zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
8:0
Nafta Gaz Jodłówka
Przedmieście Jarosław
1:8
Wólczanka Wólka Pełkińska
Beddog.eu
0:3
Dąb Dobkowice
Łęk Ostrów
6:4
Iskra Cieszacin Wielki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Beddog.eu
Łęk Ostrów
5:2
Przedmieście Jarosław
Dąb Dobkowice
2:0
San Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki
11:0
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
9:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Nafta Gaz Jodłówka
1:9
Dąb Dobkowice
Przedmieście Jarosław
1:6
Iskra Cieszacin Wielki
Beddog.eu
0:5
Łęk Ostrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przedmieście Jarosław
0:0
Beddog.eu
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
Nafta Gaz Jodłówka
Łęk Ostrów
3:0
San Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki
1:5
Dąb Dobkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
6:2
Przedmieście Jarosław
Nafta Gaz Jodłówka
3:10
Łęk Ostrów
Dąb Dobkowice
7:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Beddog.eu
0:2
Iskra Cieszacin Wielki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przedmieście Jarosław
3:1
Nafta Gaz Jodłówka
Łęk Ostrów
2:2
Dąb Dobkowice
Beddog.eu
3:0
San Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
5:0
Iskra Cieszacin Wielki
Nafta Gaz Jodłówka
4:6
Beddog.eu
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:5
Łęk Ostrów
Dąb Dobkowice
6:1
Przedmieście Jarosław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Gaz Jodłówka
0:12
San Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:1
Przedmieście Jarosław
Dąb Dobkowice
6:0
Beddog.eu
Iskra Cieszacin Wielki
0:4
Łęk Ostrów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
2:0
Dąb Dobkowice
Nafta Gaz Jodłówka
5:2
Iskra Cieszacin Wielki
Przedmieście Jarosław
1:6
Łęk Ostrów
Beddog.eu
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:1
San Jarosław
Łęk Ostrów
9:1
Beddog.eu
Dąb Dobkowice
5:1
Nafta Gaz Jodłówka
Iskra Cieszacin Wielki
1:3
Przedmieście Jarosław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
2:2
Łęk Ostrów
Nafta Gaz Jodłówka
2:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Dąb Dobkowice
11:1
Iskra Cieszacin Wielki
Beddog.eu
3:0
Przedmieście Jarosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przedmieście Jarosław
0:3
San Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Dąb Dobkowice
Łęk Ostrów
9:0
Nafta Gaz Jodłówka
Iskra Cieszacin Wielki
0:4
Beddog.eu
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
9:0
Beddog.eu
Nafta Gaz Jodłówka
3:0
Przedmieście Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska
7:2
Iskra Cieszacin Wielki
Dąb Dobkowice
1:1
Łęk Ostrów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przedmieście Jarosław
2:10
Dąb Dobkowice
Łęk Ostrów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Beddog.eu
4:0
Nafta Gaz Jodłówka
Iskra Cieszacin Wielki
1:9
San Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości