Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
9:0
Neptun Końskie
Wisła Sandomierz
2:1
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
3:2
Czarni Połaniec
Juventa Starachowice
1:2
Orlęta Kielce
Klimontowianka Klimontów
1:2
ŁKS Łagów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Neptun Końskie
4:0
Klimontowianka Klimontów
ŁKS Łagów
4:1
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
1:6
Juventa Starachowice
Orlęta Kielce
2:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec
0:0
Nida Pińczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
4:1
ŁKS Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
2:2
Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz
3:6
Neptun Końskie
Juventa Starachowice
0:0
Czarni Połaniec
Klimontowianka Klimontów
2:5
Orlęta Kielce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Neptun Końskie
1:1
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
3:1
Klimontowianka Klimontów
Orlęta Kielce
2:2
Wisła Sandomierz
Juventa Starachowice
2:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec
1:6
ŁKS Łagów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
0:2
Orlęta Kielce
ŁKS Łagów
0:1
Neptun Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna
1:1
Czarni Połaniec
Klimontowianka Klimontów
1:2
Juventa Starachowice
Wisła Sandomierz
5:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
2:1
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
0:1
Nida Pińczów
Orlęta Kielce
2:2
ŁKS Łagów
Czarni Połaniec
1:3
Neptun Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna
6:1
Klimontowianka Klimontów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
0:2
Juventa Starachowice
Neptun Końskie
2:1
Orlęta Kielce
ŁKS Łagów
2:1
Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Klimontowianka Klimontów
2:2
Czarni Połaniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
3:1
ŁKS Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
5:0
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
1:3
Neptun Końskie
Czarni Połaniec
2:1
Orlęta Kielce
Klimontowianka Klimontów
0:2
Wisła Sandomierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Kielce
2:0
Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów
1:2
Klimontowianka Klimontów
Neptun Końskie
3:2
Juventa Starachowice
ŁKS Łagów
1:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec
1:3
Wisła Sandomierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
3:4
Wisła Sandomierz
Neptun Końskie
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
ŁKS Łagów
0:0
Klimontowianka Klimontów
Orlęta Kielce
4:3
Juventa Starachowice
Czarni Połaniec
2:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
3:2
Czarni Połaniec
Granat Skarżysko-Kamienna
4:2
Orlęta Kielce
Wisła Sandomierz
3:0
ŁKS Łagów
Juventa Starachowice
1:0
Łysica Bodzentyn
Klimontowianka Klimontów
2:1
Neptun Końskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Neptun Końskie
5:2
Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów
1:2
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
2:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Orlęta Kielce
1:2
Klimontowianka Klimontów
Czarni Połaniec
1:2
Juventa Starachowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
0:3
Neptun Końskie
ŁKS Łagów
2:4
Czarni Połaniec
Granat Skarżysko-Kamienna
4:2
Juventa Starachowice
Wisła Sandomierz
2:1
Orlęta Kielce
Klimontowianka Klimontów
3:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Neptun Końskie
2:2
ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn
0:10
Wisła Sandomierz
Orlęta Kielce
4:2
Nida Pińczów
Juventa Starachowice
0:1
Klimontowianka Klimontów
Czarni Połaniec
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
4:2
Łysica Bodzentyn
Neptun Końskie
5:1
Czarni Połaniec
ŁKS Łagów
2:3
Orlęta Kielce
Wisła Sandomierz
0:2
Juventa Starachowice
Klimontowianka Klimontów
2:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
5:0
Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn
0:4
ŁKS Łagów
Orlęta Kielce
0:5
Neptun Końskie
Juventa Starachowice
6:1
Nida Pińczów
Czarni Połaniec
1:0
Klimontowianka Klimontów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
0:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie
6:1
Łysica Bodzentyn
ŁKS Łagów
2:5
Juventa Starachowice
Wisła Sandomierz
5:2
Klimontowianka Klimontów
Orlęta Kielce
2:1
Czarni Połaniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
4:1
ŁKS Łagów
Wisła Sandomierz
3:1
Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn
1:5
Orlęta Kielce
Juventa Starachowice
2:0
Neptun Końskie
Klimontowianka Klimontów
3:0
Nida Pińczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości