zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
6:4
Młodzi Przebojem Wolbrom
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
1:1
Hutnik Nowa Huta
Krakus II Nowa Huta
0:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Słomniczanka Słomniki
1:5
AS Progres II Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
5:2
MKS Nowa Proszowianka
Hutnik Nowa Huta
8:1
Krakus II Nowa Huta
Młodzi Przebojem Wolbrom
2:1
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
AS Progres II Kraków
4:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:4
Hutnik Nowa Huta
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
2:2
Słomniczanka Słomniki
Krakus II Nowa Huta
0:1
Młodzi Przebojem Wolbrom
MKS Nowa Proszowianka
2:5
AS Progres II Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
3:2
Krakus II Nowa Huta
MKS Nowa Proszowianka
3:1
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
Młodzi Przebojem Wolbrom
3:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AS Progres II Kraków
2:0
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
3:2
AS Progres II Kraków
Hutnik Nowa Huta
1:2
Młodzi Przebojem Wolbrom
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:5
Słomniczanka Słomniki
Krakus II Nowa Huta
1:2
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
5:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
2:1
Krakus II Nowa Huta
Słomniczanka Słomniki
0:4
Hutnik Nowa Huta
Młodzi Przebojem Wolbrom
1:3
AS Progres II Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzi Przebojem Wolbrom
1:1
Słomniczanka Słomniki
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:10
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
Hutnik Nowa Huta
5:1
MKS Nowa Proszowianka
Krakus II Nowa Huta
0:7
AS Progres II Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzi Przebojem Wolbrom
2:2
MKS Nowa Proszowianka
Hutnik Nowa Huta
6:0
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:3
Krakus II Nowa Huta
AS Progres II Kraków
2:5
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus II Nowa Huta
0:4
Hutnik Nowa Huta
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
3:2
Młodzi Przebojem Wolbrom
MKS Nowa Proszowianka
6:3
Słomniczanka Słomniki
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:5
AS Progres II Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzi Przebojem Wolbrom
9:2
Krakus II Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta
4:1
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Słomniczanka Słomniki
4:1
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
AS Progres II Kraków
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus II Nowa Huta
0:1
Słomniczanka Słomniki
Hutnik Nowa Huta
2:3
AS Progres II Kraków
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:1
Młodzi Przebojem Wolbrom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
8:3
Krakus II Nowa Huta
Młodzi Przebojem Wolbrom
1:2
Hutnik Nowa Huta
Słomniczanka Słomniki
4:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AS Progres II Kraków
9:1
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Progres II Kraków
1:1
Młodzi Przebojem Wolbrom
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:4
MKS Nowa Proszowianka
Krakus II Nowa Huta
0:3
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
Hutnik Nowa Huta
2:3
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom
3:0*
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
MKS Nowa Proszowianka
2:2
Hutnik Nowa Huta
Słomniczanka Słomniki
1:1
Młodzi Przebojem Wolbrom
AS Progres II Kraków
5:1
Krakus II Nowa Huta
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości