Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
4:2
KS Hetman Zamość
OSiR Biłgoraj
1:1
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Motor Lublin SA
Orlęta Radzyń Podlaski
1:5
Motor Lublin
Avia Świdnik
3:0
Stal Kraśnik
Widok Lublin
1:0
BKS Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
5:1
Motor Lublin SA
Motor Lublin
4:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
2:2
OSiR Biłgoraj
Wisła Puławy
2:1
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
2:0
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:1
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
0:4
Motor Lublin
OSiR Biłgoraj
1:5
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:1
Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
1:1
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Górnik Łęczna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
4:1
Avia Świdnik
BKS Lublin
0:2
Motor Lublin
Stal Kraśnik
0:5
Motor Lublin SA
Widok Lublin
6:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
OSiR Biłgoraj
0:0
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
9:1
Stal Kraśnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Wisła Puławy
Motor Lublin SA
3:0
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
OSiR Biłgoraj
Niedźwiadek Chełm
0:1
BKS Lublin
Avia Świdnik
1:0
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
6:1
Stal Kraśnik
KS Hetman Zamość
6:1
Motor Lublin SA
Widok Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
OSiR Biłgoraj
1:2
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
1:1
Motor Lublin
Wisła Puławy
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:4
Widok Lublin
Avia Świdnik
3:2
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
2:6
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
OSiR Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:7
BKS Lublin
Motor Lublin SA
4:1
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Motor Lublin SA
BKS Lublin
1:4
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
9:2
Stal Kraśnik
Niedźwiadek Chełm
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:6
Avia Świdnik
Wisła Puławy
0:5
Motor Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:2
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
1:3
BKS Lublin
Motor Lublin
2:0
Widok Lublin
Stal Kraśnik
0:3
Wisła Puławy
Motor Lublin SA
7:0
OSiR Biłgoraj
Górnik Łęczna
7:0
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:2
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
6:4
Stal Kraśnik
Wisła Puławy
0:4
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
0:5
Motor Lublin SA
OSiR Biłgoraj
0:6
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
1:0
Widok Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
Stal Kraśnik
0:2
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
BKS Lublin
Motor Lublin
2:0
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
0:3
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
2:3
Stal Kraśnik
OSiR Biłgoraj
0:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Motor Lublin
BKS Lublin
3:1
Wisła Puławy
Avia Świdnik
2:2
Motor Lublin SA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:1
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin
5:0
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:4
BKS Lublin
Stal Kraśnik
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin SA
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
5:1
Widok Lublin
Górnik Łęczna
5:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
1:2
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin SA
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Stal Kraśnik
2:2
Avia Świdnik
BKS Lublin
3:0
Widok Lublin
Wisła Puławy
0:1
OSiR Biłgoraj
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Avia Świdnik
Pauza
Niedźwiadek Chełm
0:1
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
7:1
Stal Kraśnik
OSiR Biłgoraj
1:0
Widok Lublin
Motor Lublin SA
2:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Motor Lublin SA
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
5:0
OSiR Biłgoraj
KS Hetman Zamość
2:3
Avia Świdnik
Widok Lublin
0:0
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
4:2
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
2:2
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
1:0
OSiR Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Widok Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Motor Lublin SA
Stal Kraśnik
Pauza
BKS Lublin
6:1
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
2:1
Avia Świdnik
OSiR Biłgoraj
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
2:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Widok Lublin
Avia Świdnik
2:0
OSiR Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:2
Niedźwiadek Chełm
Stal Kraśnik
2:8
BKS Lublin
Motor Lublin SA
4:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Kraśnik
KS Hetman Zamość
Pauza
BKS Lublin
4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
2:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
2:4
Motor Lublin SA
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Puławy
Pauza
BKS Lublin
Avia Świdnik
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
0:6
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:1
Motor Lublin SA
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
Wisła Puławy
5:1
Stal Kraśnik
BKS Lublin
4:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
0:1
Motor Lublin SA
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Puławy
Pauza
OSiR Biłgoraj
Stal Kraśnik
1:2
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
3:0
BKS Lublin
Motor Lublin SA
1:0
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Avia Świdnik
0:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
2:0
Stal Kraśnik
BKS Lublin
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:4
Motor Lublin SA
Wisła Puławy
3:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
3:1
Widok Lublin
Motor Lublin SA
2:0
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
2:6
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
0:5
BKS Lublin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Motor Lublin SA
OSiR Biłgoraj
1:5
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
8:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
2:0
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:3
Stal Kraśnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości