Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
1:3
GLKS Głusk
LZS Krężnica Jara
3:0*
LZS Wierzchowiska
Legion Tomaszowice
0:5
Sokół Konopnica
Avenir Jabłonna
2:4
BKS Bogucin
Rohland Tuszów
3:2
Błękitni Dys
Majdan - Marina Zemborzyce
3:1
Piotrcovia Piotrków
KS Ciecierzyn
4:2
Motor II Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
2:0
KS Ciecierzyn
Piotrcovia Piotrków
2:3
BKS Bogucin
Błękitni Dys
6:0
KS Perła Rokitno
GLKS Głusk
2:0
Legion Tomaszowice
LZS Wierzchowiska
1:5
Rohland Tuszów
Motor II Lublin
18:0
Avenir Jabłonna
Majdan - Marina Zemborzyce
3:0
LZS Krężnica Jara
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
0:2
Piotrcovia Piotrków
KS Perła Rokitno
4:1
LZS Wierzchowiska
Legion Tomaszowice
1:0
Błękitni Dys
Avenir Jabłonna
0:9
Sokół Konopnica
Rohland Tuszów
1:4
Majdan - Marina Zemborzyce
KS Ciecierzyn
3:4
GLKS Głusk
BKS Bogucin
1:4
Motor II Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
0:3
Rohland Tuszów
Sokół Konopnica
10:1
BKS Bogucin
Piotrcovia Piotrków
0:5
Motor II Lublin
Majdan - Marina Zemborzyce
2:3
KS Perła Rokitno
Błękitni Dys
1:1
KS Ciecierzyn
GLKS Głusk
1:0
Avenir Jabłonna
LZS Wierzchowiska
0:4
Legion Tomaszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
0:4
LZS Krężnica Jara
Legion Tomaszowice
0:0
Majdan - Marina Zemborzyce
Avenir Jabłonna
2:1
Błękitni Dys
Rohland Tuszów
0:3
Piotrcovia Piotrków
KS Ciecierzyn
4:2
LZS Wierzchowiska
BKS Bogucin
0:3*
GLKS Głusk
Motor II Lublin
5:1
Sokół Konopnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
2:4
Legion Tomaszowice
Piotrcovia Piotrków
2:4
Sokół Konopnica
Rohland Tuszów
5:1
KS Perła Rokitno
Majdan - Marina Zemborzyce
2:1
KS Ciecierzyn
Błękitni Dys
0:5
BKS Bogucin
GLKS Głusk
2:2
Motor II Lublin
LZS Wierzchowiska
2:3
Avenir Jabłonna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
6:0
GLKS Głusk
KS Perła Rokitno
0:3*
Piotrcovia Piotrków
Legion Tomaszowice
2:2
Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn
0:2
LZS Krężnica Jara
BKS Bogucin
8:1
LZS Wierzchowiska
Motor II Lublin
1:1
Błękitni Dys
Avenir Jabłonna
0:3
Majdan - Marina Zemborzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piotrcovia Piotrków
5:3
GLKS Głusk
Błękitni Dys
1:2
Sokół Konopnica
LZS Wierzchowiska
2:9
Motor II Lublin
LZS Krężnica Jara
1:2
Avenir Jabłonna
KS Perła Rokitno
3:2
Legion Tomaszowice
Rohland Tuszów
1:4
KS Ciecierzyn
Majdan - Marina Zemborzyce
5:3
BKS Bogucin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ciecierzyn
4:0
KS Perła Rokitno
BKS Bogucin
2:1
LZS Krężnica Jara
Motor II Lublin
9:1
Majdan - Marina Zemborzyce
Sokół Konopnica
10:1
LZS Wierzchowiska
Legion Tomaszowice
1:1
Piotrcovia Piotrków
Avenir Jabłonna
4:0
Rohland Tuszów
GLKS Głusk
1:1
Błękitni Dys
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
0:7
Motor II Lublin
Rohland Tuszów
2:1
BKS Bogucin
Majdan - Marina Zemborzyce
1:5
Sokół Konopnica
KS Ciecierzyn
2:2
Legion Tomaszowice
KS Perła Rokitno
5:1
Avenir Jabłonna
Piotrcovia Piotrków
3:2
Błękitni Dys
LZS Wierzchowiska
3:2
GLKS Głusk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
8:0
LZS Krężnica Jara
Avenir Jabłonna
3:1
Legion Tomaszowice
Błękitni Dys
4:1
LZS Wierzchowiska
KS Ciecierzyn
1:1
Piotrcovia Piotrków
BKS Bogucin
4:2
KS Perła Rokitno
GLKS Głusk
0:3*
Majdan - Marina Zemborzyce
Motor II Lublin
8:0
Rohland Tuszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
6:1
GLKS Głusk
KS Perła Rokitno
4:4
Motor II Lublin
Legion Tomaszowice
0:3
BKS Bogucin
Piotrcovia Piotrków
6:0
LZS Wierzchowiska
Rohland Tuszów
0:6
Sokół Konopnica
Majdan - Marina Zemborzyce
1:0
Błękitni Dys
KS Ciecierzyn
3:3
Avenir Jabłonna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
6:0
KS Perła Rokitno
Avenir Jabłonna
0:3
Piotrcovia Piotrków
Błękitni Dys
2:1
LZS Krężnica Jara
BKS Bogucin
2:2
KS Ciecierzyn
GLKS Głusk
3:2
Rohland Tuszów
LZS Wierzchowiska
0:11
Majdan - Marina Zemborzyce
Motor II Lublin
7:0
Legion Tomaszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wierzchowiska
1:0
LZS Krężnica Jara
GLKS Głusk
0:1
KS Perła Rokitno
Sokół Konopnica
3:0*
Legion Tomaszowice
Piotrcovia Piotrków
4:1
Majdan - Marina Zemborzyce
Błękitni Dys
3:2
Rohland Tuszów
Motor II Lublin
0:3*
KS Ciecierzyn
BKS Bogucin
5:1
Avenir Jabłonna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
0:3
Majdan - Marina Zemborzyce
KS Perła Rokitno
3:0
Błękitni Dys
Legion Tomaszowice
0:3*
GLKS Głusk
Avenir Jabłonna
3:0*
Motor II Lublin
Rohland Tuszów
2:1
LZS Wierzchowiska
KS Ciecierzyn
2:6
Sokół Konopnica
BKS Bogucin
3:1
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
2:1
Avenir Jabłonna
Błękitni Dys
3:0*
Legion Tomaszowice
GLKS Głusk
3:0
KS Ciecierzyn
LZS Wierzchowiska
2:3
KS Perła Rokitno
Motor II Lublin
0:3*
BKS Bogucin
Piotrcovia Piotrków
2:0
LZS Krężnica Jara
Majdan - Marina Zemborzyce
5:1
Rohland Tuszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Avenir Jabłonna
1:2
GLKS Głusk
KS Perła Rokitno
3:2
Majdan - Marina Zemborzyce
Legion Tomaszowice
0:3*
LZS Wierzchowiska
Rohland Tuszów
0:0
LZS Krężnica Jara
KS Ciecierzyn
2:3
Błękitni Dys
BKS Bogucin
2:2
Sokół Konopnica
Motor II Lublin
0:3*
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
1:2
KS Perła Rokitno
Sokół Konopnica
3:0*
Motor II Lublin
Piotrcovia Piotrków
1:1
Rohland Tuszów
Majdan - Marina Zemborzyce
3:0*
Legion Tomaszowice
Błękitni Dys
1:0
Avenir Jabłonna
GLKS Głusk
0:2
BKS Bogucin
LZS Wierzchowiska
4:4
KS Ciecierzyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
5:3
Rohland Tuszów
Sokół Konopnica
6:1
Piotrcovia Piotrków
Legion Tomaszowice
0:3*
LZS Krężnica Jara
Avenir Jabłonna
2:2
LZS Wierzchowiska
KS Ciecierzyn
1:2
Majdan - Marina Zemborzyce
BKS Bogucin
0:4
Błękitni Dys
Motor II Lublin
0:3*
GLKS Głusk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
4:0
KS Ciecierzyn
Piotrcovia Piotrków
2:3
KS Perła Rokitno
Rohland Tuszów
3:0*
Legion Tomaszowice
Majdan - Marina Zemborzyce
1:1
Avenir Jabłonna
GLKS Głusk
0:3
Sokół Konopnica
LZS Wierzchowiska
3:4
BKS Bogucin
Motor II Lublin
0:3*
Błękitni Dys
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
4:0
Błękitni Dys
Legion Tomaszowice
0:3*
KS Perła Rokitno
Avenir Jabłonna
1:0
LZS Krężnica Jara
KS Ciecierzyn
3:2
Rohland Tuszów
BKS Bogucin
1:7
Majdan - Marina Zemborzyce
GLKS Głusk
0:3*
Piotrcovia Piotrków
Motor II Lublin
0:3*
LZS Wierzchowiska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piotrcovia Piotrków
3:0*
Legion Tomaszowice
Rohland Tuszów
3:1
Avenir Jabłonna
Majdan - Marina Zemborzyce
3:0*
Motor II Lublin
KS Perła Rokitno
2:3
KS Ciecierzyn
LZS Krężnica Jara
3:0
BKS Bogucin
Błękitni Dys
7:1
GLKS Głusk
LZS Wierzchowiska
1:8
Sokół Konopnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
4:1
Majdan - Marina Zemborzyce
Legion Tomaszowice
0:3*
KS Ciecierzyn
Błękitni Dys
2:0
Piotrcovia Piotrków
BKS Bogucin
4:1
Rohland Tuszów
GLKS Głusk
2:0
LZS Wierzchowiska
Motor II Lublin
0:3*
LZS Krężnica Jara
Avenir Jabłonna
3:2
KS Perła Rokitno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
4:5
BKS Bogucin
LZS Krężnica Jara
0:3
Sokół Konopnica
Legion Tomaszowice
0:3*
Avenir Jabłonna
Piotrcovia Piotrków
2:4
KS Ciecierzyn
Rohland Tuszów
3:0*
Motor II Lublin
LZS Wierzchowiska
2:7
Błękitni Dys
Majdan - Marina Zemborzyce
0:0
GLKS Głusk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
5:0
Rohland Tuszów
Avenir Jabłonna
1:1
KS Ciecierzyn
Błękitni Dys
2:1
Majdan - Marina Zemborzyce
BKS Bogucin
3:0*
Legion Tomaszowice
GLKS Głusk
2:1
LZS Krężnica Jara
LZS Wierzchowiska
6:2
Piotrcovia Piotrków
Motor II Lublin
0:3*
KS Perła Rokitno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
3:3*
Motor II Lublin
KS Perła Rokitno
0:8
Sokół Konopnica
Piotrcovia Piotrków
4:4
Avenir Jabłonna
KS Ciecierzyn
2:0
BKS Bogucin
Rohland Tuszów
2:1
GLKS Głusk
LZS Krężnica Jara
0:3
Błękitni Dys
Majdan - Marina Zemborzyce
11:1
LZS Wierzchowiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości