Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rudawa
2:2   k. 6 : 7
Polonia Nowa Huta
Czarni II 03 Grzegorzowice
3:1
Orzeł II Iwanowice
Ekler Baranówka
3:0*
Jastrzębiec Książ Wielki
Tytan Polekarcice
3:0*
WKS Wawel Kraków
Płomień Kościelec
3:0*
Szreniawa Koszyce
Spartak Charsznica
2:4
Pogoń Wronin
Klub Sportowy Tyniec
0:3*
Pychowianka Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
1:1   k. 8 : 7
Bratniak Kraków
Orzeł Sidzina
2:4
Rzozovia Rzozów
Bronowicki Kraków
5:3
Krakus Swoszowice
Bieżanowianka Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
Galicja Raciborowice
3:0*
Sparta Skrzeszowice
Agricola Klimontów
3:4
MKS Skała
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Piekary
Wolny los
Ekler Baranówka
0:2
Orzeł Iwanowice
Czarni II 03 Grzegorzowice
4:5
Tytan Polekarcice
Partyzant Dojazdów
4:3
Czarni 03 Grzegorzowice
Galicja Raciborowice
0:3*
Orzeł Bębło
MKS Skała
2:1
WIERZBOWIANKA WIERZBNO
Pychowianka Kraków
0:10
Błękitni Modlnica
Iskra Krzęcin
4:1
Polonia Nowa Huta
LKS Niedźwiedź
2:3
Prądniczanka II Kraków
Rybitwy Kraków
4:3
Gajowianka Gaj
Płomień Kościelec
2:4
Juvenia Prandocin
Sportowiec Modlniczka
1:3
Lot Balice
Zwierzyniecki KS Kraków
2:5
Radziszowianka Radziszów
Pogoń Wronin
6:2
Bibiczanka Bibice
Bronowicki Kraków
2:1
Strażak Goszcza
Tramwaj Kraków
9:1
Iskra Czułów
Rzozovia Rzozów
1:4
Wisła Jeziorzany
Trzebol Wielkie Drogi
0:6
LKS Libertów
Cedronka Wola Radziszowska
3:0*
Nadwiślan Kraków
Maszycanka Maszyce
0:2
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bębło
1:2
Słomniczanka Słomniki
Radziszowianka Radziszów
1:3
Skawinka Skawina
Wisła Jeziorzany
0:3*
Kaszowianka Kaszów
LKS Libertów
3:1
Piast Wołowice
Partyzant Dojazdów
1:3
Prądniczanka Kraków
Juvenia Prandocin
3:0
Zieleńczanka Zielonki
MKS Skała
0:7
Michałowianka Michałowice
Orzeł Iwanowice
1:2
TS Węgrzce
Iskra Krzęcin
2:4
Borek Kraków
Prądniczanka II Kraków
0:5
Bronowianka II Kraków
Tytan Polekarcice
0:2
Grębałowianka Kraków
Rybitwy Kraków
6:3
Liszczanka Liszki
Błękitni Modlnica
3:0*
Pozowianka Pozowice
Lot Balice
2:2   k. 3 : 2
Garbarnia II Kraków
Pogoń Wronin
0:7
Clepardia Kraków
Bronowicki Kraków
2:5
Sokół Kocmyrzów
Podgórze Kraków
4:3
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Tramwaj Kraków
3:1
Lotnik Kryspinów
Tęcza Piekary
0:1
Prokocim Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
4:3
AP Kmita Zabierzów
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybitwy Kraków
1:0
Skawinka Skawina
Juvenia Prandocin
0:3
TS Węgrzce
LKS Libertów
0:1
Prokocim Kraków
Prądniczanka Kraków
3:6
Jutrzenka Giebułtów
Bronowianka II Kraków
0:2
Clepardia Kraków
Grębałowianka Kraków
7:0
Świt Krzeszowice
Tramwaj Kraków
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kaszowianka Kaszów
2:2   k. 2 : 4
Cracovia II Kraków KS
Podgórze Kraków
0:3
Michałowianka Michałowice
Słomniczanka Słomniki
5:0
Sokół Kocmyrzów
Lot Balice
5:0
Borek Kraków
Błękitni Modlnica
0:0   k. 4 : 2
MKS Nowa Proszowianka
Cedronka Wola Radziszowska
2:4
Wiślanie Jaśkowice
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Modlnica
2:4
Hutnik Nowa Huta
Prokocim Kraków
2:3
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
5:2
Wisła II Kraków
Rybitwy Kraków
0:10
Garbarnia Kraków
Lot Balice
1:4
Cracovia II Kraków KS
Słomniczanka Słomniki
0:3
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
Michałowianka Michałowice
0:1
TS Węgrzce
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce
1:2
Hutnik Nowa Huta
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
Grębałowianka Kraków
1:1   k. 4 : 5
Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II Kraków KS
2:3
Garbarnia Kraków
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
3:0*
Hutnik Nowa Huta
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Garbarnia Kraków
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:1   k. 4 : 5
Garbarnia Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości