zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Widok Lublin
Wisła Puławy
2:2
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin SA
3:0
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
7:1
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gaudium Zamość
8:0
Górnik Łęczna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:2
Motor Lublin SA
Niedźwiadek Chełm
1:0
Orlęta Łuków
Widok Lublin
2:0
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
Górnik Łęczna
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
0:8
OSiR Biłgoraj
Avia Świdnik
1:6
Gaudium Zamość
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Avia Świdnik
OSiR Biłgoraj
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
5:1
Górnik Łęczna
Motor Lublin SA
3:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
7:0
Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków
1:2
Widok Lublin
Gaudium Zamość
0:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
2:0
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
0:3
Motor Lublin SA
BKS Lublin
5:1
Gaudium Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
1:6
Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin
1:8
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
2:3
Wisła Puławy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
0:6
Widok Lublin
Wisła Puławy
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin SA
2:0
Górnik Łęczna
Orlęta Łuków
4:0
Avia Świdnik
Gaudium Zamość
4:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
6:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
1:0
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Orlęta Łuków
Górnik Łęczna
0:4
OSiR Biłgoraj
Lublinianka Lublin
1:2
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
0:8
Motor Lublin SA
Gaudium Zamość
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:1
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Lublinianka Lublin
OSiR Biłgoraj
2:0
Avia Świdnik
Wisła Puławy
0:0
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
4:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
5:0
BKS Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
BKS Lublin
1:1
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
OSiR Biłgoraj
Górnik Łęczna
1:3
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
0:6
Widok Lublin
Avia Świdnik
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gaudium Zamość
2:0
Orlęta Łuków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
12:0
Avia Świdnik
OSiR Biłgoraj
3:1
BKS Lublin
Wisła Puławy
1:0
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
8:0
Górnik Łęczna
Motor Lublin SA
2:1
Gaudium Zamość
Orlęta Łuków
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Motor Lublin SA
Wisła Puławy
1:1
Orlęta Łuków
BKS Lublin
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
2:0
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
0:8
Widok Lublin
Gaudium Zamość
2:1
OSiR Biłgoraj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Gaudium Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
3:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin SA
3:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
3:3
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
6:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
0:0
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
2:1
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Górnik Łęczna
Orlęta Łuków
1:4
Motor Lublin SA
Lublinianka Lublin
5:3
Avia Świdnik
Gaudium Zamość
1:2
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
0:4
Orlęta Łuków
Widok Lublin
6:0
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
10:0
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
1:3
BKS Lublin
Avia Świdnik
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości