zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Górnik Łęczna
Widok Lublin
5:1
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin SA
8:0
BKS Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
1:3
Widok Lublin
BKS Lublin
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
4:0
Orlęta Łuków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:4
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
5:3
BKS Lublin
Motor Lublin SA
0:1
OSiR Biłgoraj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
0:7
Motor Lublin SA
Widok Lublin
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
4:1
Orlęta Łuków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin SA
2:0
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Wisła Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:6
Motor Lublin SA
OSiR Biłgoraj
3:1
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
1:6
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
2:2
Górnik Łęczna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
13:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
1:1
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:8
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
1:1
Górnik Łęczna
Widok Lublin
10:2
Orlęta Łuków
Motor Lublin SA
5:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Motor Lublin SA
Górnik Łęczna
4:0
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
6:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
0:1
BKS Lublin
Widok Lublin
0:0
Górnik Łęczna
Motor Lublin SA
7:0
Orlęta Łuków
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
10:0
Wisła Puławy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Orlęta Łuków
Widok Lublin
2:1
BKS Lublin
Motor Lublin SA
5:0
Górnik Łęczna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
6:1
Wisła Puławy
BKS Lublin
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
2:2
Motor Lublin SA
Górnik Łęczna
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
2:2
Widok Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
BKS Lublin
Orlęta Łuków
2:3
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:5
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
8:0
Wisła Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
2:1
Motor Lublin SA
Wisła Puławy
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin SA
8:0
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Łuków
1:4
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Widok Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
2:4
Motor Lublin SA
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
2:0
BKS Lublin
Orlęta Łuków
1:6
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin SA
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:1
Widok Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:12
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
0:5
Orlęta Łuków
Widok Lublin
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
0:2
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
6:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Motor Lublin SA
Orlęta Łuków
3:4
Widok Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
0:5
Górnik Łęczna
Motor Lublin SA
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
1:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Łuków
1:7
Motor Lublin SA
Górnik Łęczna
1:3
Widok Lublin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:15
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
1:1
BKS Lublin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
1:10
Motor Lublin SA
BKS Lublin
4:4
Widok Lublin
Orlęta Łuków
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:3
OSiR Biłgoraj
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości