zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Halniak Maków Podhalański
0:2
Skawinka Skawina
Garbarz Zembrzyce
1:1
Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
UKS Górnik Libiąż
Michałowianka Michałowice
1:2
Wiślanka Grabie
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:2
Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna
6:1
Garbarz Zembrzyce
Wiślanka Grabie
0:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
MKS Nowa Proszowianka
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia/Siersza
6:0
UKS Górnik Libiąż
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Michałowianka Michałowice
Skawinka Skawina
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:2
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
1:3
MKS Nowa Proszowianka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Halniak Maków Podhalański
1:0
Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Skawinka Skawina
Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka
0:2
Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Górnik Wieliczka
2:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
0:1
Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna
3:1
Michałowianka Michałowice
Skawinka Skawina
3:0
UKS Górnik Libiąż
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
0:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:0
Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna
5:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
UKS Górnik Libiąż
1:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wiślanie Jaśkowice
0:3*
MKS Trzebinia/Siersza
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:4
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Wiślanka Grabie
Michałowianka Michałowice
4:0
Garbarz Zembrzyce
MKS Nowa Proszowianka
7:0
Skawinka Skawina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
5:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce
1:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna
5:1
Halniak Maków Podhalański
Wiślanie Jaśkowice
2:2
Michałowianka Michałowice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:3
MKS Nowa Proszowianka
MKS Trzebinia/Siersza
4:3
Skawinka Skawina
Jutrzenka Giebułtów
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
4:1
UKS Górnik Libiąż
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
1:2
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański
1:2
Garbarz Zembrzyce
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Górnik Wieliczka
Skawinka Skawina
4:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Michałowianka Michałowice
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Wiślanka Grabie
Sosnowianka Stanisław Dolny
3:1
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
6:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Górnik Wieliczka
2:2
UKS Górnik Libiąż
Jutrzenka Giebułtów
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Garbarz Zembrzyce
1:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Iskra Klecza Dolna
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Halniak Maków Podhalański
Wiślanka Grabie
1:2
Skawinka Skawina
Michałowianka Michałowice
2:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:3
MKS Trzebinia/Siersza
Skawinka Skawina
0:1
Jutrzenka Giebułtów
UKS Górnik Libiąż
0:1
Iskra Klecza Dolna
MKS Nowa Proszowianka
3:1
Górnik Wieliczka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:5
Wiślanie Jaśkowice
Halniak Maków Podhalański
1:2
Michałowianka Michałowice
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Garbarz Zembrzyce
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:4
Wiślanka Grabie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:0
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
1:3
Skawinka Skawina
Jutrzenka Giebułtów
1:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Garbarz Zembrzyce
1:1
UKS Górnik Libiąż
Iskra Klecza Dolna
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice
3:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:0
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
2:5
Wiślanie Jaśkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Halniak Maków Podhalański
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Michałowianka Michałowice
Skawinka Skawina
2:0
Iskra Klecza Dolna
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
0:2
Jutrzenka Giebułtów
MKS Nowa Proszowianka
5:1
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Maków Podhalański
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Górnik Wieliczka
0:1
Wiślanka Grabie
Garbarz Zembrzyce
0:5
Skawinka Skawina
Iskra Klecza Dolna
0:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wiślanie Jaśkowice
5:2
MKS Nowa Proszowianka
Michałowianka Michałowice
2:3
UKS Górnik Libiąż
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
0:3
Michałowianka Michałowice
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
0:1
Iskra Klecza Dolna
Skawinka Skawina
0:1
Wiślanie Jaśkowice
UKS Górnik Libiąż
0:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:6
MKS Trzebinia/Siersza
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Halniak Maków Podhalański
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:1
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarz Zembrzyce
0:2
Wiślanka Grabie
Wiślanie Jaśkowice
3:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
Halniak Maków Podhalański
4:0
UKS Górnik Libiąż
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Górnik Wieliczka
Iskra Klecza Dolna
2:0
Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice
0:0
Skawinka Skawina
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Garbarz Zembrzyce
UKS Górnik Libiąż
2:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Wieliczka
3:1
Iskra Klecza Dolna
Skawinka Skawina
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:6
Michałowianka Michałowice
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanka Grabie
0:2
Wiślanie Jaśkowice
MKS Nowa Proszowianka
0:2
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
UKS Górnik Libiąż
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia/Siersza
4:0
Iskra Klecza Dolna
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Skawinka Skawina
0:0
Halniak Maków Podhalański
Wiślanka Grabie
1:2
Michałowianka Michałowice
MKS Nowa Proszowianka
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Wieliczka
0:1
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:2
MKS Trzebinia/Siersza
Halniak Maków Podhalański
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:1
Skawinka Skawina
Garbarz Zembrzyce
0:1
Iskra Klecza Dolna
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Górnik Wieliczka
Michałowianka Michałowice
2:3
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
MKS Nowa Proszowianka
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Garbarz Zembrzyce
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Wiślanka Grabie
3:2
Halniak Maków Podhalański
MKS Nowa Proszowianka
7:1
UKS Górnik Libiąż
Iskra Klecza Dolna
1:5
Wiślanie Jaśkowice
Skawinka Skawina
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice
3:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:1
Górnik Wieliczka
UKS Górnik Libiąż
0:2
Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Michałowianka Michałowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
MKS Nowa Proszowianka
1:2
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
3:2
Wiślanie Jaśkowice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:1
UKS Górnik Libiąż
Halniak Maków Podhalański
5:0
Górnik Wieliczka
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce
2:1
Michałowianka Michałowice
Skawinka Skawina
3:1
MKS Nowa Proszowianka
Wiślanka Grabie
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:2
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Górnik Wieliczka
UKS Górnik Libiąż
0:4
Wiślanka Grabie
Halniak Maków Podhalański
3:4
Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Jutrzenka Giebułtów
Skawinka Skawina
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Michałowianka Michałowice
5:1
Wiślanie Jaśkowice
MKS Nowa Proszowianka
6:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:0
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Michałowianka Michałowice
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Skawinka Skawina
Górnik Wieliczka
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów
8:0
UKS Górnik Libiąż
Garbarz Zembrzyce
0:1
Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna
3:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Wiślanka Grabie
2:2
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:2
Michałowianka Michałowice
UKS Górnik Libiąż
0:4
Górnik Wieliczka
MKS Nowa Proszowianka
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:0
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
1:2
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Iskra Klecza Dolna
Skawinka Skawina
1:2
Wiślanka Grabie
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:4
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce
1:3
Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna
4:1
UKS Górnik Libiąż
Górnik Wieliczka
0:0
MKS Nowa Proszowianka
Michałowianka Michałowice
0:1
Halniak Maków Podhalański
Wiślanka Grabie
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:2
Michałowianka Michałowice
Halniak Maków Podhalański
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Skawinka Skawina
2:1
Górnik Wieliczka
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
3:1
MKS Trzebinia/Siersza
UKS Górnik Libiąż
2:2
Garbarz Zembrzyce
MKS Nowa Proszowianka
3:2
Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:3
Wiślanka Grabie
Garbarz Zembrzyce
4:1
MKS Nowa Proszowianka
Iskra Klecza Dolna
0:1
Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice
2:0
UKS Górnik Libiąż
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Wieliczka
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Trzebinia/Siersza
4:1
Halniak Maków Podhalański
Michałowianka Michałowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
0:1
Górnik Wieliczka
UKS Górnik Libiąż
0:6
Michałowianka Michałowice
MKS Nowa Proszowianka
0:0
Wiślanie Jaśkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:2
Halniak Maków Podhalański
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Skawinka Skawina
1:7
Garbarz Zembrzyce
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
0:0
Wiślanka Grabie
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Skawinka Skawina
Halniak Maków Podhalański
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia/Siersza
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Michałowianka Michałowice
3:2
MKS Nowa Proszowianka
Sosnowianka Stanisław Dolny
5:1
UKS Górnik Libiąż
Górnik Wieliczka
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:2
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanka Grabie
5:0
Garbarz Zembrzyce
UKS Górnik Libiąż
2:2
Halniak Maków Podhalański
MKS Nowa Proszowianka
2:4
Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Wieliczka
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Iskra Klecza Dolna
Skawinka Skawina
3:2
Michałowianka Michałowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
10:0
UKS Górnik Libiąż
Halniak Maków Podhalański
1:5
MKS Nowa Proszowianka
MKS Trzebinia/Siersza
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
Garbarz Zembrzyce
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Iskra Klecza Dolna
3:2
Górnik Wieliczka
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:1
Skawinka Skawina
Michałowianka Michałowice
7:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości