zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
5:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Górnik Łęczna
Motor Lublin
8:0
BKS Lublin
Orlęta Łuków
3:3
Victoria Parczew
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Gryf Gmina Zamość
Wisła Puławy
1:2
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Zawisza Garbów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:0
Victoria Parczew
Górnik Łęczna
4:0
Orlęta Łuków
Zawisza Garbów
0:4
Motor Lublin
OSiR Biłgoraj
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Gryf Gmina Zamość
0:6
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
1:3
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
5:3
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:2
Zawisza Garbów
Victoria Parczew
1:4
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:4
Wisła Puławy
Widok Lublin
2:3
KS Hetman Zamość
Orlęta Łuków
5:1
Gryf Gmina Zamość
Motor Lublin
0:1
OSiR Biłgoraj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:2
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
0:7
Motor Lublin
BKS Lublin
4:1
Orlęta Łuków
Zawisza Garbów
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
OSiR Biłgoraj
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Gryf Gmina Zamość
2:2
Victoria Parczew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
6:0
Zawisza Garbów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
2:0
Gryf Gmina Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin
2:0
Widok Lublin
Victoria Parczew
0:1
BKS Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:0
Gryf Gmina Zamość
Wisła Puławy
1:6
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
2:2
Górnik Łęczna
Zawisza Garbów
0:6
Victoria Parczew
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:6
Motor Lublin
OSiR Biłgoraj
3:1
Orlęta Łuków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Widok Lublin
Górnik Łęczna
14:0
Zawisza Garbów
Victoria Parczew
1:0
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
13:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
1:1
Wisła Puławy
Gryf Gmina Zamość
2:5
BKS Lublin
Motor Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:2
BKS Lublin
Wisła Puławy
0:2
Victoria Parczew
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:8
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
10:2
Orlęta Łuków
Zawisza Garbów
5:1
Gryf Gmina Zamość
OSiR Biłgoraj
1:1
Górnik Łęczna
Motor Lublin
5:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:0
Zawisza Garbów
Widok Lublin
8:2
Victoria Parczew
Górnik Łęczna
4:0
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Motor Lublin
Orlęta Łuków
6:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gryf Gmina Zamość
0:2
OSiR Biłgoraj
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
8:3
Zawisza Garbów
Wisła Puławy
2:1
Gryf Gmina Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:4
Victoria Parczew
Widok Lublin
0:0
Górnik Łęczna
OSiR Biłgoraj
0:1
BKS Lublin
Motor Lublin
7:0
Orlęta Łuków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
10:0
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Parczew
2:3
Motor Lublin
Zawisza Garbów
2:2
OSiR Biłgoraj
Gryf Gmina Zamość
1:7
Widok Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Orlęta Łuków
KS Hetman Zamość
1:2
OSiR Biłgoraj
Wisła Puławy
2:3
Zawisza Garbów
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Victoria Parczew
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Gryf Gmina Zamość
Widok Lublin
2:1
BKS Lublin
Motor Lublin
5:0
Górnik Łęczna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Zawisza Garbów
0:6
Widok Lublin
Górnik Łęczna
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Victoria Parczew
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Gryf Gmina Zamość
0:7
Motor Lublin
OSiR Biłgoraj
6:1
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
2:3
KS Hetman Zamość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości