Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górzanka Nawojowa Góra
1:1   k. 4 : 2
Zwierzyniecki KS Kraków
Sparta Przeginia Duchowna
2:2   k. 4 : 2
Wiślanie II Jaśkowice
Spartak Charsznica
4:2
Polonia Nowa Huta
Novi Narama
0:6
Dragon Szczyglice
Tytan Polekarcice
0:3
Prądniczanka II Kraków
Ekler Baranówka
1:2
Orzeł Bębło
Armatura Kraków
3:0*
JKS Zelków
LKS Libertów
1:1   k. 3 : 5
Liszczanka Liszki
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Rybitwy Kraków
WIERZBOWIANKA WIERZBNO
2:7
Partyzant Dojazdów
MKS Skała
3:2
Strażak Goszcza
Trzebol Wielkie Drogi
2:14
Lot Balice
Płomień Kostrze
1:9
Radziszowianka Radziszów
Orzeł II Iwanowice
6:2
Juvenia Prandocin
Wisła Rząska
2:2   k. 4 : 5
Tramwaj Kraków
Orlęta Rudawa
2:2   k. 3 : 5
Sportowiec Modlniczka
Topór Aleksandrowice
4:4   k. 2 : 4
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Bieżanowianka Kraków
2:2   k. 4 : 2
Iskra Krzęcin
Maszycanka Maszyce
2:3
Pogoń Wronin
Słomniczanka Słomniki
5:0
Szreniawa Koszyce
Gwiazda Ściejowice
3:0*
Iskra Czułów
Fitball Szklary
3:6
Galicja Raciborowice
Pozowianka Pozowice
4:3
Nadwiślan Rusocice
Radziszowianka II Radziszów
1:3
Cedronka Wola Radziszowska
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
4:0
Górzanka Nawojowa Góra
Jastrzębiec Książ Wielki
1:8
Słomniczanka Słomniki
Partyzant Dojazdów
4:2
Czarni Grzegorzowice
Radziszowianka Radziszów
6:0
Strażak Rączna
Liszczanka Liszki
3:2
Gwiazda Ściejowice
Orzeł Bębło
2:1
Bibiczanka Bibice
Spartak Charsznica
1:1   k. 2 : 4
Galicja Raciborowice
Sparta Przeginia Duchowna
3:0*
Dąbski KS Kraków
Tramwaj Kraków
1:1   k. 6 : 5
Sportowiec Modlniczka
Pozowianka Pozowice
1:6
Armatura Kraków
Pogoń Wronin
2:3
MKS Skała
Dragon Szczyglice
0:5
Wieczysta Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
8:4
Prądniczanka II Kraków
Bieżanowianka Kraków
1:1   k. 4 : 1
Gajowianka Gaj
Cedronka Wola Radziszowska
0:3*
Orzeł II Iwanowice
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Iwanowice
2:3
Sokół Kocmyrzów
Galicja Raciborowice
2:2   k. 6 : 7
AP Kmita Zabierzów
Partyzant Dojazdów
2:4
TS Węgrzce
Armatura Kraków
1:3
Lotnik Kryspinów
Wisła Jeziorzany
3:0
Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów
5:4
Nadwiślan Kraków
Liszczanka Liszki
0:1
Borek Kraków
Orzeł Bębło
0:4
Orzeł Iwanowice
Sparta Przeginia Duchowna
0:5
Garbarnia II Kraków
Grębałowianka Kraków
2:3
Clepardia Kraków
Tramwaj Kraków
1:4
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
3:0
Tęcza Piekary
Słomniczanka Słomniki
2:2   k. 4 : 5
Bronowianka Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
3:1
Zieleńczanka Zielonki
Bieżanowianka Kraków
4:2
Piast Wołowice
Lot Balice
0:4
Prokocim Kraków
Błękitni Modlnica
5:0
Świt Krzeszowice
MKS Skała
0:4
Prądniczanka Kraków
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Modlnica
1:1   k. 6 : 5
MKS Nowa Proszowianka
TS Węgrzce
2:1
Bronowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
0:0   k. 3 : 2
Wiślanie Jaśkowice
Radziszowianka Radziszów
2:1
Borek Kraków
Sokół Kocmyrzów
5:1
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Clepardia Kraków
1:6
Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów
2:3
Garbarnia II Kraków
AP Kmita Zabierzów
2:4
Prądniczanka Kraków
Lotnik Kryspinów
1:1   k. 2 : 4
Skawinka Skawina
Prokocim Kraków
2:2   k. 4 : 5
Wieczysta Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:5
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Iwanowice
0:1
Michałowianka Michałowice
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Modlnica
0:4
TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Hutnik Nowa Huta
Wieczysta Kraków
3:0*
Cracovia II Kraków KS
Skawinka Skawina
2:2   k. 4 : 3
Orzeł Piaski Wielkie
Prądniczanka Kraków
3:0*
Wisła II Kraków
Sokół Kocmyrzów
0:1
Michałowianka Michałowice
Radziszowianka Radziszów
0:9
Garbarnia Kraków
Wisła Jeziorzany
0:1
Garbarnia II Kraków
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawinka Skawina
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice
1:0
TS Węgrzce
Prądniczanka Kraków
0:3*
Wieczysta Kraków
Garbarnia Kraków
- : -
Garbarnia II Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości