękit Żołynia
2:4
Stal Łańcut
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal Łańcut
Jedność Niechobrz
4:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błażowianka Błażowa
0:3
TRANSHAD Dynovia Dynów
Stal II Rzeszów
1:0
Izolator Boguchwała
Pogoń Leżajsk
4:2
KS Przybyszówka
Strumyk Malawa
2:2
Strug Tyczyn
Błękit Żołynia
2:1
Orły Rzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
3:1
Jedność Niechobrz
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
KS Przybyszówka
1:3
Stal II Rzeszów
Stal Łańcut
2:5
Pogoń Leżajsk
Strug Tyczyn
7:3
Błękit Żołynia
Strumyk Malawa
3:0
Błażowianka Błażowa
Orły Rzeszów
2:5
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
2:5
KS Przybyszówka
Wisłok Wiśniowa
1:3
Strug Tyczyn
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Izolator Boguchwała
Błażowianka Błażowa
0:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Stal II Rzeszów
6:1
Stal Łańcut
Pogoń Leżajsk
7:1
Orły Rzeszów
Błękit Żołynia
2:0
Strumyk Malawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
9:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
KS Przybyszówka
3:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
Stal Łańcut
1:2
Jedność Niechobrz
Orły Rzeszów
2:2
Stal II Rzeszów
Strug Tyczyn
2:2
Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa
2:3
Wisłok Wiśniowa
Błękit Żołynia
3:0
Błażowianka Błażowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
2:1
Orły Rzeszów
Wisłok Wiśniowa
1:5
Błękit Żołynia
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Stal Łańcut
Błażowianka Błażowa
0:3
Izolator Boguchwała
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:2
KS Przybyszówka
Stal II Rzeszów
7:2
Strug Tyczyn
Pogoń Leżajsk
7:1
Strumyk Malawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
3:0
Błażowianka Błażowa
KS Przybyszówka
0:2
Izolator Boguchwała
Stal Łańcut
3:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Orły Rzeszów
3:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
Strug Tyczyn
2:2
Jedność Niechobrz
Strumyk Malawa
1:3
Stal II Rzeszów
Błękit Żołynia
3:0
Pogoń Leżajsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
0:2
Strumyk Malawa
Izolator Boguchwała
3:2
Stal Łańcut
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Strug Tyczyn
Błażowianka Błażowa
0:3
KS Przybyszówka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:0
Orły Rzeszów
Stal II Rzeszów
10:1
Błękit Żołynia
Pogoń Leżajsk
7:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
0:6
Stal II Rzeszów
Pogoń Leżajsk
3:0
Błażowianka Błażowa
Stal Łańcut
2:1
KS Przybyszówka
Orły Rzeszów
0:8
Izolator Boguchwała
Strug Tyczyn
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strumyk Malawa
3:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
Błękit Żołynia
0:2
Jedność Niechobrz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
6:1
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
8:0
Strug Tyczyn
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa
0:3
Stal Łańcut
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:0
Strumyk Malawa
Stal II Rzeszów
8:1
Pogoń Leżajsk
KS Przybyszówka
2:1
Orły Rzeszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
3:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
Stal II Rzeszów
3:0
Błażowianka Błażowa
Pogoń Leżajsk
4:1
Jedność Niechobrz
Orły Rzeszów
- : -
Stal Łańcut
Strug Tyczyn
3:4
KS Przybyszówka
Strumyk Malawa
1:12
Izolator Boguchwała
Błękit Żołynia
4:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
- : -
Stal II Rzeszów
Izolator Boguchwała
- : -
Błękit Żołynia
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Pogoń Leżajsk
Błażowianka Błażowa
0:3
Orły Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:2
Wisłok Wiśniowa
KS Przybyszówka
- : -
Strumyk Malawa
Stal Łańcut
- : -
Strug Tyczyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
3:0
Błażowianka Błażowa
Wisłok Wiśniowa
0:6
Izolator Boguchwała
Stal II Rzeszów
3:0
TRANSHAD Dynovia Dynów
Pogoń Leżajsk
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn
3:6
Orły Rzeszów
Strumyk Malawa
1:4
Stal Łańcut
Błękit Żołynia
0:3
KS Przybyszówka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
5:1
Pogoń Leżajsk
TRANSHAD Dynovia Dynów
0:3
Jedność Niechobrz
Błażowianka Błażowa
0:3
Strug Tyczyn
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- : -
Stal II Rzeszów
KS Przybyszówka
1:1
Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut
6:2
Błękit Żołynia
Orły Rzeszów
5:1
Strumyk Malawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości