zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
6:0
Naprzód Jędrzejów
Juventa Starachowice
1:2
Wierna Małogoszcz
Victoria Mniów
1:12
AP CHAMPIONS Końskie
KKP Korona Kielce
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jędrzejów
- : -
AP CHAMPIONS Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Juventa Starachowice
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
KKP Korona Kielce
Wierna Małogoszcz
- : -
Victoria Mniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KKP Korona Kielce
- : -
Naprzód Jędrzejów
Victoria Mniów
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
Wierna Małogoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
AP CHAMPIONS Końskie
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Victoria Mniów
Naprzód Jędrzejów
- : -
Wierna Małogoszcz
KKP Korona Kielce
- : -
Juventa Starachowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
- : -
Naprzód Jędrzejów
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Victoria Mniów
- : -
KKP Korona Kielce
Wierna Małogoszcz
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Wierna Małogoszcz
Juventa Starachowice
- : -
Victoria Mniów
KKP Korona Kielce
- : -
AP CHAMPIONS Końskie
Naprzód Jędrzejów
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
Juventa Starachowice
Wierna Małogoszcz
- : -
KKP Korona Kielce
Victoria Mniów
- : -
Naprzód Jędrzejów
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
Victoria Mniów
Wierna Małogoszcz
- : -
Juventa Starachowice
Naprzód Jędrzejów
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
KKP Korona Kielce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
KKP Korona Kielce
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
Naprzód Jędrzejów
Victoria Mniów
- : -
Wierna Małogoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Juventa Starachowice
Wierna Małogoszcz
- : -
AP CHAMPIONS Końskie
Naprzód Jędrzejów
- : -
KKP Korona Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Victoria Mniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
- : -
KKP Korona Kielce
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz
- : -
Naprzód Jędrzejów
Victoria Mniów
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
AP CHAMPIONS Końskie
KKP Korona Kielce
- : -
Victoria Mniów
Naprzód Jędrzejów
- : -
Juventa Starachowice
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Wierna Małogoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP CHAMPIONS Końskie
- : -
KKP Korona Kielce
Wierna Małogoszcz
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Victoria Mniów
- : -
Juventa Starachowice
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Naprzód Jędrzejów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Juventa Starachowice
- : -
AP CHAMPIONS Końskie
KKP Korona Kielce
- : -
Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów
- : -
Victoria Mniów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości